Ako nájsť váš sprostredkovací kód DoorDash

Ak sme minulých sprievodcov, krátko sme diskutovali čo je DoodDash alebo ako vyberte kreditnú kartu DoorDash . Ale v tejto príručke sa dozviete viac o sprostredkovacom kóde DoorDash. DoorDash určite ponúka rôzne zľavy a propagačné akcie. Má tiež systém odporúčaní. Ak hľadáte tieto informácie, ste pravdepodobne zákazník, ale aj Dasher.

V obidvoch článkoch vám pomôžeme nájsť kódy sprostredkovania DoorDash. Zákazníci však nie sú tí, ktorí pozývajú svojich priateľov na používanie služby DoorDash. Tiež dostanú kupóny na sprostredkovanie. Len čo ho dostanú, môžu požiadať o svoje objednávky, dostanú Dashers bonus za odporúčanie. Zostaňte s nami v spojení a naučte sa, ako získať výhody sprostredkovania DoorDash.

PRE ZÁKAZNÍKA

Aplikácia DoorDash vás pravdepodobne mätie, ak ste nováčik. Je to tiež rozumné, pretože existujú dva typy aplikácií pre zariadenia so systémom iOS a Android. Zákazník však musí získať aplikáciu Donáška jedla. Odkaz je tu pre Android používateľov a jeden pre Apple používateľov.

hlasová služba je blokovaná

Podľa týchto jednoduchých krokov nájdete svoj odkazovací kód DoorDash:

Krok 1:

Spočiatku aplikáciu spustite na telefóne a tablete.

Krok 2:

Potom vyberte možnosť Účet.

Krok 3:

Tiež kliknite na možnosť Doporučiť priateľov a získať $.

Dostanete sa na stránku sprostredkovania DoorDash. Len čo ste tu, môžete si pozrieť svoj sprostredkovací kód DoorDash. Môžete ich tiež zdieľať pomocou sociálnych sietí, SMS alebo e-mailu. Vyberte požadovaný výber a ihneď začnite zdieľať kód.

ako zablokovať subreddit

Na tejto stránke si tiež môžete prezrieť svoje súčasné a staršie kupóny na sprostredkovanie DoorDash (ak si ich niekto objednal pomocou vášho odkazu) a pozvánky.

PRE VODIČA

Ovládače DoorDash majú pre seba rôzne aplikácie. Používajú aplikáciu DD Driver. Aplikácia je k dispozícii zadarmo na webe Obchod Google Play a Obchod s aplikaciami .

Môžete tiež odporučiť svojim priateľom, aby sa stali Dashers:

Krok 1:

Spočiatku spustite aplikáciu Driver na svojom zariadení so systémom Android.

Krok 2:

Potom stlačte tlačidlo Dash v ponuke Domov.

Krok 3:

Vyberte možnosť Odporučiť priateľov.

Krok 4:

Na tejto stránke sa zobrazia základné informácie o odporúčaní Dashera (koľko bonusu a pozvaného môžete získať). Vyberte Pozvánky.

Krok 5:

Svoj odporúčací kód Dasher môžete tiež zdieľať / posielať pomocou SMS, e-mailu, Twitteru alebo Facebooku.

DOPORUČUJÚCE PODMIENKY PRE ZÁKAZNÍKOV

Zákazníci spoločnosti DoorDash dostanú kupón na sprostredkovanie vždy, keď niekto ukončí objednávku pomocou svojho kódu sprostredkovania. Ich objednávka sa však chce kvalifikovať pomocou sprostredkovacieho programu DoorDash. Kvalifikačné objednávky môžete získať po nákupoch od 12 dolárov alebo vyšších.

Nemôžete však získať neobmedzený počet odporúčacích kupónov. Ale strop je 25, znamená to, že potom už nebudete môcť získať ďalšie kupóny na sprostredkovanie. Uistite sa, že váš priateľ chce použiť váš kód na svoju prvú objednávku DoorDash. Ak si aplikáciu objednali už predtým, na ich nákup sa nedá uplatniť nárok na váš kupón.

Tento kupón príslušnej objednávky získate tiež do 24 hodín. Môžete ho ihneď použiť a automaticky sa použije na nasledujúcu objednávku. Väčšia zľava, ktorú môžete získať pomocou kupónu na odporúčanie, je 15 dolárov.

Neváhajte a zdieľajte svoj odporúčací kód s toľkými ľuďmi, ktorí sa vám páčia. Uistite sa tiež, že ich nezverejňujete na komerčných stránkach, ako je eBay.

DOPORUČOVACIE STIMULY PRE VODIČOV

Ako sme už uviedli vyššie, zákazníci spoločnosti DoorDash dostávajú kupóny na sprostredkovanie. Dashers tiež dostávajú bonusy. Pamätajte tiež na osobu, ktorú odporúčali, aby sa tiež intenzívne zaoberala. Je to ako prípad obojstranne výhodný, takže ak sa chcete stať Dasherom, musíte sa zaregistrovať pomocou odkazu na odoslanie.

spad 4 fov mod

Pravidlá sú dosť jednoduché a priame. Osoba, ktorá chce uskutočniť požadované množstvo dodávok počas prvého mesiaca jazdy. Nemôžeme spomenúť presný počet minimálnych dodávok. V jednotlivých mestách sa to však líši.

Výška bonusu sa tiež líši, pretože nie je pevne stanovená. Niektorí Dashers tvrdí, že dostali veľký bonus 750 dolárov, zatiaľ čo iní dasheri bonus 300 dolárov. V obidvoch prípadoch sa zdá, že odporúčajúce ovládače pre obidve strany stoja za to. Okrem toho je stimul ešte motivačnejší ako stimul pre odporúčanie zákazníkom.

Spoločnosť DoorDash pôsobí v mnohých veľkých krajinách, mestách v USA a ďalších mestách v Kanade. Jednoducho navštívte ich webovú stránku a zistite, či máte vo svojej oblasti možnosť Dash. Nezabudnite tiež použiť odkaz na registráciu, ak ste nováčik.

ĽAHKO AKO PIE

Zdieľanie a nájdenie vášho referenčného kódu DoorDash je prechádzka v parku. Nezabudnite ho použiť bez ohľadu na to, či ste vodič alebo zákazník. Tiež výhoda je príliš dobrá na prihrávku. Vodiči to majú o niečo lepšie, ale doručenie zásielok v aplikácii trvá viac času.

Záver:

Koľko priateľov chcete pozvať? Koľko ich prešlo? Je niečo, čo chcete upraviť v systéme odporúčaní? Podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež:

chyba pri vykonávaní aktualizačného binárneho súboru v zip twrp