Ako opraviť kód chyby 963 v obchode Google Play

Prajete si opraviť kód chyby 963 v obchode Google Play? Počas sťahovania hier a aplikácií my Obchod Google Play . Pretože je ľahké sťahovať alebo inštalovať hry a aplikácie z obchodu Google Play. Niekoľko používateľov mobilných zariadení sa sťažovalo na kód chyby 963 vygenerovaný v obchode Google Play. Kedykoľvek Chyba 963 v obchode Google Play dôjde k situácii, že si používateľ nemôže stiahnuť žiadnu hru alebo aplikáciu z obchodu Play. Ak ste schopní vyriešiť Aplikáciu nebolo možné nainštalovať z dôvodu chyby (963), môžete si potom jednoducho stiahnuť všetky nové hry a aplikácie.

Chyba 963 v obchode Google Play je u používateľov mobilných telefónov HTC veľmi častá. Ak čelíte aplikácii, aplikáciu sa nepodarilo stiahnuť z dôvodu chyby. (963) chyba na vašom mobilnom zariadení a chcete ju rýchlo vyriešiť. Potom ste na správnom mieste. Dnes v tomto článku vysvetľujeme, ako ľahko vyriešiť chybu sťahovania 963 z obchodu Google Play v systéme Android. Uvidíte tiež rôzne spôsoby, ktoré vám môžu pomôcť pri opravovaní chyby pri sťahovaní z obchodu Google Play.

Opravte kód chyby 963 v obchode Google Play

Pred vysvetlením, ako opraviť chybu 963 v obchode Google Play, musíte poznať príčinu tejto chyby. Bežné príčiny, ktoré dostávate kód chyby 963 Obchod Google Play sú:

Kód chyby obchodu Google Play 963

  • Môže sa vyskytnúť problém s vyrovnávacou pamäťou aplikácií Google Play.
  • Problém môže byť spôsobený kartou SD vo vašom mobilnom telefóne.
  • Po aktualizácii novej verzie Obchodu Play sa tiež môže pri inštalácii alebo aktualizácii aplikácií z Obchodu Google Play v mobile vyskytnúť chyba 963 pri sťahovaní.

Oprava 1: Vymazať medzipamäť

V tejto technike sa chystáme vyčistiť medzipamäť aplikácií obchodu Google Play. Môžete tiež postupovať podľa nižšie uvedeného zoznamu pokynov, ktorý vám pomôže pri čistení medzipamäte aplikácie.

Krok 1:

Najskôr zamierte do nastavenie v mobile a potom vyberte Aplikácie a kliknite na možnosť Všetko, ktorá zobrazí zoznam všetkých aplikácií nainštalovaných vo vašom smartfóne.

Krok 2:

Potom vyberte Obchod Google Play z tohto zoznamu a potom stlačte Vymazať vyrovnávaciu pamäť a Zmazať dáta tlačidlo.

Krok 3:

Vyberte tiež aplikáciu, ktorá zobrazuje chybu pri sťahovaní z obchodu Google Play 963, a vymažte jej dáta a vyrovnávacia pamäť.

Po vymazaní údajov a medzipamäte jednoducho skúste znova stiahnuť a nainštalovať aplikáciu. S mobilom by ste nemali čeliť žiadnym problémom.

využitie disku avast windows 10

Oprava 2: Vyberte kartu SD

Ak stále čelíte chybe, aplikáciu sa nepodarilo stiahnuť z dôvodu chyby. (963) na vašom mobilnom zariadení po vykonaní vyššie uvedenej metódy. Potom postupujte podľa tejto techniky, kde musíte odpojiť kartu SD.

Krok 1:

Ak chcete odpojiť kartu SD v mobile. Potom zamierte do nastavenie a potom vyberte Skladovanie možnosť. Teraz vyberte ikonu Odpojte kartu SD vyberte možnosť odtiaľto a potom potvrďte klepnutím na ikonu Ok tlačidlo.

Krok 2:

Teraz skúste nainštalovať alebo aktualizovať aplikáciu, ktorú ste sa pokúšali vykonať skôr.

Krok 3:

Ak chcete aplikáciu úspešne nainštalovať alebo aktualizovať, môžete kartu SD v mobile znova namontovať presunutím Nastavenia → Úložisko → Pripojiť kartu SD .

Ak je na karte SD nainštalovaná aplikácia, ktorá poskytuje vaše problémy, môžete ju presunúť do interného úložiska mobilného telefónu. Ako? Prejdite na Nastavenia → Aplikácie → Všetky → Vyberte aplikáciu a zvoľte Presunúť do interného úložiska.

Oprava 3: Odinštalujte aktualizácie obchodu Google Play

Ak chcete odinštalovať aktualizácie, ktoré dostal obchod Google Play, môžete jednoducho prejsť na stránku Nastavenia → Aplikácie → Obchod Google Play → Odinštalovať aktualizácie .

Po úspešnom odinštalovaní aktualizácií obchodu Google Play jednoducho skúste nainštalovať alebo stiahnuť alebo aktualizovať aplikáciu, ktorá chybu spôsobovala.

Alternatívy:

V prípade telefónu HTC vyskúšajte toto:

  • Zamierte do nastavenie > Aplikácie > HTC Lock Screen > Odinštalujte aktualizácie > Odinštalovať .

Aj keď máte zariadenie Amazon Kindle Fire, vyskúšajte tieto opravy:

Krok 1:

Zamierte do nastavenie > Aplikácie a hry > Spravujte všetky aplikácie .

Krok 2:

Zobrazíte posunutím doprava Všetky aplikácie.

Krok 3:

Vyberte aplikáciu, ktorú chcete vymazať, a potom vyberte Odinštalovať .

Záver:

Tu je všetko o oprave chybového kódu obchodu Google Play 963. Ak máte problém, dajte nám vedieť. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Poznáte inú alternatívnu metódu, ktorej sa v tejto príručke nemôžeme venovať?

Prečítajte si tiež: