Ako nájsť môj Kindle [eReader]

Nájsť môj Kindle: Amazon’s Kindle je nepochybne ľahký prenosný čítač elektronických kníh. Pretože je taký ľahký a prenosný, ľudia ho určite nechajú na mieste. Ľahko ich tiež ukradnú. Viem, že som párkrát prehnane premýšľal, kde som. Trochu vopred, tiež akčný plán, keď sa to stane, vám môže poskytnúť trochu relaxácie.

Skôr ako stratíte zariadenie - Nájdite môj Kindle

Vytvorte prístupový kód

Pokyny sa však môžu líšiť v závislosti od modelu, ktorý vlastníte. Na svojom Kindle idem do Nastavenia> Možnosti zariadenia> Prístupový kód zariadenia . Ale či už máte Kindle PaperWhite alebo Kindle Fire HD, nezabudnite, že máte povolený prístupový kód.

Vaše kontaktné informácie

Znie to celkom zjavne, ale svoje kontaktné informácie umiestnite na vonkajšiu stranu zariadenia. Okrem iných mobilných zariadení alebo tabletov Kindle Fire nie je o samotnom Kindle veľa dôverných informácií. Nie je Nájdi môj Kindle tiež sa nemôžete pomocou Siri opýtať, kto je jeho vlastník. Nechcem dať svoju fyzickú adresu na zariadenie. Môžem tam však vložiť telefónne číslo alebo e-mail, aby ma niekto mohol kontaktovať.

Ak na svoj Kindle neradi nalepujete nálepky alebo na ne nepíšete, je to dobré. Ak používate, vložte informácie do puzdra. Umiestnite ho tiež na miesto, ktoré sa vo vašom prípade nachádza za čítačkou Kindle. Z tohto dôvodu, ak niekto vymaže Kindle, uvidí vaše informácie. Zlodeja to nezastaví, ale pomôže to Dobrému Samaritánovi.

Kindle vám umožňuje pridať PDF ako knihu na váš účet pomocou e-mailu prostredníctvom funkcie Poslať do Kindle.

Kontaktné informácie spoločnosti Amazon

Práve teraz je program vo vašom telefóne kontaktnými informáciami spoločnosti Amazon. V súčasnosti je 1-888-280-4364 . To je všeobecná linka dôvery. Ak máte smartphone, stačí si uložiť kópiu tohto sprievodcu. Ďalej môžete naprogramovať kľúčové odkazy ďalej v sprievodcovi. Na hľadanie informácií nemusíte čakať príliš dlho.

Vaše sériové číslo

Ak chcete zavolať policajnú správu alebo požiadať o nájdeného Kindle, potrebujete sériové číslo. Amazon tieto informácie sleduje (vyhľadáva) za vás. Prečo si však nešetriť čas a nezaznamenať to hneď? Tieto informácie som vložil do svojho programu na správu hesiel aj do programu na správu kontaktov. Tento kontakt má číslo podpory Amazonu a sériové číslo môjho Kindle.

Keď nenájdete svojho čitateľa

Predpokladajme, že je to ukradnuté. Tieto zmeny môžete kedykoľvek vrátiť. Vaším cieľom je vyhnúť sa možným extra poplatkom, ktoré zvyšujú vašu stratu. Amazon vám pravdepodobne umožní o týchto nákupoch diskutovať, ale prečo riskovať?

Odhláste svoje zariadenie a kontaktujte spoločnosť Amazon

Najskôr odstráňte z účtu chýbajúci Kindle. Presuňte sa na Amazon Spravujte svoj obsah a zariadenia . Vyberte svoj chýbajúci Kindle a v časti Akcie zariadenia vyberte možnosť Zrušiť registráciu. To niekomu zabráni vo vykonaní akýchkoľvek zmien vo vašom účte.

Urobil by som to skôr, ako kontaktujem spoločnosť Amazon. Amazon má dlhé doby zadržania. Svoj účet Amazon si chcete ihneď zabezpečiť. Keď zavoláte Amazonu a nahlásite to, môžu sa rozhodnúť, že ho zaradia na čiernu listinu ostatných, ktorí to nemôžu zaregistrovať. Navrhujem iba to, ak ste si istí, že je to ukradnuté.

Zrušiť predplatné

Možno budete tiež chcieť skontrolovať, či zrušíte všetky aktívne predplatné prostredníctvom Centrum predplatného spoločnosti Amazon . Zrušením predplatného sa zabezpečí zastavenie fakturácie na váš účet. Vždy sa môžete rozhodnúť pre predplatné. Ak už Kindle nemáte, nemusíte platiť účty.

Zmeňte svoje heslo pre Amazon

V tejto príručke to nie je potrebné. Váš Kindle je už neregistrovaný, takže zlodej nemôže nájsť vaše heslo. Obávam sa, že by tam niekto našiel nejaké digitálne odpady môjho hesla. Teraz, keď má Amazon na účtoch 2FA. Moc by som sa však neobával. Na druhej strane, pravidelná zmena hesla nie je zlá vec.

Ohláste svoje Kindle ukradnuté a ako to dostať späť k vám

Ak nahlásite polícii informácie o svojej strate, pomôže vám vec dostať späť. Preto chcete sériové číslo. Môžu to byť tiež týždne, mesiace alebo dokonca roky, ale je možné, že sa vám zariadenie vráti. Skúste uverejniť príspevok na sociálnych sieťach a online inzerátoch s malou odmenou. Jedna pekná stránka je KindleReunion.com ktorý vám pomôže znovu zjednotiť stratené Kindles.

Aha, Kindle som našiel pred pár dňami uviaznutý medzi dvoma vreckami v batohu. Ak sa niekedy ocitnete v rovnakej situácii, teraz budete vedieť, čo máte robiť.

Záver:

Tu je kompletný návod, ako nájsť môj Kindle. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: