Ako zatvárať aplikácie v konzole Xbox One - návod

Aplikáciu alebo hru môžete okamžite zavrieť Xbox Jeden. Avšak iba ak zistíte, že možnosť ukončenia je v skutočnosti. Možno sa vám už stalo, že keď hráte hru, streamujete film alebo počúvate hudbu. Aplikácia zrazu prestane reagovať alebo nefunguje správne tiež. V tomto článku si povieme, ako zavrieť aplikácie na konzole Xbox One - návod. Poďme začať!

Väčšinou, keď sa to stane, klepnete na tlačidlo ponuky, ale len aby ste zistili, že aplikácia nemá možnosť zavrieť alebo reštartovať. Potom zistíte, že musíte svoj Xbox One reštartovať, aby ste aplikáciu alebo hru donútili ukončiť, čo v skutočnosti nie je ideálne riešenie.

Našťastie vaša herná konzola obsahuje možnosť zavrieť aplikáciu alebo hru. Jediným problémom je, že táto možnosť je pre väčšinu používateľov skrytá.

V tejto príručke sa teda chlapci naučíte jednoduché kroky na úplné ukončenie aplikácie alebo hry. Keď ste sa mohli stretnúť s problémom alebo ak sa práve snažíte prejsť na iný.

ako zavrieť aplikácie na xbox one

Ako zavrieť aplikácie v konzole Xbox One alebo v hre

  • Najskôr kliknite na ikonu Xbox (logo) na ovládači, aby ste sa vrátili späť na domovskú stránku a ukončili aplikáciu alebo hru.
  • Uistite sa, že je zvýraznená aplikácia, a potom klepnite na Ponuka (hamburger) tlačidlo ponuky na ovládači.
  • V ponuke nájdete množstvo možností. Patrí sem aj a Skončiť tlačidlo, vyberte ho a potom stlačte TO ukončíte aplikáciu.

Po dokončení všetkých krokov na zatvorenie aplikácie alebo hry pre Xbox. Potom ho môžete znova spustiť. V prípade, že aplikácia alebo hra stále nefunguje, môžete sa teraz pokúsiť problém vyriešiť reštartovaním konzoly.

Stojí za zmienku, že to môžete urobiť iba s jednou aplikáciou alebo hrou súčasne. Xbox One bohužiaľ neobsahuje možnosť, ktorá by umožnila ukončiť všetky spustené aplikácie a hry naraz.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto ľuďom páči, ako zavrieť aplikácie pre Xbox One, a tiež vám to pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako odinštalovať aktualizáciu Windows 10 1803 Update - návod