Ako nájsť niekoho z GIFu

Nájsť niekoho z GIF: GIF sa stali populárnym spôsobom, ako ľudia vyjadrujú svoje pocity a myšlienky. Po použití výstrižkov z videí a filmov pre skutočných ľudí prechádzajúcich životom. Tiež dokonale vysvetľujú naše radosti a trápenia. Ale viete, kto je skutočnou osobou vo vašom obľúbenom GIF? Alebo by ste chceli zistiť meno niekoho, koho poznáte? Tu je krátky článok, ktorý vám pomôže nájsť niekoho z a GIF .

Pre používateľov počítačov

Krok 1:

Najskôr načítajte súbor GIF do aplikácie prehliadača. Potom urobte snímku obrazovky, ktorá veľmi dobre zachytí tvár osoby. [Povinné] Teraz sa otvorí zobrazenie GIF na celú obrazovku. Nezabudnite nasnímať snímku obrazovky, aby bola viditeľná tvár osoby v GIF.

Krok 1.1:

V prípade počítačov so systémom Windows stlačte kláves Windows a „ PrtScn „Spoločne vytvorte snímku obrazovky.

Poznámka: Screenshot nájdete jednoducho v priečinku / Images / Screenshots

Krok 1.2:

Pre používateľov systému macOS spolu s ‘ Shift + Command + 3 „Urobte snímku obrazovky svojej obrazovky a v pravom hornom rohu zobrazte miniatúru.

Krok 2:

[Povinné] Ak je to potrebné, fotografiu jednoducho orežte. Pomáha človeku v GIF lepšie rozpoznať. Pre dobré výsledky sa tiež môžete sústrediť iba na tvár.

Krok 3:

Stačí navštíviť ‘ images.google.com ‘A klepnite na‘ fotoaparát Ikona umiestnená na vyhľadávacom paneli.

Krok 4:

Teraz môžete nahrať snímku obrazovky na web pomocou miestneho úložiska. Nájdete tiež možné súvisiace hľadanie ‘V strede stránky s výsledkami, ktorá zobrazuje osobnú identitu, ktorú ste hľadali.

Pre mobilných používateľov

Existujú dve metódy, ktoré mobilní používatelia používajú na identifikáciu osoby v GIF. Metódy používajú prehliadač alebo aplikáciu tretej strany. Tu je jednoduchý sprievodca, ktorý vám pomôže v celom procese.

Vyhľadávanie v prehľadávači

Krok 1:

Najskôr otvorte súbor GIF s osobou, ktorú chcete vyhľadať. Teraz urobte snímku obrazovky, akoby bola osoba celkom viditeľná v GIF.

Krok 2:

Podľa potreby orežte alebo upravte snímku obrazovky a zaostrite na svoj objekt. Navštívte tiež images.google.com Vo vašom najobľúbenejšom prehliadači Android.

Krok 3:

Teraz presmerujte na mobilné vyhľadávanie obrázkov Google. Klikni na ' Ponuka “Vášho prehliadača a vyberte„ vyžiadať web pre počítače '.

Poznámka: Aj keď je to v závislosti od vášho mobilného prehliadača známe ako „ navštívte web pre počítače ‘,‘ zobraziť verziu pre počítač “ , atď.

Krok 4:

Kliknite tiež na fotoaparát “Namiesto vyhľadávacieho panela Google.

Krok 5:

Teraz nahrajte svoju snímku obrazovky do požadovaného poľa a počkajte, kým sa celý proces ukončí.

Zobrazuje stránku s výsledkami, na ktorej záleží skôr na identite osoby, ako na stránke „ možné súvisiace hľadanie ‘Oddiel.

Aplikácia tretej strany

Niekoľko aplikácií tretích strán vám pomôže obrátiť obrázky vyhľadávania v rôznych vyhľadávacích nástrojoch. Napríklad používame ‘ Šošovka Google “. Môžete tiež použiť aplikácie tretích strán. Niektoré príklady však zahŕňajú Reverse Image Search, Photo Sherlock a Search By Image.

Krok 1:

Najskôr otvorte požadovaný GIF a nasnímajte jeho snímku obrazovky. Pamätajte, že osoba je zreteľne viditeľná na snímke obrazovky.

Krok 2:

Jednoducho upravte alebo orežte snímku obrazovky, aby bola osoba na obrázku jasne viditeľná.

Krok 3:

Po dokončení otvorte šošovku Google a kliknite na ikonu fotografie Ikona umiestnená v pravom hornom rohu.

Krok 4:

Vyberte snímku obrazovky z miestneho úložiska. Objektív Google automaticky zaostrí na obrázok a zobrazí požadované výsledky.

Z požadovaných hľadaných výrazov tiež nebudete môcť dotknúť totožnosti osoby. Jednoducho môžete potiahnuť výstup na stránke nahor a zobraziť tak celú obrazovku.

Záver:

Tu je všetko o tom, ako nájsť niekoho z GIF. Dúfam, že vám článok pomôže ľahko určiť totožnosť osoby z GIF. Čo si o tom skutočne myslíte? Chcete nájsť nejaké z GIFu? Neváhajte a podeľte sa s nami o svoje názory, názory a názory v sekcii komentárov nižšie.

Do tej doby! Pokoj

všeobecný produktový kľúč systému Windows 8.1

Prečítajte si tiež: