Ako nájdem Rocket League Epic ID - príručka

Raketová liga

Epickým hrám sa od výroby skutočne podarilo rozprúdiť rozruch RocketLeague zadarmo aj na ich platforme. Zdá sa, že tento prechod so staršími hráčmi dobre nesedel, ak vezmeme do úvahy, že každý, kto si hru zakúpil, dostane DLC zadarmo. Je to naozaj sladká dohoda. Ak prechádzate na novú Rocket League na Epic Games. Potom ste si možno uvedomili, že aj cez vaše staré Rocket ID nie je ľahký proces. V tomto článku si povieme o tom, ako nájdem Rocket League Epic ID - návod. Poďme začať!

chyba 134 fatálny stav

Navyše, ak si chcete pridať priateľov alebo naopak, musíte zadať svoje ID Epic Games. Ak ste sa snažili nájsť svoje identifikačné číslo, potom sa nebojte, máme vás kryté. Poďme sa teraz pozrieť na to, ako môžete nájsť svoje EPIC ID hry v Rocket League.

Čo je Epic ID?

Epic ID je v podstate kód, ktorý vám umožňuje pridávať priateľov, ktorí hrajú raketovú ligu na rôznych platformách. To vám umožňuje pozvať ich na večierky, hrať spolu zápasy a potom vidieť ich online stav. Tento kód pozostával z vášho zobrazovaného mena v rámci Rocket League, za ktorým nasleduje hashtag a štvormiestny kód. Ale veci sa zmenili, pretože sa ich ujali Epic Games.

Ako nájdem Rocket League Epic ID - príručka

  • Najskôr otvorte v systéme spúšťač Epic Games a klepnite na svoje používateľské meno v ľavom dolnom rohu obrazovky.
  • Teraz klepnite na „Spravovať účet“.
  • Vy, chlapci, budete teraz presmerovaní na webovú stránku, kde budete mať k dispozícii aj podrobnosti o svojom účte Epic Games. A vy by ste mali nájsť svoje ID v sekcii Informácie o účte.

Teraz môžete toto ID skopírovať a potom zdieľať so svojimi priateľmi, aby vás mohli pridať do Rocket League.

Ako môžete prepojiť svoj účet Epic s účtom Rocket League

Ak ste starší hráč a prepínate platformy alebo služby, pravdepodobne budete chcieť uchovať svoj postup a zoznam priateľov aj v Rocket League. Aby ste tak mohli urobiť, budete musieť prepojiť svoje predchádzajúce ID Rocket s novým ID Epic Games. Poďme sa teraz pozrieť na to, ako to môžete urobiť.

  • Otvorte spúšťač epických hier a kliknite na svoje používateľské meno v ľavom dolnom rohu obrazovky.
  • Klepnite na „Spravovať účet“.
  • Vy, chlapci, budete teraz v okne prehliadača presmerovaní na váš portál Epic Accounts. Klepnite tiež na „Pripojenia“ na ľavom bočnom paneli na webovej stránke.
  • Teraz klepnite na „Účty“ v hornej časti.
  • Vy teraz uvidíte všetkých veľa platforiem a služieb, ktoré môžete tiež dlho spojiť so svojím ID Epic Games. Ak ste používateľom konzoly, vyberte si požadovaného poskytovateľa. Ak ste plateným používateľom počítačov, vyberte si Steam.
  • Teraz postupujte podľa pokynov na dokončenie procesu prepojenia.

Váš predchádzajúci účet by teraz mal byť skutočne prepojený s vaším novým ID Epic Games. Teraz môžete jednoducho preniesť zoznam kontaktov a tiež položky medzi nimi. Rovnaký postup môžete použiť aj na prepojenie účtu crossplat na viacerých platformách. Vaše poradie, inventár a položky budú rovnaké na všetkých prepojených platformách, keď ste ich spojili.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako sledovať Netflix na priblížení spolu s priateľmi

ako používať odin na blikanie twrp