Ako opraviť chybu Servery PUBG sú príliš zaneprázdnené

pubg servery sú príliš zaneprázdnené

No, Player Unknown’s Battlegrounds alebo PUBG je momentálne najpopulárnejšia hra Battle Royale. Vy tomu neuveríte, ale túto hru teraz hrajú milióny používateľov. Je to vlastne online hra, ktorá závisí od jej serverov. V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako opraviť chybu Servery PUBG sú príliš zaneprázdnené. Poďme začať!

Nedávno dostal PUBG skutočne veľkú aktualizáciu, ktorá spôsobila veľa chýb. Mnoho hráčov PUBG tiež oznámilo, že sa im v skutočnosti zobrazuje chybové hlásenie „Servery sú príliš zaneprázdnené, skúste to znova neskôr“.

Čo je vlastne chyba „Server je príliš zaneprázdnený, skúste to znova neskôr“?

O probléme veľa hovorí aj samotné chybové hlásenie. Jasne hovorí, že servery boli príliš zaneprázdnené na to, aby mohli začať hru. Používateľom sa táto chyba zobrazovala pri skutočnom vstupe do zápasu.

Takže ak sa vám tiež zobrazuje chybové hlásenie „Servery sú príliš zaneprázdnené“ na stránkach PUBG. Potom aj vy, chlapci, čítate správny článok. V tomto článku sa teraz chystáme zdieľať niekoľko najlepších metód na opravu chýb servera PUBG.

Čo v podstate spôsobuje, že servery sú na serveri PUBG príliš zaneprázdnené?

Po dôkladnom prieskume sťažností používateľov na túto chybu a následnej analýze stratégií použitých na jej odstránenie. Ďalej sme tiež uviedli niektoré z dôvodov tejto chyby.

 • Údržba serverov: Môžete sa stretnúť s týmto chybovým hlásením, ak sú servery PUBG v údržbe. Väčšinou sa vykonáva údržba serverov. Spoločnosť tiež pracuje na zlepšovaní svojich služieb alebo na náprave určitých závad a chýb. Počas tohto obdobia však hráči nie sú oprávnení pripájať sa k týmto serverom a servery sú príliš zaneprázdnené. Keď sa o pripojenie skutočne pokúsite, zobrazí sa obrazovka.
 • Nastavenia servera proxy: Môžete sa tiež odpojiť od serverov, ak Nastavenia servera proxy sú zapnuté v nastaveniach vášho systému. Proxy servery sú skutočne užitočné na maskovanie vašej polohy a na zabránenie tomu, aby vás určité aplikácie a weby mohli určiť na mape. Tieto nastavenia však môžu väčšinu času zabrániť používateľovi v možnosti pripojiť sa k serverom PUBG. Z dôvodu sieťových obmedzení na strane servera alebo na strane klienta sú servery zaneprázdnené aj v okamihu, keď sa zobrazí obrazovka.

Čo je viac

 • Konflikt aplikácie: Ak existujú niektoré nekompatibilné aplikácie, ktoré sú v konflikte s klientom Steam. Potom sa môžete stretnúť s týmto chybovým hlásením. Niektoré z týchto aplikácií môžu monitorovať vašu aktivitu na internete alebo niektoré šifrujú aj vaše sieťové pripojenie. Tieto aplikácie vám môžu konkrétne zabrániť v tom, aby ste sa mohli pripojiť k serverom a potom tiež hrať zápas.
 • Preplnený server: Chalani sa môžu stretnúť s týmto chybovým hlásením, ak sa do hry pokúša zapojiť naozaj veľa hráčov vo vašom okolí. Bez ohľadu na to, aké vyspelé alebo veľké sú servery, počet hráčov PUBG je nepochybne vyšší. Ak sa teda veľa hráčov rozhodne zapojiť svoju hru naraz, servery sa potom môžu preplniť a začať vyhadzovať servery sú príliš zaneprázdnenou chybou aj pre používateľov.

Ako opraviť chybu Servery PUBG sú príliš zaneprázdnené

Ďalej sme tiež diskutovali o niekoľkých najlepších metódach, ako opraviť chybové správy serverov sú príliš zaneprázdnené v PUBG. Pozrime sa teda, ako môžete opraviť PUBG servery sú príliš zaneprázdnené chybové hlásenie 2020.

Skontrolujte, či sú servery v údržbe

Ak už nejaký čas hráte PUBG, potom tiež viete, že hra dostáva časté aktualizácie. Aby vývojári PUBG vydali aktualizácie, v zásade prepnú servery do režimu údržby. Takže ak to bol problém, potom musíte počkať niekoľko hodín, kým sa skončí čas údržby. Môžete tiež skontrolovať na Twitteri alebo Reddite, či nie je prebiehajúca údržba tiež.

Zmeňte svoju polohu | Servery PUBG sú príliš zaneprázdnené

No, ak hráte hru na ktoromkoľvek konkrétnom serveri a zobrazuje sa chybová správa. Potom sú väčšie šance, že hru hralo aj viac hráčov z rovnakej oblasti. Servery PUBG boli navrhnuté spôsobom, ktorý dokáže hrať iba s určitým počtom hráčov súčasne. Ak počet hráčov prekročí limit, zobrazí sa chyby ako napríklad „Servery sú príliš zaneprázdnené“. V takom prípade musíte zmeniť umiestnenie servera a vyskúšať to tiež.

Obnovte konfiguráciu DNS

Ak je konfigurácia DNS vášho počítača poškodená, potom je skutočne povinné pri každom hraní online hier robiť chyby. Takže v tejto metóde teraz vykonáme niekoľko príkazov v príkazovom riadku, aby sme skutočne obnovili konfiguráciu DNS.

 • V prvom rade musíte stlačte kláves Windows + R na klávesnici, aby ste otvorili dialógové okno Spustiť.
 • Teraz v dialógovom okne RUN (Spustiť) a potom zadajte „CMD“ a potom klepnite na Enter.

Ako opraviť chybu Servery PUBG sú príliš zaneprázdnené

 • Potom v okne príkazového riadku musíte zadať nasledujúce príkazy -

ipconfig /flushdns
netsh int ipv4 reset
netsh int ipv6 reset
netsh winsock reset
ipconfig/ registerdns

Zmena konfigurácie IP Servery PUBG sú príliš zaneprázdnené

Väčšina používateľov tiež dostane chybové hlásenie PUBG „Servery sú príliš zaneprázdnené“ z dôvodu nesprávnej konfigurácie adresy IP. Takže v tejto metóde teraz zmeníme určité nastavenia IP, aby sme opravili chybové hlásenie PUBG.

 • V prvom rade len stlačte kláves Windows + R ., Týmto sa v podstate otvorí dialógové okno RUN.
 • V dialógovom okne Spustiť musíte zadajte „ncpa.cpl“ a klepnite na Enter.

Servery PUBG sú príliš zaneprázdnené

 • Potom kliknite pravým tlačidlom myši na pripojený sieťový adaptér a vyberte možnosť Vlastnosti.
 • Teraz zrušte začiarknutie políčka „Internetový protokol verzie 6 (TCP / IPV6)“ a musíte skontrolovať „Internetový protokol verzie 4 (TCP / IPV4)“

Zatvorte nekompatibilné aplikácie

Existuje veľa softvérových programov, ktoré interferujú s Steamom a blokujú niektoré z jeho funkcií, ktoré by sa mohli vyhnúť PUBG pri pripojení k určitému serveru. Podpora služby Steam tiež poskytla svojim používateľom zoznam týchto nekompatibilných aplikácií, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť výkon klienta Steam. Ak sa stále nemôžete tejto chyby v službe PUBG zbaviť, prejdite si zoznam týchto nekompatibilných aplikácií indexovaných nižšie a potom ich v počítači vypnite.

 • Klepnite na Ctrl + Alt + Odstrániť na klávesnici a potom otvorte Správca úloh.
 • Teraz musíte prejsť na Začiatok tab.
 • Potom len vyhľadajte nekompatibilný program, ktorý je v zozname.
 • Vyberte všetky tieto programy a klepnite na Zakázať tlačidlo
 • Teraz reštartujete počítač a potom skontrolujete, či chyba pretrváva alebo nie.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento server PUBG, že ste príliš zaneprázdnený článok a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako opraviť chybu referenčného tokenu systému Windows 10