Ako opraviť kód chyby Netflix m7111-5059

Možno ste narazili na Netflix kód chyby m7111-5059 alebo m7111-1331-5059 . Má so sebou aj správu: Zdá sa, že používate odblokovač alebo proxy server. Vypnite ktorúkoľvek z týchto služieb a skúste to znova. Netflix používa politiku geoblokovanie . To znamená, že v rámci regiónu zobrazí iba obsah licencovaný na trhu tohto konkrétneho regiónu. Môže sa teda stať, že vo vašom regióne nebudete mať k dispozícii obsah Netflix. Rovnaký obsah môže byť dostupný v inej oblasti. Netflix zobrazuje tento kód chyby, keď sa pokúšate obísť politiku geografického blokovania. To znamená, že sa pokúšate získať prístup k obsahu Netflix blokovanému vo vašej oblasti pomocou niektorých z nich VPN (Virtuálna súkromná sieť). V tomto článku vám povieme, ako tento chybový kód obísť. Môžete si tak vychutnať neobmedzený prístup k obsahu Netflix.

Ako opraviť chybový kód m7111-5059

Môže sa stať, že už používate sieť VPN na prístup k nedostupnému obsahu Netflix a dostali ste tento chybový kód. To by znamenalo, že súčasná sieť VPN nedokáže odblokovať obsah služby Netflix. Alebo adresa IP, ktorú používate, je na čiernej listine Netflixu. Ak si nemôžete nechať čas na prečítanie celého článku, tu je zoznam niektorých sietí VPN, ktoré by lepšie obchádzali chybový kód m7111-5059.

Odporúčané: Ako opraviť fotografie z iCloudu, ktoré sa nesynchronizujú s iPhone, Mac a Windows

Zoznam najlepších sietí VPN na opravu chybového kódu Netflix m7111-5059

ExpressVPN: Toto je jednoznačne najlepšia a najefektívnejšia VPN. Má veľmi rýchle servery rozmiestnené po celom svete. Tieto servery streamujú v HD kvalite. Dodáva sa s 30-dennou zárukou vrátenia peňazí.

NordVPN: To má skutočne dobrú rýchlosť streamovania a odblokuje sa väčšina streamovaného obsahu, ktorý je geograficky blokovaný.

CyberGhost: To tiež dáva dobrú rýchlosť streamovania. Je to efektívne pre začiatočníkov, pretože aplikácie sa ľahko inštalujú a používajú.

výstražná kamera zlyhala s7 edge

PrivateVPN: Táto VPN nebola taká známa. Získava však svoju slávu, pretože dokáže odblokovať veľké množstvo streamovacích webov.

Skryť môj zadok! Ten je vhodný aj na odblokovanie streamovacích stránok. Má však sídlo v Spojenom kráľovstve. Tiež ukladá protokoly o použití.

Ako opraviť kód chyby Netflix m7111-5059

 1. Zaregistrujte sa pomocou jednej z sietí VPN uvedené v zozname vyššie. navrhujem ExpressVPN ako najvyššiu prioritu.
 2. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu VPN.
 3. Uistite sa, že ste vybrali a verzia vhodná pre váš operačný systém.
 4. Otvorte aplikáciu VPN .
 5. Vyberte server krajiny, ktorej obsah chcete odblokovať.
 6. Vymažte cookies .
 7. Otvorte Netflix a pokúste sa sledovať geograficky blokovaný obsah.
 8. Ak je stále zablokovaný, vyskúšajte iný server.

Kritériá výberu VPN:

vpn

Na trhu je k dispozícii veľa sietí VPN, ako už možno viete. Môžete použiť kohokoľvek z nich. Otázkou však je nájsť VPN, ktorá by tu skutočne vykonala prácu. A to je opraviť kód chyby Netflix m7111-5059. Vymysleli sme päť sietí VPN, ktoré najlepšie slúžili účelu. Všetkých týchto päť sietí VPN sme už vymenovali vyššie. A v nasledujúcej časti ich podrobne vysvetlíme, takže pri ich výbere budete mať jasnú predstavu. Nasledujú kritériá, prečo sme vybrali týchto päť sietí VPN z mnohých na svete.

