Ako opraviť Minecraft nepoužívajúci GPU

Skúšali ste niekedy opraviť Minecraft nepoužívajúci GPU? Pri hraní hier na počítači potrebujete ten, ktorý má GPU. Najnovšia verzia GPU, tým lepšie budú vaše hry. Niektoré hry sa dajú spustiť bez GPU, ale môžu byť staré, veľmi jednoduché a základné, alebo pri ich hraní máte dosť nízku FPS.

Palubná grafika vs Vyhradené GPU

Minecraft pracuje iba s integrovanou grafickou kartou. Nechcete, aby hru hralo GPU, ale ako už bolo uvedené, chcete menší zážitok. Okrem nízkych FPS sa budete stretávať aj s tým, že vykreslenie najnovších blokov bude hre trvať príliš dlho. Nielen toto, ale aj vaše zorné pole bude o dosť nižšie, animácie budú buď trhané, alebo nebudú fungovať vôbec.

Aj keď má GPU, pomáha exponenciálne s hrou. Tiež sa vykresľuje lepšie a prebieha celkom hladko. Pohyb hry bude plynulejší a vyzerá to, že bude celkom skutočné.

Iste, aj keď má počítač GPU, potom aplikácia Minecraft namiesto toho používa palubnú grafiku. Taktiež však vykresľuje GPU až do chvíle, keď ju budete mať, a nemusíte ju vôbec mať. Dúfajme, že v systéme Windows 10 je celkom ľahké presvedčiť Minecraft, aby používal GPU.

Opravte Minecraft nepoužívajúci GPU

Riešenie funguje pre model Minecraft Java a pre verziu Bedrock / UWP / Windows 10. Bude to fungovať okrem toho, že máte NVIDIA GPU alebo AMD GPU.

Krok 1:

Zamierte do nastavenie aplikácia

Krok 2:

Presunúť do Systém skupina nastavení.

Krok 3:

Vyber Displej tab.

zadarmo nfl na kodi
Krok 4:

Prejdite nadol a klepnite na Nastavenia grafiky .

Krok 5:

V nastaveniach grafiky okna jednoducho otvorte ‘ Vyberte aplikáciu a nastavte predvoľby ‘Rozbaľovacia ponuka.

  • Zatiaľ čo máte Java verziu Minecraftu, vyberte Klasické aplikácia
  • Ak máte modely aplikácie Bedrock, vyberte ikonu Univerzálny aplikácia
Krok 6:

Tiež otvorte rozbaľovaciu ponuku „Vybrať aplikáciu“ (pre aplikácie UWP) alebo klepnite na tlačidlo Prehľadávať (pre klasické aplikácie).

Krok 7:

Vyberte si Minecraft a klepnite na Pridať .

ako používať príkazy v roblox -
Krok 8:

Po pridaní aplikácie ju vyberte a klepnite na možnosti .

Krok 9:

V aplikácii Nastavenia sa otvorí nové okno s 3 rôznymi možnosťami, ktoré si môžete zvoliť. Vyberte si Vysoký výkon .

Krok 10:

Klepnite na Uložiť .

Krok 11:

Po otvorení Minecraftu to celkom otvorte a potom znova otvorte. Pri spustení hry sa namiesto integrovanej grafickej karty použije skôr vyhradený grafický procesor.

Kontrola: Používa Minecraft GPU?

Ak si chcete overiť, či Minecraft používa GPU alebo nie, jednoducho použite Správcu úloh.

Krok 1:

Zamierte do Minecraftu, vyberte si svet a povoľte jeho načítanie. Jednoducho minimalizujte hru.

Krok 2:

Pravým klepnutím na ikonu Hlavný panel a vyber si Správca úloh z kontextového menu.

Krok 3:

Na Procesy karta, pohľad pre Minecraft.

Krok 4:

Vyberte ho a overte GPU Engine stĺpec. Musíte čítať GPU 1 zdôrazniť, že používa GPU a nie integrovanú grafickú kartu.

Čo robí GPU?

Grafické spracovanie alebo jednotka GPU drží vzhľad hry. Toto je jednoduché vysvetlenie, ale keď diskutujeme o hrách, nehovoríme o farbách. Namiesto toho sa zaoberáme pohyblivými obrázkami a fotografie sa nepáčia tým, ktoré sa nachádzajú vo videu, kde sa aplikácia musí jednoducho prehrať pomocou niekoľkých z nich.

V hre sa vykreslená fotografia neustále upravuje. Pre napr. počas aktívneho boja na FPS. Nielen herný svet, ktorý sa pri hraní upravuje. Taktiež sa prispôsobuje modifikácii, ktorá je výsledkom interakcie s ostatnými hernými prvkami. Stručne povedané, existuje veľa pohyblivých častí a každá časť hrá dôležitú úlohu v tom, ako alebo čo sa vykreslí na obrazovke.

Ak vykreslenie trvá príliš dlho. Napríklad keď vystrelíte šíp na cieľ, potom sa jeho účinok, napríklad odpálenie pasce alebo stlačenie vypínača, na chvíľu nemôže stať. V niektorých situáciách sa nemusí stať, že sa to stane, a bude sa zobrazovať iba následný efekt. Vezmite si tiež príklad piesku v Minecrafte. Je celkom uspokojivé umožniť, aby kúsky piesku zavesené vo vzduchu iba padali, ale bez GPU. Potom môže byť pokles pomerne pomalý alebo to môže hru len zastaviť.

Minecraft začína ako jednoduchá hra, ale dnes bola upravená natoľko, že hranie bez GPU je najhorší nápad.

Podarilo sa vám vyriešiť váš problém?

Je to populárny žart v komunite hráčov PC, kde si hráči kupujú alebo stavajú zostavy, ktoré stoja 2 000 dolárov. Tiež na ňom dokončujú hranie Minecraftu. Je to zbytočný vtip, ktorý milovníci konzol ale Minecraft nepochybne predstavuje silnú hru.

Používatelia tiež vytvárajú zložité stroje a tiež počítače. Stále sú tiež schopní hrať sami. Je to hra otvoreného sveta, ktorá obsahuje nekonečné svety, takže okrem toho, ako sa na ňu pozeráte, chce, aby sa GPU dobre vykonávala.

Záver:

Tu je všetko o oprave hry Minecraft, ktorá nepoužíva GPU. Je tento článok užitočný? Máte problémy s opravou hry Minecraft, ktorá nepoužíva GPU? Podeľte sa s nami o svoje názory v komentári dole v sekcii. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

s / u znamená snapchat príbeh

Do tej doby! Pokoj

Prečítajte si tiež: