Ako opraviť neplatnú chybu kódu MMI alebo problém s pripojením

Je to vážny problém, ktorý ovplyvňuje telefóny a vedie k zavedeniu určitých obmedzení. Pri odosielaní a prijímaní textových správ a hovorov, kontrole stavu účtu, dobíjaní mobilných čísel atď. V tomto článku si povieme, ako opraviť neplatnú chybu kódu MMI alebo problém s pripojením. Poďme začať!

Aj keď sa chyba zvyčajne vyskytuje u mobilných telefónov s dvoma SIM kartami, môže sa väčšinou vyskytnúť aj u telefónov s jednou SIM kartou. Väčšinou sa vyskytuje buď kvôli problémom s operátorom, alebo kvôli problémom s autentifikáciou SIM.

neplatný mmi kód

ako obsadiť čas popcornu do televízie

Ak sa chcete tohto problému zbaviť, máme účinné, ale jednoduché metódy, ktoré vyriešia problém „Problém s pripojením alebo neplatný kód MMI“.

Ako opraviť neplatnú chybu kódu MMI

Toto riešenie uvádzam ako prvé, pretože používatelia mu venovali menšiu pozornosť, je však najjednoduchšie a jedno z najefektívnejších. Zakázanie aplikácie - existuje veľa používateľov, ktorí našli riešenie odstránením aplikácie, ktorá pravdepodobne bude musieť spôsobiť chybu kódu MMI. To však nemusí platiť pre väčšinu ľudí. Ak chcete zistiť, či existuje aplikácia, ktorá vám pravdepodobne mohla spôsobiť túto chybu, musíte jednoducho prejsť do bezpečného režimu telefónu.

Prejdite do núdzového režimu

Núdzový režim dočasne vypne všetky predinštalované aplikácie a služby dodávané s telefónom. Pomáha tiež zistiť aplikáciu vinníka, ktorá môže zasahovať do sieťovej prevádzky telefónu. Ak chcete vstúpiť do núdzového režimu, musíte vypnúť telefón a podržať vypínač. Podržte stlačené tlačidlo napájania, musíte neustále klepať na tlačidlo ponuky, pokiaľ sa v ľavom dolnom rohu obrazovky nezobrazí možnosť bezpečného režimu.

neplatný mmi kód

Čo je Bezpečné Režim?

Bezpečné režim je vlastne veľmi podobný do do počítač bezpečné režim. To robí nie naložiť akýkoľvekzAplikácieV podstate to dočasnevypnúťvšetkopredinštalovanýaplikácie a služby že prišiel s the telefón.

Za účelom reštartujte počítač v bezpečnom režime :

 • Najskôr vypnite zariadenie
 • Potom stlačte a podržte tlačidlo napájania, aby ste ho zapli, podržte ho, kým sa nezobrazí obrazovka s logom
 • Stlačte a podržte tlačidlo zníženia hlasitosti, kým sa reštart nedokončí
 • Núdzový režim by sa mal zobraziť aj v dolnom rohu obrazovky.

Keď ste v bezpečnom režime, skúste zadať kód MMI, ktorý ste používali predtým, aby ste zistili, či problém pretrváva. Ak v tomto okamihu nemáte problém s odoslaním správy. Konflikt potom pravdepodobne spôsobuje aj aplikácia, ktorú ste si nedávno nainštalovali. Môžete tiež začať odinštalovaním najnovšej aplikácie a prejsť odtiaľ.

Upraviť kód prefixu neplatný MMI kód

Alternatívny spôsob riešenia vášho problému s pripojením je skutočne jednoduchý. Musíte tiež pridať čiarku (,) na koniec kódu prefixu (* 135 #). Toto doplnenie vynúti operáciu, aby hľadala chybu. Môžete tiež pridať znak „+“ (plus) za kód predvoľby. Funguje to rovnako ako čiarka.

Zapnite IMS cez SMS

Ak chceš Opraviť Pripojenie Problém alebo Neplatné MMI Zákonníka na Samsung galaxia,toto metóda potrebuje ťajednoducho vstúpiť do zariadenie informácie režim a aktivačný Rádioza účelomOtočiť sa na IMS cez SMS

To Zadajte informácie režime, musíte postupovať podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Najprv vytočte * # * # # 4636 * # * v the dialer
 • Potom navigujte do Zariadenie alebo telefón Informácie
 • Klepnite na Bež Ping Test
 • Keď Ping test je vykonané
 • Potom kliknite na Otočiť sa Vypnuté Rádio
 • Ďalšie,kliknite na Otočiť sa na SMS cez IMS

IMS: IP Multimédiá Subsystém
IP: Internet Protokol
SIP: Relácia Zasvätenie Protokol

Keď toto nastavenie je vypnuté,potomSMS je odoslané alebo prijaté cez do obdobie z 1x (krát), thespínaný obvodomspojenie

Nakoniec reštartovať.

Niekoľkokrát reštartujte telefón

Jednoducho zapnite telefón a potom prejdite do nastavení siete. Potom stlačte a podržte vypínač a tlačidlo Domov, pokiaľ sa telefón nevypne. Potom ho znova zapnite.

Skontrolujte sieť

Môže sa vám zobraziť chyba Problém s pripojením alebo Neplatný kód MMI, pretože sa vám nedostáva príjem. Skúste nastaviť poskytovateľa bezdrôtových sietí a potom prejdite na:

 • Choď do nastavení
 • Potom Sieťové pripojenie
 • Zamierte do mobilných sietí
 • Potom vyberte Operátori siete
 • Vyberte možnosť Siete a potom vyberte svojho poskytovateľa bezdrôtových sietí

Možno budete chcieť túto metódu niekoľkokrát vyskúšať, než sa jej vzdáte. Než sa skutočne pripojí, môže to trvať niekoľko pokusov. Ak hľadanie v sieti nenájde vášho operátora, môžete skontrolovať aj svoju SIM kartu.

zobraziť procesy od všetkých používateľov

Skontrolujte SIM kartu

Ak máte telefón s duálnym sim, máte tu dve možnosti.

 • Vypnite svoje SIM karty a potom aktivujte iba SIM kartu, ktorú plánujete použiť na odoslanie kódu MMI. Telefón nemusí používať správnu SIM kartu, ak ste mali súčasne spustené aj obe SIM karty.
 • Pod nastaveniami duálnej SIM karty v telefóne potom nájdite nastavenia hlasových hovorov. Tam by vám mala poskytnúť možnosť vybrať si, ktorú SIM kartu chcete použiť, alebo Vždy sa opýtať, vyberte možnosť Vždy sa opýtať. Keď sa pokúsite vytočiť kód MMI, telefón vás vyzve a opýta sa, ktorú SIM kartu chcete použiť. Preto budete mať možnosť zvoliť správnu SIM kartu.

Ak máte tradičnú jednu SIM kartu, vyskúšajte niečo jednoduché, ako napríklad vytiahnutie SIM karty, jej fúkanie, trochu ju otrite a potom ju znova pripojte. Skontrolujte, či to obnoví pripojenie alebo nie.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto neplatným článkom o MMI kódoch páči, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Rôzne spôsoby, ako opraviť chybu SIM # 2, ktorá nie je poskytnutá