Ako exportovať nastavenia VPN Windows 10

Siete sú zapnuté Windows sa v priebehu rokov skutočne stal oveľa jednoduchším a teraz je pravdepodobne tým najjednoduchším, aký kedy bol. Nie je to jediná vec, ktorá sa stala oveľa jednoduchšou, nastavenie pripojenia VPN bolo tiež vyladené v systéme Windows 10. A pripojenie VPN je teraz tiež možné nastaviť v niekoľkých jednoduchých krokoch. V tomto článku si povieme, ako exportovať nastavenia VPN systému Windows 10. Začnime!

To znamená, že ak potrebujete nastaviť veľa rôznych pripojení VPN, bude vám trvať dosť času, kým ich všetky nakonfigurujete ručne. Ak ste však už nastavili svoje pripojenia VPN na inom zariadení so systémom Windows 10. Potom môžete všetky tieto pripojenia jednoducho exportovať do nového zariadenia, takže už nebudete musieť znova absolvovať celý proces nastavenia.

Ak chcete preniesť pripojenie VPN na iný počítač, je tu možné riešenie exportovať a importovať. V tejto príručke sa chlapci naučíte kroky na export a import pripojení VPN v systéme Windows 10.

doba čakania na zlyhanie prihlásenia do služby Steam

Ako môžeme exportovať pripojenia VPN v systéme Windows 10.

Ak chcete exportovať svoje pripojenia VPN v systéme Windows 10, pripojte k zariadeniu vymeniteľnú jednotku a postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Najskôr otvorte Prieskumník súborov v systéme Windows 10.
 • Skopírujte a vložte nasledujúcu cestu do panela s adresou a potom klepnite na Zadajte :
  %AppData%MicrosoftNetworkConnections
 • Potom kliknite pravým tlačidlom myši na priečinok Pbk a vyberte možnosť Kopírovať

Exportovať nastavenia VPN

 • Otvorte umiestnenie, ktoré musíte použiť na export nastavení VPN.
 • Kliknite pravým tlačidlom myši na priečinok a vyberte možnosť Prilepiť.

Po dokončení krokov môžete vymeniteľné médium preniesť do iného počítača a importovať nastavenia.

admin príkazy zoznam roblox

V sprievodcovi používame vymeniteľnú jednotku na export a import pripojení VPN do iného zariadenia. Môžete však použiť zdieľaný priečinok v sieti alebo akýkoľvek iný spôsob zdieľania.

Ako môžeme importovať pripojenia VPN v systéme Windows 10

Za účelom importu pripojení VPN do zariadenia so systémom Windows 10. Potom pripojte vymeniteľnú jednotku k exportovaným súborom a postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Najskôr otvorte vymeniteľnú jednotku.
 • Pravým klepnutím na ikonu Pbk priečinok a vyberte Kópia možnosť.
 • Skopírujte a vložte nasledujúcu cestu do adresného riadku Prieskumníka súborov a potom klepnite na Zadajte :
  %AppData%MicrosoftNetworkConnections
 • Pravým tlačidlom myši klepnite na priečinok a potom vyberte ikonu Vložiť možnosť.

Exportovať nastavenia VPN

 • Klepnite na tlačidlo Nahradiť súbory v cieľovom mieste. (Tento proces odstráni predtým nakonfigurované pripojenia.)

Po dokončení krokov by mali byť pripojenia VPN k dispozícii v aplikácii Nastavenia. Neexistuje však spôsob, ako exportovať a importovať používateľské mená a heslá, pretože ich musíte zadať manuálne.

Aktualizujte svoje používateľské mená a heslá k sieti VPN. | Exportovať nastavenia VPN

Keď ste vykonali všetky vyššie uvedené kroky. Posledným krokom je skutočné zadanie poverení pre vaše siete VPN.

 • Aby ste to dosiahli, musíte klepnúť na Ikona siete na paneli úloh a potom vyberte Sieť a internet Nastavenie.
 • Na novej zobrazenej obrazovke si musíte vybrať VPN na ľavom paneli, potom vyberte názov VPN z centrálneho zoznamu a klepnite na Pokročilé nastavenia.
 • Na poslednej stránke musíte kliknúť Upraviť , potom posuňte zobrazenie nadol a do príslušných polí zadajte aj svoje používateľské meno a heslo.
 • Nakoniec klepnite na Uložiť , a prejdite na nasledujúcu položku VPN v zozname a postup opakujte. Ak používate rovnaké prihlasovacie údaje pre všetky svoje VPN iba s rôznymi umiestneniami serverov, potom je proces taký jednoduchý ako skopírovanie a vloženie poverení. Bohužiaľ. Neexistuje spôsob, ako skopírovať a vložiť podrobnosti VPN do všetkých ich hesiel, pretože spoločnosť Microsoft berie bezpečnosť veľmi vážne.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok o Exportovaní nastavení VPN pre Windows 10, ktorý vám tiež pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako funguje Windows 10 Digital License Activator

stále sledovanie videa sa čoskoro pozastaví