 • Tieto VPN môžu odblokovať Netflix ako aj ďalšie streamovacie stránky.
 • Oni majú veľa serverov rozšírila po celej planéte.
 • Ponúkajú vysokorýchlostné a spoľahlivé pripojenie ktoré vedú k streamovaniu v dobrej kvalite.
 • VPN neuchovávaj denníky , takže poskytujú vysokú bezpečnosť a súkromie.
 • Dávajú rýchla a efektívna podpora zákazníkov , väčšinou s funkciou živého četu.

Najlepšie siete VPN na opravu chybového kódu Netflix m7111-5059

Vyššie sme uviedli zoznam najlepších piatich sietí VPN, ktoré by ste mohli použiť na opravu chybového kódu Netflix m7111-5059. Tiež sme spomenuli, prečo sme vybrali týchto päť z mnohých VPN, ktoré sú k dispozícii. Teraz si prediskutujeme každú z piatich VPN jednotlivo spolu s ich kladmi a zápormi, aby ste si mohli zvoliť VPN, ktorá vám najlepšie vyhovuje.

ExpressVPN:

Toto je jednoznačne najvhodnejšia VPN na tento účel. Môžete nielen odblokovať geograficky obmedzený obsah na Netflixe, ale aj na iných weboch, ako napr Hulu, Amazon Prime Video a BBC iPlayer . Dodáva sa s 30-denná záruka vrátenia peňazí.

ExpressVPN

Servery:

2 000 servery v 94 krajinách, takže máte prístup k obsahu takmer z ľubovoľného regiónu, ktorý sa vám páči.

Streaming:

Streamovanie je tiež vynikajúcej kvality. Prúdi dovnútra HD a dokonca aj v 4K bez prerušenia.

Jednoduché rozhranie:

Má veľmi jednoduché a ľahko použiteľné rozhranie. Vďaka tomu je obzvlášť užitočný pre začiatočníkov.

Inteligentné umiestnenie:

Sami si môžete zvoliť miesto. Alebo môžete použiť funkciu Inteligentné umiestnenie aplikácie ExpressVPN. V tejto funkcii si VPN automaticky vyberie to najlepšie umiestnenie podľa rýchlosti, latencie a vašej skutočnej polohy.

Funkcia živého chatu:

Ponúkajú a 24/7 služba zákazníckej podpory. Ak narazíte na akýkoľvek problém, môžete ich kontaktovať. Majú funkciu živého četu, kde odpovedajú do niekoľkých sekúnd.

Zabezpečenie:

ExpressVPN je zatiaľ najbezpečnejšia VPN, akú nájdete. Neuchovávajú denníky aktivít ani pripojení používateľov. Nemusíte sa preto báť odhalenia. Okrem toho sídli na Britských Panenských ostrovoch, kde neexistujú žiadne zákony o uchovávaní údajov. Používajú bezpečnostné prvky ako napr 256-bitové šifrovanie AES, ochrana proti úniku DNS, prepínač kill a rozdelené tunelovanie. Takže zostanete v anonymite a vaša identita by nebola odhalená.

Spôsob platby:

Môžete tiež uskutočniť platby na ExpressVPN pomocou Bitcoin pomocou BitPay.

Kompatibilné operačné systémy:

ExpressVPN môžete používať s rôznymi operačnými systémami vrátane Windows, Android, Mac, iOS, Amazon Fire TV a Linux. Môžete tiež použiť MediaStreamer odblokovať Netflix na AppleTV, PlayStation a Xbox.

Klady:

 • Môžete odblokovať Netflix, ako aj Hulu, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.
 • Dodáva sa s vysokou rýchlosťou.
 • Máte 30-dennú záruku vrátenia peňazí.
 • K dispozícii je efektívna a priateľská služba živého chatu.
 • Aplikácie sa ľahko používajú pre začiatočníkov.
 • Poskytuje bezpečné a šifrované pripojenie.
 • Nezaznamenávajú žiadne informácie, ktoré by bolo možné osobne identifikovať.

Zápory:

 • Nemá možnosti konfigurácie pre pokročilých používateľov.
 • Je to nákladnejšie ako iné siete VPN.

Najlepšie VPN na odblokovanie Netflixu: ExpressVPN celkovo funguje najlepšie v porovnaní s ostatnými sieťami VPN. Má to teda najvyššiu prioritu. Poskytuje vysokú rýchlosť streamovania videí a sťahovania torrentov. Odblokuje Netflix v USA, Veľkej Británii, Číne a ďalších regiónoch. A ponúka 30-dennú záruku vrátenia peňazí, ak sa vám služba nepáči.

NordVPN:

Toto je naša druhá voľba pre odblokovanie služby Netflix. Odblokuje sa Netflix opravou chyby m7111-5059 a dá sa použiť na odblokovanie ďalších služieb ako napr Hulu a BBC iPlayer. Prevádzková doba tejto panamskej VPN je 99,9%. Získate tak konzistentné spojenie s Netflixom. Okrem toho ponúka rozšírenia prehľadávača a jeho aplikácie sú užívateľsky prívetivé a pohotové.

NordVPN

Vysoká rýchlosť:

Poskytuje vám rýchlu rýchlosť, takže môžete streamovať videá z Netflixu vo vysokom rozlíšení bez obáv z ukladania do vyrovnávacej pamäte.

Servery:

5 000 servery sa šíria naprieč 62 krajinách. Takto sa dostane medzi najväčšie siete serverov VPN. Vďaka tomu môžete vo väčšine regiónov obísť geografické obmedzenie.

Zabezpečenie:

Ponúka úplné súkromie a udržuje vašu anonymitu pomocou 256-bitové šifrovanie AES a ochrana proti úniku DNS. Používajú automatický prepínač zabitia takže ani pri prerušení spojenia nebudú vaše dáta vystavené. Okrem toho neuchováva žiadne protokoly o činnosti ani pripojení.

Spôsob platby:

Svoje platby môžete uskutočňovať pomocou kryptomeny, t.j. Bitcoin, Ethereum a Ripple.

Funkcia živého chatu:

Ponúka funkciu podpory živých char, ktorá funguje 24/7 a odpovie do minúty.

Kompatibilné operačné systémy:

Aplikácie NordVPN môžete používať s Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Amazon Fire TV a Android TV. Poskytuje rozšírenia pre prehliadače Chrome a Firefox.

Klady:

 • Poskytuje veľmi rýchle pripojenie.
 • Zákaznícku podporu poskytuje rýchla a pohotová funkcia živého chatu s nepretržitou prevádzkou.
 • Má viac ako 5 000 serverov po celom svete.
 • Ochrana osobných údajov je zabezpečená použitím mnohých funkcií.
 • Môžete odblokovať nielen Netflix, ale aj Hulu, BBC iPlayer a ďalšie.
 • Získate na ňu 30-dennú záruku vrátenia peňazí.

Zápory:

 • Niektoré servery tejto VPN sú nespoľahlivé.
 • Ak chcete vrátenie peňazí, bude to trvať 30 dní.

Najlepšia VPN pre rozpočet: Táto VPN ponúka veľkú hodnotu. Využíva veľa funkcií, ktoré zaisťujú bezpečnosť. Neuchováva žiadne protokoly aktivity. Okrem toho pomáha rýchlo streamovať. A prichádza s 30-dennou zárukou vrátenia peňazí.

zosilňovač skóre snapchat žiadny prieskum

Čítaj viac: Ako premenovať zariadenie Bluetooth v systéme Windows 10

CyberGhost:

CyberGhost je ďalšia VPN, ktorú môžete použiť na opravu chybového kódu Netflix m7111-5059 a odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu na Netflixe. Špeciálnou vlastnosťou tejto VPN je, že ju môžete používať až do 7 zariadení súčasne . Dáva vám to 45 dní záruka vrátenia peňazí .

CyberGhost

Servery:

Má viac ako 5 700 servery sa šíria naprieč 89 krajinách sveta. Môžete sa ľahko a rýchlo pripojiť k ľubovoľnému zo serverov. Alebo môžete nechať CyberGhost, aby vám automaticky vybral najvhodnejší server a spojil vás s ním podľa vašej polohy.

Vysoká rýchlosť:

Dáva veľmi vysokú rýchlosť. Môžete tak streamovať rýchlo bez toho, aby ste museli riešiť vyrovnávaciu pamäť.

Užívateľsky prívetivé aplikácie:

Aplikácie tejto VPN sa používajú veľmi ľahko. A taktiež prichádza s ďalšími funkciami, ktoré zvyšujú jeho ľahkosť, ako napr do - blokátor .

Zabezpečenie:

CyberGhost vám ponúka veľmi vysokú bezpečnosť pri používaní 256-bitové šifrovanie AES, ochrana proti úniku DNS a prepínač zabitia . Okrem toho tiež neuchováva žiadne denníky vašej aktivity alebo spojenia, čím sa zachová vaše súkromie.

Spôsob platby:

Anonymné platby môžete uskutočňovať pomocou služby Bitcoin .

Funkcia živého chatu:

Ak máte akékoľvek otázky, uľahčí vám to ponúkanie a 24/7 funkcia živého četu.

Kompatibilné operačné systémy:

Aplikácie tejto VPN fungujú pre Windows, Mac, Linux, Android, iOS a Amazon Fire Stick.

Klady:

 • Má viac ako 5 700 serverov v 89 krajinách.
 • Môžete odblokovať Netflix, Amazon Prime Video a ďalšie.
 • Poskytuje 45-dennú záruku vrátenia peňazí.
 • Aplikácie sú užívateľsky prívetivé.
 • K dispozícii je funkcia živého četu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
 • Mnoho funkcií sa používa na zabezpečenie súkromia a neuchováva žiadne protokoly.
 • Streamuje vysokou rýchlosťou.
 • Môžete ho používať až s 7 zariadeniami súčasne.

Zápory:

 • Nemôžete ju použiť pre Čínu, Turecko a Spojené arabské emiráty.

Užívateľsky prívetivé aplikácie: Táto VPN funguje najlepšie z hľadiska rozpočtu. Poskytuje 45-dennú záruku vrátenia peňazí. Odblokuje geograficky obmedzený obsah v službe Netflix a ďalších streamovacích službách.

PrivateVPN:

Na odblokovanie môžete použiť PrivateVPN Netflix a tiež BBC iPlayer a Amazon Prime Video . Túto sieť VPN môžete používať až do 6 zariadení súčasne . Okrem toho vám dáva a 30 dní záruka vrátenia peňazí.

SúkromnéVPN

Servery:

Toto je relatívne menšia VPN s približne 100 servery v 57 krajinách. Napriek tomu poskytuje dobré pokrytie v mnohých krajinách. A umožní vám odblokovať množstvo geograficky obmedzeného obsahu.

Vysoká rýchlosť:

Streamuje videá vysokou rýchlosťou. Môžete tak sledovať videá v HD kvalite bez obáv z ukladania do vyrovnávacej pamäte.

Zabezpečenie:

PrivateVPN používa a 256-bitové šifrovanie AES, ochrana proti úniku DNS a prepínač zabitia udržiavať bezpečnostný systém na vysokej úrovni. Môžete využiť možnosť aktivácie utajeného VPN, ktorá vám pomôže obísť cenzúru obídením Deep Packet Inspection. Ďalej neuchováva protokoly o vašej aktivite alebo pripojení.

Užívatelsky prívetivý:

noobs a nerds register

Poskytuje používateľom oboje jednoduché a pokročilé menu , takže funguje dobre pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov.

Spôsob platby:

Platby môžete uskutočňovať anonymne pomocou služby Bitcoin .

Kompatibilné operačné systémy:

Môžete použiť aplikácie PrivateVPN pre Windows, Mac, Android, Amazon Fire TV a iOS. Pre Linux však musíte použiť manuálnu konfiguráciu.

Klady:

 • Dáva veľmi vysokú rýchlosť.
 • Môžete odblokovať Netflix, BBC iPlayer a Amazon Prime Video a ďalšie.
 • Túto VPN môžete používať až na 6 zariadeniach súčasne.
 • Existuje 30-denná záruka vrátenia peňazí.
 • Aplikácie sa používajú veľmi ľahko.

Zápory:

 • Jeden môže nájsť funkciu živého chatu veľmi zriedka.
 • Je to malá VPN s veľmi obmedzeným počtom serverov.

Pracuje s vysokou rýchlosťou: Aj keď má táto VPN menší počet serverov, pracuje veľmi rýchlo. Môžete ho použiť až na 6 zariadeniach súčasne. Poskytuje vám 30-dennú záruku vrátenia peňazí.

Skryť môj zadok!

Skryť môj zadok! je VPN so sídlom vo Veľkej Británii. Túto VPN môžete používať až na 5 zariadeniach súčasne. A môžete mať 30 dní záruka vrátenia peňazí na to.

hromadne mazať tumblr príspevky

Skryť môj zadok!

Servery:

HMA! má 900 servery vo viac ako 190 krajinách sveta. Vďaka tomu má táto VPN najrozšírenejšiu sieť. To znamená, že kód chyby Netflix m7111-5059 môžete opraviť v mnohých regiónoch, ako by ste to mohli urobiť s ktoroukoľvek inou sieťou VPN.

Vysoká rýchlosť:

Patrí medzi najrýchlejšie VPN, ktoré sú k dispozícii. Videá v rozlíšení 1080p môžete sledovať bez prerušenia.

Funkcia živého četu:

Táto VPN ponúka 24/7 živý chat pre zákaznícke služby. Kedykoľvek môžete položiť akýkoľvek dotaz. A oni vám veľmi rýchlo odpovedia.

Zabezpečenie:

Zabezpečenie je, ako sa dá povedať, trochu laxné. Používa 256-bitové šifrovanie AES a prepínač ukončenia kvôli bezpečnosti, ale chýba mu funkcia ochrany pred únikom DNS. Keďže táto sieť VPN sídli v Spojenom kráľovstve, je ovplyvnená zákonmi Spojeného kráľovstva o uchovávaní údajov. Aj keď tvrdí, že má politiku neuchovávať denníky, ale aj tak ukladá protokoly IP adries a časových pečiatok. Tieto sa uchovávajú v evidencii 3 mesiace a potom sa odstránia.

Kompatibilné operačné systémy:

Aplikácie tejto siete VPN môžete používať pre Windows, Mac, Android a iOS. V prípade systému Linux musíte použiť manuálnu konfiguráciu.

Klady:

 • Dáva veľmi vysokú rýchlosť.
 • Bez akýchkoľvek pochybností odblokuje Netflix.
 • Servery sú rozšírené vo veľkom počte krajín a poskytujú vynikajúce pokrytie.
 • Živý chat je k dispozícii nepretržite.
 • Získate 30-dennú záruku vrátenia peňazí.

Zápory:

 • Táto VPN je nákladnejšia ako ostatné.
 • Zabezpečenie je laxné, pretože uchováva protokoly.

VPN so skvelým streamovaním a pokrytím: Táto VPN má servery rozmiestnené v 190 krajinách, ktoré poskytujú vynikajúce pokrytie na odblokovanie obsahu v mnohých regiónoch. Poskytuje vám 30-dennú záruku vrátenia peňazí. Okrem toho streamuje veľmi rýchlo.

Nevýhoda používania bezplatných sietí VPN na opravu chyby m7111-5059

Možno vás prilákajú bezplatné VPN, pretože vás samozrejme nič nestoja. Zistíte však, že ak na opravu chybového kódu Netflix m7111-5059 použijete ľubovoľnú bezplatnú sieť VPN, vo väčšine prípadov to jednoducho nefunguje. Netflix prišiel s mnohými anti-VPN opatreniami, pretože veľa ľudí sa snaží pomocou VPN obísť obmedzenia Netflixu. Tieto opatrenia bránia VPN odblokovať Netflix. Existujú dva hlavné dôvody, prečo tu pre vás bezplatná VPN nie je voľbou.

Jedným z dôvodov je, že bezplatné VPN majú veľmi malý počet serverov . Netflix už vo väčšine prípadov tieto servery identifikoval a zaradil na čiernu listinu. Takže ak používate bezplatnú VPN, s najväčšou pravdepodobnosťou to bude nepodarilo sa odblokovať Netflix na prvom mieste. A ak sa mu nejako podarí obísť chybový kód Netflix m7111-5059, budete mať dosť ťažkosti so streamovaním . Pretože bezplatná VPN by mala obmedzenú šírku pásma. A tiež preto, že počet ľudí využívajúcich bezplatnú VPN by bol obrovský.

Ďalším dôvodom je, že bezplatné VPN nezabezpečujú bezpečnosť . Na zabezpečenie súkromia a na zabezpečenie údajov pred vystavením musí byť sieť VPN vybavená 256-bitovým šifrovaním AES, ochranou proti úniku DNS a prepínačom kill. Bezplatným sieťam VPN takéto funkcie zvyčajne chýbajú. Tiež väčšinou obsahujú malware a spam ktoré môžu ohroziť vaše údaje a ohroziť vaše súkromie. Ďalej sa predpokladá, že VPN nemá politiku žiadnych protokolov. Pretože uchovávanie protokolov o činnosti a údajoch o pripojení môže odhaliť vašu identitu, a tým stratiť zmysel používania VPN. Ale, bohužiaľ, nejaké VPN ukladať protokoly vašich údajov a potom predať údaje tomu, kto ponúkne najvyššiu cenu, a celkovo tak narušiť vaše súkromie. Tieto dôvody teda vysvetľujú, prečo použitie bezplatnej siete VPN na opravu chybového kódu Netflix m7111-5059 nie je úplne vhodné.

Čo sú Chyby Netflix m7111?

Chybový kód Netflix m7111 označuje problém s prehliadačom alebo sieťou, ktorý bráni načítaniu videa Netflix. Chybový kód Netflix m7111-5059 označuje najmä chybu servera proxy. Znamená to, že Netflix vás zistil, že ste použili VPN alebo nejaký proxy server ako pokus o prístup k svojim videám. Netflix identifikoval známe servery VPN a zaradil ich na čiernu listinu. Keď sa ktorýkoľvek z týchto serverov pokúsi získať prístup k blokovanému obsahu v službe Netflix, odošle používateľovi tento kód chyby proxy.

Ak na prístup k obsahu Netflix používate sieť VPN, môžete sa stretnúť s niektorými ďalšími chybovými kódmi. Povieme vám, ako s nimi môžete naložiť.

M7111-1101

Ak dostanete tento chybový kód, vymažte vyrovnávaciu pamäť prehliadača a súbory cookie.

M7111-1331

S týmto chybovým kódom sa môžete stretnúť v službe Netflix, ak sa k nemu pokúsite získať prístup pomocou záložiek. Môžete to skúsiť znova zadaním adresy URL manuálne.

M7111-1309

S týmto chybovým kódom Netflix sa používatelia prehliadača Chrome zvyčajne stretávajú. Ak chcete tento problém vyriešiť, zakážte rozšírenia prehliadača Chrome a potom skúste znova získať prístup k službe Netflix.

Dúfam, že vám tento článok pomohol opraviť chybový kód Netflix m7111-5059 a ďalšie chybové kódy. Majte teda neobmedzený prístup k filmom a televíznym programám Netflix a užite si čas sledovaním všetkého, čo sa vám páči. Ak máte nejaké otázky, opýtajte sa ich v sekcii komentárov. Veľa šťastia!!!