Ako opraviť nesynchronizáciu fotografií na iCloudu do iPhone, Mac a Windows

Synchronizácia fotografií z iCloudu s inými zariadeniami, ako sú iPhone, Mac a PC, sa hodí pri niekoľkých príležitostiach. Najmä keď je krátky čas a musíte vykonať rýchle úpravy. Prídu však chvíle, keď sa fotografie z iCloudu nesynchronizujú s týmito zariadeniami. A všetci vieme, aké nepríjemné to všetko je. Môže existovať niekoľko dôvodov, ktoré bránia fotkám na iCloude synchronizovať knižnicu médií s inými zariadeniami. V tomto článku sme spomenuli niekoľko krokov na riešenie problémov, ktoré nám pomôžu problém vyriešiť. Ak sa vaše fotografie z iCloudu nesynchronizujú so zariadením, čítajte ďalej.

fotky z iCloudu sa nesynchronizujú

Prebieha kontrola webu iCloud.com

Môže sa stať, že sa z nejakého dôvodu vaše fotografie na serveri iCloud.com nenahrali vôbec. Nemôžete synchronizovať niečo, čo tam nie je. Najprv sa teda musíte ubezpečiť, že vaše fotografie boli zálohované webom iCloud.com. Preto sa prihláste na web iCloud.com z webového prehliadača. Potom kliknite na Fotky.

ICLOUD.COM

Ak vaše fotografie nie sú k dispozícii, musíte vyriešiť problém brániaci nahrávaniu fotografií. A ak sú tam fotografie, prejdite na ďalší krok.

Kontroluje sa stav iCloudu

Teraz je to tak, že svoje fotografie môžete vidieť na iCloude. Nie sú však viditeľné v priečinku Fotky na vašom PC alebo v aplikácii Fotky na vašich zariadeniach so systémom iOS alebo macOS. Tu musíte skontrolovať, či existuje nejaký problém súvisiaci so serverom. Pretože iCloud Photos môžu byť kvôli tomu nefunkčné. Z tohto dôvodu navštívte stránku Stránka stavu systému spoločnosti Apple .

STAV ICLOUD sa nesynchronizuje

Pozrite sa na stránku Stav systému spoločnosti Apple. Ak je vedľa položky Fotografie červená bodka, potom je jej stav Nedostupné .

je to stránka stavu systému spoločnosti Apple.

safari nemôže overiť totožnosť webových stránok

Teraz musíte stránku neustále kontrolovať. Keď spoločnosť Apple znova zobrazí Fotky na ceste, dostanete a Vyriešený problém oznámenia.

Prebieha kontrola internetového pripojenia

Synchronizácia fotografií z iCloudu do zariadenia vyžaduje správny prístup na internet. Ak sa vyskytol problém s pripojením na internet, reštartujte smerovač WiFi. Alebo sa pripojte k inému hotspotu.

V prípade, že vo svojom zariadení so systémom iOS používate mobilné dáta a chcete s nimi synchronizovať iCloud Photos. Na to budú iCloud Photos potrebovať povolenie na použitie mobilnej šírky pásma. Ak chcete dať toto povolenie, choďte na Nastavenia zariadenia iPhone / iPad . Kliknite na Fotografie a potom ďalej Bunkový . Tu zapnite oboje Mobilné dáta a Neobmedzené aktualizácie .

PRIPOJENIE K INTERNETU

Vypnite režim nízkych údajov

Týka sa to zariadení so systémom iOS 13 alebo novším. Ak je zariadenie v režime nízkych dát, potom sa využitie aplikácií v sieti zníži. Takto zabránite synchronizácii médií medzi iCloudom a zariadením so systémom iOS. Preto musíte pre obidve vypnúť režim nízkych údajov Wifi a Bunkový spojenia.

Pre WiFi pripojenie

Wi-Fi pripojenie nájdete na stránke nastavenie . Kliknite na Wifi . Potom klepnite na ikonu v tvare i s možnosťou Pripojte sieť . Teraz na ďalšej obrazovke vypnite Režim nízkych dát .

REŽIM NÍZKYCH ÚDAJOV

Pre mobilné pripojenie

Celulárne pripojenia nájdete na Nastavenia iPhone . Klepnite na Bunkový a potom ďalej Možnosti mobilných dát . Tu vypnite Režim nízkych dát .

ako pridať priateľov na králičie mobil

mobilné pripojenie

Zapnutie iCloud Photos

Ďalším jednoduchým, ale dosť dôležitým krokom je skontrolovať, či je vo vašom zariadení povolená funkcia iCloud Photos. Synchronizácia bez nej nie je možná. Nižšie sme uviedli spôsoby, ako zapnúť iCloud Fotky postupne na rôznych zariadeniach.

Povolenie iCloud Photos v iOS

V zariadeniach iPhone a iPad prejdite na Nastavenia zariadenia iPhone / iPad . Potom klepnite na Fotografie . Tam zapnite iCloud Fotky kliknutím na prepínač vedľa neho.

Povolenie iCloud Photos v iOS

Povolenie iCloud Photos v macOS

Otvor Fotografie aplikácia Kliknite na Fotografie (Lišta ponuky). Potom kliknite na Predvoľby a potom ďalej iCloud . Nakoniec skontrolujte iCloud Fotky .

