Ako opraviť čakanie na odoslanie na Snapchate

čaká na odoslanie na snapchat

avast používa 100 percentný disk

Snapchat je skutočne slávna sociálna sieť vo väčšine krajín. Táto aplikácia vám dáva všetky vynikajúce vlastnosti zasielania správ a tiež je spoločenská. V tejto aplikácii väčšinou nenájdete žiadnu chybu. Väčšinou však čelíte Snapchatu čakajúcemu na odoslanie závad na vašom zariadení so systémom Android a iOS. Ľudia sa tak obťažujú, keď je urgentné niekomu poslať SMS alebo poslať nejaké dáta, a oni sa držali Snapchatu a čakali na chybu v texte. V tomto článku si povieme, ako opraviť čakanie na odoslanie na Snapchate. Poďme začať!

Príčinou tejto poruchy môže byť skutočne niekoľko vecí a dnes si o nich povieme. Po skutočnom dočítaní tohto článku budete môcť túto chybu opraviť. Snapchat je obrovské médium na zdieľanie súborov a textu, takže ho nemôžete nahradiť žiadnymi inými aplikáciami, ak to používajú všetci vaši priatelia a kolegovia. Byť asociálny nie je v tejto dobe naozaj skvelá voľba. Nejako sa musíte spojiť s ľuďmi v spoločnosti prostredníctvom internetu a sociálnych médií. Snapchat vám na to poskytuje dobrú príležitosť.

Čo je „Čakanie na odoslanie na Snapchate?

Používatelia si všimli, že na serveri Snapchat sa pri každom pokuse o odoslanie zobrazí upozornenie „Čaká na odoslanie“. To v podstate zabráni používateľovi v odosielaní snímok a správ, kým prvý neprejde. Zdá sa, že problém, ak je priamo spojený s internetovým pripojením, pretrváva aj po úspešnom pripojení používateľa k bezdrôtovej sieti.

Oznámenie „Čaká sa na odoslanie“ sa v podstate zobrazí pod okamihom alebo správou, keď kliknete na „odoslať“. To znamená, že snímka ešte nebola nahraná aj na servery Snapchat. Líši sa od „Čakajúce“, čo naznačuje, že snímka už bola nahraná.

„Čakám na odoslanie na Snapchate jednej osobe

Môžete si tiež všimnúť, že problém „Čakanie na odoslanie“ sa vyskytuje iba spolu s jedna osoba . Väčšinou môžete zaslať snímky ďalšiemu používateľovi, aj keď je snímka jedného používateľa zaseknutá v časti „Čaká na odoslanie“. Nič to však nemení. Problém „Čakanie na odoslanie“ môžete ľahko vyriešiť, ak ho dostávate iba pre jednu osobu alebo pre pár alebo dokonca viac osôb.

Prečo Snapchat hovorí, že čaká na odoslanie?

Spočiatku je „čakanie na odoslanie“ v zásade znakom slabého internetu. Znamená to, že Snapchat nemôže skutočne nahrať váš obsah, pretože nemáte potrebnú šírku pásma na jeho podporu. Oznámenie by malo väčšinou zmiznúť, keď sa dostanete do pokrytia siete, a aplikácia môže tiež nahrať váš obsah. Zdá sa však, že aj keď to urobíte, váš snap zostane neodoslaný a je v zásade v rozpakoch.

Zdá sa, že problém bol spôsobený závadou, ktorá sa väčšinou vyskytuje, keď je aplikácia zmätená, ak sa má pokúsiť nahrať snímku alebo nie. Tiež sa zdá, že sa vyskytuje častejšie, keď používatelia zámerne uvedú svoje zariadenia do režimu v lietadle, aby zabránili prelomeniu. Kedykoľvek používateľ znova pripojí pripojenie, uvíznutie je potom v limbu.

mega html5 offline úložisko

Ako opraviť čakanie na odoslanie na Snapchate

Existuje niekoľko trikov na opravu tohto Snapchatu čakajúcich na odoslanie závady a začneme od základného a jednoduchého. Žiadny z nich nie je tvrdý a zložitý pre každého, kto má skutočne prístup k smartfónu. Používatelia zariadení so systémom Android aj iOS môžu rovnakým postupom tiež postupovať a opraviť chybu čakania na odoslanie aj v aplikácii Snapchat. Tu je niekoľko riešení, ktoré vám určite pomôžu zbaviť sa možnosti opakovania pokusu od Snapchatu a odoslaných správ aj na prvý pokus.

Vymažte vyrovnávaciu pamäť aplikácie Snapchat

Čistenie medzipamäte aplikácie je skutočne dobrý spôsob riešenia mnohých problémov. Táto metóda v skutočnosti funguje iba na zariadeniach Android. V prípade zariadení so systémom iOS budete musieť aplikáciu odinštalovať a preinštalovať, aby ste vyčistili jej vyrovnávaciu pamäť. Nebojte sa, nijako to neovplyvní vaše uložené Spomienky alebo správy. Vymazaním vyrovnávacej pamäte nebudú vymazané žiadne osobné údaje.

Otvorte aplikáciu a smerujte na svoj profil klepnutím na avatar Bitmoji v ľavom hornom rohu. Teraz choďte tiež na Nastavenia> Vymazať medzipamäť. Potvrďte, že by ste chceli skutočne vyčistiť svoju vyrovnávaciu pamäť.

Skontrolujte svoje internetové pripojenie

Častejšie ako nie, ak máte problémy s odosielaním alebo prijímaním Snapchatov. Problém potom bude pravdepodobne s vašim internetovým pripojením. Je možné, že máte slabé pripojenie alebo ste pripojení k signálu, ktorý vám neumožňuje prístup na internet (napríklad v lietadle alebo v hoteli).

Ak ste doma a priblížite sa k smerovaču Wi-Fi a prípadne ho skúste reštartovať. Ak ste vonku a pripojení k mobilným dátam, skúste to zapnúťRežim Lietadloa opätovným vypnutím obnovíte pripojenie.

Zakázať šetrič dát alebo režim nízkych dát | čaká na odoslanie na snapchat

Ak ste vo svojom zariadení povolili funkciu šetriča dát, mohlo by to spôsobiť, že aj vaše aplikácie na pozadí budú mať obmedzený alebo obmedzený prístup k dátam. Takto by sa dalo zabrániť nahrávaniu vašich snímok.

V systéme Android

Vypnite funkciu šetriča dát na svojom zariadení tak, že v ňom prejdete na Nastavenia> Pripojenia> Využitie dát> Šetrič dát.

Poznámka: Android 10 má tiež možnosť povoliť aplikáciu na pozadí, aby mala prístup k údajom aj v režime šetriča dát. Ak chcete toto nastavenie povoliť, prejdite do svojho zariadenia Nastavenia> Aplikácie> Snapchat> Mobilné dáta> Povoliť aplikáciu, keď je zapnutý Šetrič dát.

čo je dobrá nečinná teplota procesora
V systéme iOS

Šetrič dát v systéme iOS sa v skutočnosti nazýva „Režim nízkych údajov“. Deaktivujte režim nízkych údajov v zariadení tak, že v ňom prejdete na Nastavenia> Mobilné> Možnosti mobilných dát.

Teraz iba vypnite nastavenie pre „režim nízkych údajov“.

čaká na odoslanie na snapchat

Vynútené zatvorenie aplikácie Snapchat

Týmto sa v zásade vynúti ukončenie všetkých spustených procesov spojených s aplikáciou Snapchat. Upozorňujeme však, že to môže tiež spôsobiť stratu stavu, ktorý je v stave „Čaká na odoslanie“. Môže to však problém vyriešiť, môžete stratiť aj ten okamih, ktorý sa pokúšate odoslať.

poznámka 7 koreňový verizón

Ak chcete vynútiť zatvorenie aplikácie, musíte v telefóne kliknúť na tlačidlo „Posledné aplikácie“. Potom potiahnite aplikáciu Snapchat preč (alebo stlačte X vedľa aplikácie, v závislosti od vášho zariadenia).

Odhlásiť sa a znova sa prihlásiť čaká na odoslanie na snapchat

Môžete sa pokúsiť odhlásiť zo svojho účtu Snapchat a potom sa znova prihlásiť. Skôr než tak urobíte, nezabudnite si tiež zapamätať svoje Snapchat ID a heslo. Aby ste sa nevymkli zo svojho účtu. Rovnako ako vyššie uvedená metóda, aj toto by mohlo spôsobiť, že stratíte prichytenie, ktoré je v skutočnosti v stave „Čaká na odoslanie“.

Ak sa chcete zo svojho účtu odhlásiť, stačí otvoriť aplikáciu Snapchat a prejsť do časti Nastavenia> Odhlásiť sa.

Teraz silou zatvorte aplikáciu pomocou vyššie uvedeného sprievodcu, potom sa znova prihláste a skontrolujte, či prešla západka.

Reštartujte telefón

Toto je vlastne najlepší spôsob, ako sa ubezpečiť, že s aplikáciou neruší žiadne procesy, ktoré by nespôsobovali chybu. Rovnako ako vyššie uvedená metóda, aj toto by mohlo spôsobiť, že stratíte prichytenie, ktoré je tiež v stave „Čaká na odoslanie“.

lg v20 root t-mobile

Ak chcete telefón reštartovať, jednoducho stlačte a podržte vypínač a vyberte možnosť „Reštartovať“. Pred opätovným otvorením aplikácie Snapchat nechajte telefón úplne naštartovať. Mnohokrát sa zdá, že to skutočne robí tento trik!

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že vás chlapci čakajú na odoslanie článku snapchat a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Zrútenie hry Gears of War 4 v počítači so systémom Windows 10 - opraviť