Ako opraviť LG G3 sa nezapne - najlepšie spôsoby

LG G3

Od dnešného dňa vyšlo veľa mobilných telefónov s inou značkou. Podobne ako tieto, LG je v skutočnosti jedným z najlepších a na celom trhu sa tiež objavuje vo väčšej miere. Predstavuje veľa funkcií navrhnutých spolu s pokročilými nástrojmi, vyšším výkonom a oveľa viac. O tom, že sa LG g3 nezapne, sa v poslednej dobe hovorí naozaj len málo. Preto aj malá alebo malá chyba tiež začína väčšmi dráždiť používateľov. Napríklad LG G4 nezapne problémy, ktoré je možné vyriešiť aj takto. Je to najmä preto, že obrazovka LG g3 nezapne problém vyvolaný rôznymi používateľmi. V tomto článku si povieme, ako opraviť LG G3 sa nezapne - najlepšie spôsoby. Poďme začať!

A tiež existuje veľa tímov zákazníckej podpory, ktoré pomáhajú používateľom pri odstraňovaní alebo odstraňovaní celých problémov s LG 3. Predtým, ako pristúpime k blízkemu technikovi, začnime však s cieľom opraviť ho pomocou nasledujúcich niekoľkých metód. Tieto problémy môžu súvisieť s výkonom, zlyhaním, pomalým pripojením Wi-Fi a oveľa viac. Sme tu, aby sme vás navigovali pri riešení problému, že LG g3 nebude účtovať chybu najjednoduchším spôsobom, ako je to v prípade poznámky 5, ktorá sa nenabíja tiež. A jednotlivec môže na to urobiť aj nižšie uvedené metódy. Aj keď čelíte tomu istému, potom môžete dosiahnuť na blízke miesto a tiež sa ho zbaviť.

Ako opraviť LG G3 sa nezapne - najlepšie spôsoby

Kedykoľvek bolo LG G3 oficiálne vydané, okamžite sa stalo jedným z najslávnejších zariadení na svete a stále ním je. Na tomto smartfóne je toľko vecí, ktoré sa vám môžu páčiť, a to počnúc jeho dizajnom, funkciami a výkonom. Chlapci ťažko nájdu zariadenie, na ktoré sa používatelia nesťažujú, takže nie je také čudné vidieť ľudí, ktorí hlásia všetky druhy problémov s LG G3. Aj najmenšia chyba v telefóne vás bude dráždiť, priznajme si však - najhorší problém je v podstate v prípade, keď sa zariadenie nezapne.

Existuje množstvo problémov, ktoré môžete vyriešiť sami a s ľahkosťou. Napríklad problémy s výkonom, zlyhávajúce alebo mrznúce aplikácie, pomalé pripojenie Wi-Fi a tiež niekoľko ďalších. Pokiaľ však ide o túto, existuje len zopár vecí. Môžete to vyskúšať skôr, ako odnesiete svoje zariadenie do služby. Teraz sa budeme deliť o tých pár vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste sa pokúsili opraviť LG G3. To problém nezapne. A ak tieto potenciálne riešenia problém nevyriešia. Budete tiež musieť kontaktovať predajcu alebo prepravcu.

Predtým, ako sa dostanete k riešeniam uvedeným nižšie, nezabudnite, že na zabezpečenie problému budete mať nabíjačku. Uistite sa, že máte originálnu nabíjačku a tiež, či nie je poškodená aj nabíjačka a kábel. Ak pôvodná nabíjačka nefunguje správne, musíte si pripraviť ďalšiu nabíjačku a kábel pre Android (ak ich máte).

ako nechám hlasový kanál v nesúlade

Klepnite a podržte tlačidlo napájania na 10 sekúnd

Prvá vec, ktorú by ste mali vyskúšať, keď sa vyskytne problém, ako je tento, je v podstate stlačiť a podržať vypínač. Nezabudnite ho však skutočne držať 10 sekúnd.

Pripojte svoj smartphone k nabíjačke

Aj keď ste si stopercentne istí, že batéria vášho zariadenia nie je vybitá. Potom už len stačí zapojiť smartphone do nabíjačky. Nechajte nabíjať najmenej 15 - 20 minút a potom klepnutím na vypínač zapnite telefón.

Vyberte batériu a vložte ju späť

To môže byť prekvapením, avšak mnoho ľudí malo s LG G3 úplne rovnaký problém. Vo väčšine prípadov sa problém vyskytol niekoľko dní po zakúpení. Mnoho z nich tiež uviedlo, že problém bol vyriešený, keď vybrali batériu, počkali niekoľko minút a potom ju vložili späť. Mali by ste to vyskúšať a dúfajme, že problém bude vyriešený.

Vyberte batériu a zapojte smartphone do nabíjačky

Ak ste už vyskúšali riešenie č.3 a ak ste vybrali batériu a vložili ju späť za pár minút, vyskúšajte toto riešenie. Musíte vybrať batériu a potom zapojiť zariadenie do nabíjačky. A potom ho nechajte nejaký čas, povedzme pol hodiny, nabíjať. Potom vložte batériu späť a skúste zariadenie znova zapnúť. Dúfajme, že bude fungovať aj tento.

pomocou odinu bleskovať twrp

Vykonajte tvrdý reset

Ak riešenie, ktoré sme spomenuli vyššie, problém nevyriešilo, môžete vykonať tvrdý reset. Kedykoľvek tak urobíte, obnovíte tiež pôvodné nastavenia prístroja. Musíte mať na pamäti, že to vymaže všetky vaše nastavenia, stiahne aplikácie a tiež vaše dáta. Ak chcete vykonať tvrdý reset, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  • Klepnite a podržte tlačidlo napájania a kláves zníženia hlasitosti, kým sa na obrazovke nezobrazí logo LG
  • Stále držte stlačené tlačidlo zníženia hlasitosti a pustite tiež tlačidlo napájania. Okamžite ju však znova stlačte a stále držte tiež
  • Keď sa zobrazí obrazovka Obnovenie továrenských údajov, uvoľnite obe tlačidlá
  • Klepnite na tlačidlo Znížiť hlasitosť, aby ste sa posunuli nadol na Áno, a potom kliknite na tlačidlo Napájanie
  • Znovu musíte stlačiť tlačidlo zníženia hlasitosti, posuňte sa nadol na Áno a kliknite na tlačidlo napájania
  • Telefón teraz tiež vykoná obnovenie továrenských nastavení.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Opravená mobilná sieť nie je k dispozícii pre Android