Ako opraviť chybu inicializácie procesu prihlásenia

zlyhanie pri inicializácii procesu

Všetci používame rôzne nástroje tretích strán Windows na splnenie mnohých cieľov. Jedinou nevýhodou týchto nástrojov je, že sa väčšinou mýlia s pôvodnými systémovými súbormi a menia svoje správanie. Nehovoríme, že každý program ide týmto spôsobom, niektoré programy však pre túto analógiu nemôžeme ignorovať. Výsledok použitia týchto typov nástrojov môže teda v niektorých prípadoch viesť k zlyhaniu procesu prihlásenia. V tomto článku budeme hovoriť o Zlyhanie inicializácie procesu prihlásenia chyba. Výsledok je po skutočnom použití softvéru tretej strany v počítači so systémom Windows 10.

Kompletná chybová správa, ktorú používateľ dostal, je teda v skutočnosti:

Zlyhanie inicializácie procesu prihlásenia Inicializácia procesu interaktívneho prihlásenia zlyhala. Podrobnosti nájdete v denníku udalostí.

Pretože vy nemôžete prekročiť rámec tohto chybového hlásenia, nie je to možné, aby ste si mohli prezrieť protokol udalostí na samostatnom stroji. Ak je však počítač súčasťou domény, možno budete môcť skontrolovať protokoly udalostí a podľa toho odstraňovať problémy. Na nečinnom stroji je toto štikútanie možné vyriešiť nasledujúcimi spôsobmi:

Ako opraviť chybu inicializácie procesu prihlásenia

Vykonajte opravu pri spustení

 • Najskôr jednoducho pripojte disk na obnovenie systému alebo bootovacie USB systému Windows 10 a potom spustite systém a pokračujte klepnutím na ľubovoľný kláves.
 • Počkajte, kedykoľvek sa počítač skutočne spustí z pripojeného disku.
 • Potom musíte klepnúť na Ďalšie v Inštalácia systému Windows obrazovka zobrazená nižšie.
 • No, pokračujte, klepnite na Opravte počítač odkaz na nasledujúcej obrazovke toho istého okna.
 • Teraz klepnite na Riešenie problémov na obrazovke zobrazenej nižšie.

zlyhanie pri inicializácii procesu

 • Potom klepnite na Pokročilé nastavenia vstup aj na nasledujúcej obrazovke:

zlyhanie pri inicializácii procesu

 • Ideme ďalej a teraz prichádzame dovnútra Pokročilé možnosti obnovy pre Windows 10 . Tu stačí klepnúť na ikonu Oprava pri spustení možnosť.
 • Váš systém sa znova reštartuje a uvidíte, že sa stroj pripravuje na vykonanie opravy.
 • Teraz je potrebné zvoliť používateľský účet, ktorý vykoná opravu. Stačí teda jednoducho kliknúť na názov svojho používateľského účtu na nasledujúcej obrazovke:
 • Pre používateľský účet, ktorý ste si vybrali v predchádzajúcom kroku, zadajte heslo a potom klepnite na ďalej tu :

Keď Automaticky alebo Oprava pri spustení je teraz dokončená, váš systém sa teraz automaticky reštartuje do normálneho režimu. Týmto spôsobom by všetky problémy, s ktorými ste sa stretli pri spustení systému, mali vyriešiť prostredníctvom Oprava pri spustení prevádzka.

Obnovte chýbajúci súbor LogonUI

LogoUI súbor alebo aplikácia v podstate sedí v System32 priečinok pod vaším Windows adresár aka % WinDir% priečinok. Ak nástroj tretej strany skutočne upraví túto aplikáciu, premenuje ju alebo tiež vymaže. Môže sa vyskytnúť vyššie uvedená chyba. Naším cieľom je teda iba skutočne obnoviť pôvodnú identitu tohto súboru.

Ako zistím, že LogonUI chýba alebo je premenovaný? | zlyhanie pri inicializácii procesu

Ak ste chlapci na systéme s dvoma bootmi, potom vyhľadajte LogoUI je dosť ľahké. Môžete zaviesť do iného VY a cez Prieskumník súborov a potom prejdite na % WinDir% problematických VY . Avšak pre stroj spolu s jedným VY , stačí si nainštalovať nový VY na paralelnom disku, takže výsledkom bude tiež systém duálneho bootovania. Vy potom môžete overiť stav súboru LogoUI rovnaký prístup, aký sa uvádza pre systém s dvoma systémami. Ak chýba, musíte ho skopírovať z nového VY., (Musí to byť rovnaké vydanie a architektúra), ktoré ste práve nainštalovali, na starú VY spolu s vydaním.

Ak viete nájsť LogoUI súboru spolu s iným názvom, tu je príklad, ako môžete obnoviť jeho pôvodný názov:

 • V prvom rade stačí otvoriť Príkazový riadok pri bootovaní v problematickom VY , z Pokročilé možnosti obnovy .
 • Zadajte nasledujúce príkazy a kliknite na Zadajte po každom z nich:
 diskpart 
 list volume 
 exit 
 cd  
 cd Windows 
 cd System32 
 ren LogonUI.exe 
 exit  

logonui

 • ďalej tvojmu VY na nasledujúcej obrazovke alebo ju tiež reštartujte. Po reštarte sa budete môcť normálne prihlásiť - rovnako ako sa očakávalo.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom páči zlyhanie pri inicializácii procesu prihlásenia, ktoré vám tiež pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Účet WDAG Utility v systéme Windows 10 - Čo to je