Ako opraviť príbehy IF Snapchat, ktoré nejdú preč

snapchat príbehy nezmiznú

Celý predpoklad, na ktorom je Snapchat postavený, v skutočnosti mizne zo snímok a správ. Avšak, trochu odhodili loptu na prednú stranu „správ“, momentky stále majú zmiznúť, však? Ak však príbehy Snapchat nemiznú pre vás, môže to byť chyba alebo niečo podobné. V tomto článku sa budeme rozprávať o tom, ako opraviť, keď sa príbehy Snapchat IF nezmiznú. Poďme začať!

Čo sú príbehy Snapchat?

Snapchat vám tiež umožňuje nahrávať „príbehy, ktoré sú v podstate zachytené a ktoré si môžu zobraziť aj všetci v zozname vašich priateľov. Celkom podobné príbehom z Instagramu (ktoré prišli po kolegovi z Snapchatu). Tieto príbehy zostanú vo vašom účte viditeľné aj 24 hodín.

Snapchat umožňuje vám tiež prispôsobiť publikum vašim príbehom. Spolu so súkromnými príbehmi môžete tiež zvoliť používateľov, ku ktorým by ste chceli mať prístup, aby si mohli pozrieť vaše príbehy. Na druhej strane môžu byť verejné príbehy a príbehy z overených účtov viditeľné tiež pre kohokoľvek na svete. Tieto príbehy sa môžu tiež zobraziť ako „Odbery“ pod príbehmi vašich priateľov na „stránke príbehov“.

Prečo príbehy Snapchat nezmiznú?

No, keď si pozriete príbeh Snapchatu, či už je to váš priateľ alebo predplatné, mal by zmiznúť. Aby ste si to omylom nevšimli. To však nie je až taký problém pre používateľov, ktorí majú skutočne iba niekoľko predplatných. Určite je rozdiel, keď ste sa prihlásili na odber ich stovky. Určite nechcete pokračovať v sledovaní vyskakovacieho príbehu rovnakého používateľa.

Používatelia si v poslednej dobe tiež všimli, že sledované príbehy nezmiznú. Tieto príbehy však v skutočnosti nezmiznú, ale presunú sa na koniec poradia. Zdá sa, že sa znova zobrazia vždy, keď obnovíte stránku (alebo ukončíte aplikáciu a vrátite sa tiež).

Zdá sa, že ide tiež o chybu vyplývajúcu z poslednej aktualizácie aplikácie. Používatelia si tiež všimli, že bez ohľadu na to, koľkokrát chlapci obnovíte stránku / Príbehy sa tiež vracajú ako „zatiaľ nezobrazené“. Zdá sa, že to zásadne ovplyvní aj váš vlastný príbeh o Snapchate. Aj keď si chlapci pozriete svoj príbeh, indikátor tiež ukazuje, že ste to neurobili.

Ako opraviť príbehy IF Snapchat, ktoré sa v systéme Android neukončia

Pretože sa jedná o chybu, je tu niečo, čo môžete urobiť, aby ste to napravili. Zdá sa, že táto chyba v skutočnosti neuchováva príbehy na účte dlhšie ako 24 hodín. Zdá sa, že to rovnako neoznačuje aj prezerané príbehy. To v podstate znamená, že neviete, ktoré príbehy ste si už prezerali. Navyše nemôžete zistiť, či používateľ nahral nový príbeh, pretože indikátor zostáva rovnaký.

Počkajte na ďalšiu aktualizáciu aplikácie | snapchat príbehy nezmiznú

Najjednoduchší spôsob, ako opraviť túto chybu, je počkať na tím Snapchat. S cieľom odoslať pre neho aktualizáciu. Snapchat je väčšinou pohotový vždy, keď dôjde na opravu chýb aj v ich aplikácii.

V tomto prípade môžete urobiť iba to, aby ste sledovali App Store a hľadali aktualizáciu aplikácie Snapchat. Ak máte vo svojej aplikácii zapnutú automatickú aktualizáciu, nemusíte si s tým robiť starosti.

Vrátenie do predchádzajúcej verzie aplikácie

Ďalšou vecou, ​​ktorú môžete urobiť, je vrátiť aplikáciu Snapchat späť do verzie pred touto chybou. Je potrebné poznamenať. Aby ste však mohli aplikáciu vrátiť späť, musíte jej zabrániť v prístupe k budúcim aktualizáciám. Sprievodcu nižšie môžete použiť na zakázanie automatických aktualizácií v Obchode Google Play.

  • Teraz musíte odinštalovať najnovšiu verziu aplikácie, ktorú máte vo svojom prístroji. Ak to chcete urobiť, jednoducho klepnite a podržte ikonu aplikácie a vyberte možnosť Odinštalovať.
  • Posledným krokom je iba inštalácia staršej verzie aplikácie. Môžete tiež použiť súbor APK v nižšie uvedenom odkaze.
  • Budete musieť povoliť inštaláciu aplikácií tretích strán, ktoré sa zobrazia pri každej inštalácii.

Tip: Teraz pokračujte a otvorte aplikáciu obvyklým spôsobom. Keď viete, že je k dispozícii nová aktualizácia aplikácie. Potom môžete tiež odinštalovať túto staršiu verziu a znova nainštalovať aplikáciu aj z Obchodu Google Play.

Vypnite aktualizácie pre aplikáciu Snapchat

Aby ste zabránili aktualizácii aplikácie Snapchat, musíte zabrániť automatickým aktualizáciám. Obchod Google Play poskytuje možnosť zakázať vo vybraných aplikáciách automatické aktualizácie.

Stačí otvoriť aplikáciu Obchod Google Play a vyhľadať aplikáciu Snapchat. Teraz kliknite na tri bodky v pravom hornom rohu a potom zrušte začiarknutie políčka „Povoliť automatické aktualizácie“.

Vypnite automatické aktualizácie pre všetky aplikácie

Najskôr zamierte do Obchodu Google Play a vypnite aplikácie s automatickou aktualizáciou. Stlačte ponuku hamburgerov v ľavom hornom rohu, potom zamierte do časti Nastavenia> Automaticky aktualizovať aplikácie a funkciu vypnite.

Ako môžete problém vyriešiť na zariadeniach iPhone a iPad? | snapchat príbehy nezmiznú

Bohužiaľ v skutočnosti neexistuje ľahký spôsob, ako odložiť aplikáciu na zariadeniach so systémom iOS. Pokiaľ ide o zariadenia so systémom iOS, môžete vyskúšať túto jednoduchú opravu nižšie, alebo jednoducho počkať na ďalšiu aktualizáciu tiež zo služby Snapchat.

  • Najskôr otvorte aplikáciu a odhláste sa.
  • Potom odinštalujte aplikáciu Snapchat na svojom zariadení Apple.
  • Reštartujte tiež svoje zariadenie.
  • Potom aplikáciu preinštalujte z App Store.
  • Prihláste sa tiež.

To by malo opraviť prípadné závady aj z vášho konca. Pokiaľ bude chyba pokračovať, na oficiálnu aktualizáciu od Snapchatu si budete musieť ešte počkať.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok o príbehoch zo Snapchatu, ktorý vás nezruší, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Problémy a opravy pre Motorola Moto G6 - príručka