Ako zakázať náhľady oznámení na iPhone

Oznámenia sú neuveriteľne užitočnou súčasťou mobilných telefónov. Dajú vám vedieť, keď dostanete správu alebo sa stalo niečo dôležité. Nemusíte však nevyhnutne chcieť, aby ste ich vždy videli okamžite. Z dôvodu ochrany súkromia pravdepodobne nebudete chcieť, aby boli vaše upozornenia viditeľné okamžite, pretože ostatní ľudia by si mohli vaše správy prečítať, ak sa zobrazia na uzamknutej obrazovke alebo v kontextových oknách s upozorneniami. Táto príručka vás prevedie procesom zakázania ukážok upozornení. V tomto článku sa budeme baviť o tom, ako zakázať náhľady upozornení na iPhone. Poďme začať!

Všeobecné nastavenia ukážky Zakázať ukážky oznámení na iPhone

Nastavenia ukážky upozornení nájdeme v aplikácii Nastavenia v časti Upozornenia.

V nastaveniach upozornení sa nachádza zoznam všetkých aplikácií nainštalovaných v telefóne. A predvolené nastavenie pre zobrazovanie ukážok upozornení.

rundll32.exe powrprof.dll, setuspendstate 0,1,0

Klepnutím na Zobraziť ukážky otvoríte stránku, kde môžete zvoliť predvolenú viditeľnosť ukážky upozornenia. Možné nastavenia sú Vždy, Keď je odblokovaný a Nikdy.

Vždy je predvolený vzhľad upozornení, text ukážky bude vždy viditeľný. Nikdy nezmení upozornenia, aby zobrazovali iba názov aplikácie, pričom akýkoľvek text upozornenia bude nahradený slovom Oznámenie.

Keď je položka Odomknutá, nachádza sa medzi ostatnými dvoma nastaveniami. Jeho aktivácia znamená, že keď je telefón odomknutý, oznámenia fungujú ako obvykle a zobrazujú sa ukážky. Keď je telefón uzamknutý, upozornenia sa zobrazia rovnako ako pri nastavení Nikdy.

Nastavenie jednotlivých aplikácií Zakázať ukážky oznámení na iPhone

Zoznam aplikácií môžete použiť na konfiguráciu nastavení upozornení pre jednotlivé aplikácie. Pri prezeraní nastavení upozornení pre konkrétnu aplikáciu môžete prepísať predvolené nastavenie viditeľnosti ukážky.

Ak to chcete urobiť, otvorte nastavenia upozornení aplikácií klepnutím na aplikáciu v zozname. Potom klepnite na Zobraziť ukážky v dolnej časti stránky a vyberte nastavenie viditeľnosti.

status bamberg nekonečná vojna

Ak zmeníte nastavenie pre konkrétnu aplikáciu tak, aby bolo odlišné od predvoleného nastavenia, prepíše sa tým predvolené nastavenie. Takže aj keď ste nikdy nevybrali, ak nastavíte Facebook na Vždy sa upozornenia Facebooku zobrazia s ukážkou obsahu.

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok Zakázať zobrazovanie upozornení v článku pre iPhone páči, a pomôže vám. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Potom nám dajte vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa vám ozveme.

s / u znamená snapchat príbeh

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako odstrániť profil na Facebooku - návod