Povoliť iCloud Fotky - macOS

Povolenie iCloud Photos v systéme Windows

Otvor iCloud aplikácia Kliknite na Možnosti vedľa Fotografie . Potom skontrolujte iCloud Photo s .

fotky z icloudu

Keď ste na svojom zariadení zapli aplikáciu iCloud Photos, budete si musieť chvíľu počkať, kým sa fotografie zobrazia. V skutočnosti Windows vyžaduje viac čakania ako iné zariadenia.

Odporúčané: Ak máte nefunkčnú obrazovku Apple Watch, mohla by ju Apple opraviť zadarmo

Kontroluje sa vaše Apple ID

Používate na svojich zariadeniach rôzne Apple ID? To tiež môže zabrániť synchronizácii iCloud Photos. Ale nebojte sa, riešenie môžete mať v rukáve.

Povieme vám, ako skontrolovať Apple ID na rôznych zariadeniach.

Prebieha kontrola Apple ID v systéme iOS

Choďte do Nastavenia iPhone aplikácia Klepnite na svoje profilu . Na ďalšej obrazovke uvidíte uvedené vaše Apple ID.

Skontrolujte Apple ID - iOS

Kontrola Apple ID v systéme macOS

Ísť do Apple Menu . Otvorené Predvoľby systému . Potom kliknite na iCloud . Tu budete mať svoje profilové číslo Apple ID.

Skontrolujte Apple ID - macOS

Steam zvyknutý sťahovať DLC

Kontrola Apple ID v systéme Windows

Otvor aplikácia iCloud . Tu bude pod logom iCloud uvedené vaše Apple ID.

Skontrolujte Apple ID - Windows

Pri kontrole Apple ID, ak vidíte iné. Potom sa môžete odhlásiť a znova prihlásiť pomocou rovnakého ID, aké sa používalo na vašich ďalších zariadeniach.

Reštartovanie zariadenia

Problém môže niekedy prekvapivo vyriešiť aj reštart zariadenia. Takže reštartujte zariadenie, ktoré spôsobuje problém, a skúste šťastie.

Prihlásenie / Odhlásenie

Ďalším riešením, rovnako ako reštartovanie zariadenia, je odhlásenie sa z iCloudu a následné prihlásenie. To môže pomôcť vyriešiť problém, ale môže to tiež spôsobiť opätovné indexovanie alebo opätovné poškriabanie fotografií od začiatku. a to môže trvať veľa času.

Takto sa môžete prihlásiť a odhlásiť z iCloudu na rôznych zariadeniach.

Prihlásenie / Odhlásenie v systéme iOS

Prejdite do aplikácie Nastavenia. Potom klepnite na svoj profil. Tu klepnite na odhlásiť sa. Po odhlásení reštartujte iPhone a znova sa prihláste.

Prihlásenie / odhlásenie z iCloudu - iOS

Prihlásenie / odhlásenie v systéme macOS

V ponuke Apple prejdite na Predvoľby systému. Kliknite na iCloud a potom na Odhlásiť sa. Potom reštartujte počítač Mac a potom sa znova prihláste.

Prihlásenie / odhlásenie z iCloudu - macOS

Prihlásenie / Odhlásenie v systéme Windows

Otvorte aplikáciu iCloud a potom sa odhláste. Reštartujte počítač a potom sa znova prihláste.

Prihlásenie / odhlásenie z iCloudu - Windows

Aktualizácia zariadenia

Pretrvávajúce chyby a chyby môžu tiež zabrániť synchronizácii fotografií iCloud do vášho zariadenia. Ak chcete tento problém vylúčiť, bude pravdepodobne potrebné aktualizovať zariadenie. Tu je postup, ako môžete aktualizovať rôzne zariadenia.

Aktualizuje sa zariadenie so systémom iOS

Choďte do nastavenie aplikácia Klepnite na všeobecne možnosť a potom klepnite na Aktualizácia softvéru . Ak sú k dispozícii nejaké aktualizácie, nainštalujte ich.

Aktualizácia zariadenia - iOS

Aktualizuje sa zariadenie macOS

V ponuke Apple prejdite na Predvoľby systému. Kliknite na Aktualizácia softvéru. Nainštalujte si dostupné aktualizácie.

Aktualizácia zariadenia - macOS

Aktualizácia zariadenia so systémom Windows

Otvorte ponuku Štart a prejdite na pomôcku Apple Software Update. Odtiaľ nainštalujte všetky aktualizácie, ktoré sú k dispozícii pre iCloud alebo iné súvisiace softvérové ​​programy Apple.

Aktualizácia zariadenia - Windows

Používanie alternatívy

Ak iCloud Fotky aj po vyskúšaní všetkých týchto krokov pri riešení problémov odmietnu synchronizáciu s vaším zariadením, je čas sa ich zbaviť. Aj keď sa vám to nepáči, teraz je to jediná možnosť. Aspoň dovtedy, kým Apple nevydá opravu problému.

DITCH FOTOGRAFIE ICLOUD

Atraktívnou alternatívou môže byť Google Photos, pretože ponúka neobmedzené úložisko a skvelú kompatibilitu pre rôzne platformy. Môže to však predstavovať riziko pre vaše súkromie.

ovládače galaxy s7 edge pre Windows 10

Dokázali ste teda konečne synchronizovať svoje fotografie medzi iCloudom a zariadením. Povedzte nám to v sekcii komentárov. Veľa šťastia!!!

Čítaj viac: Opravte Android pripojený k WiFi, ale bez internetu