Ako opraviť, ak sa pôvod prilepil na obnovenie - návod

Pôvod je vlastne platforma pre digitálnu distribúciu, ktorú vyvinula spoločnosť Electronic Arts (EA) pre nákup a hranie videohier. Softvérový klient je k dispozícii pre PC a mobilné telefóny, ako sú Windows, Android, macOS, iOS atď. Väčšina hráčov v obchode Origin Store má však pôvodnú aktualizáciu zaseknutú pri obnovení problémov so sťahovaním. Pre používateľov služby Origin nejde o nový problém a máme preň opravu. V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako opraviť, ak sa pôvod prilepil na obnovenie. Poďme začať!

V obchode Origin je k dispozícii toľko online hier. Ako napríklad Apex Legends, FIFA, Star Wars, Plants vs Zombies, Need for Speed, Anthem a oveľa viac. Tento problém sa teda môže vyskytnúť aj v akejkoľvek hre pre používateľov klientov Origin a teraz sú hráči ovplyvnení spomínanou chybou alebo chybou.

Ako každý vie, každá online hra má svoju vlastnú chybu alebo problémy, ktoré vývojári nemusia opraviť naraz. Namiesto čakania na oficiálnu opravu je lepšie vyskúšať možné spôsoby riešenia problému.

koreň okraja galaxie s6 5.1.1

pôvod sa zasekol pri obnovení

ako poslať návrh priateľa na facebooku

Ako opraviť, ak sa pôvod pri obnovení obnovil

Aj napriek tomu, že sú všetky hry skutočne populárne a ponúkajú ohromujúcu hrateľnosť a grafickú kvalitu, niektoré chyby alebo problémy sú nepríjemné. Ak sa vám pri opätovnom vydávaní problému zasekáva rovnaký pôvod, mali by ste vyskúšať nasledujúce kroky:

  • Zrušte proces sťahovania, iba zatvorte klienta Origin.
  • Teraz choďte do Správcu úloh a zavrite všetky procesy bežiace na pozadí, ktoré patria do spúšťača Apex Legends alebo Origin.
  • Potom tiež skontrolujte pripojenie k internetu.
  • Ďalej musíte znova spustiť klienta Origin a reštartovať sťahovanie.
  • Navyše môžete ísť do Mojej knižnice a potom kliknúť na Opraviť kliknutím pravým tlačidlom myši na hru.

Sme si skutočne istí, že vám niektorý z týchto krokov bude vyhovovať, a pôvod uviaznutý v obnovení problému bude možné vyriešiť správne. Ak problém pretrváva, kontaktujte pomocníka EA a požiadajte o ďalšiu podporu. Ak chcete získať viac informácií, musíte blog naďalej navštevovať.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa chlapci ako pôvod zasekli na obnovení tohto článku a považujú vám ich za užitočné. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Android platiť na odomknutom bootloaderi

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: TMobile Note 4 Roms - Samsung Galaxy (SM-N910T)