Ako zmeniť farebný text Discord?

Ak hráte na počítači veľa online hier, musíte si dať čas na to, aby ste sa formálne rozišli. V podstate Skype pre hráčov. je špeciálne navrhnutý tak, aby pomáhal hráčom komunikovať a koordinovať sa prostredníctvom súkromných serverov. ktorá vám dáva možnosť písať textové správy a rozprávať sa s ostatnými ľuďmi. Jedna vec, ktorú program Discord dobre nepodporuje. Je to však žiarivý a farebný zážitok z textového chatu. K dispozícii je textový rozhovor, ale neexistujú žiadne zabudované farebné príkazy. A s tvojím textom nie je možné urobiť nič fantazijné. Obyčajný text môže byť veľmi nepríjemný veľmi rýchlo - existuje však niekoľko spôsobov, ako zmeniť farbu textu. V tomto článku vám ukážem, ako zmeniť nesourodý farebný text.

Nesúlad s farebným textom

Fungovanie farebného textu Discord:

Spoločnosť Discord používa na zostavenie svojich rozhraní pre farebný text Javascript spolu s témou známou ako Solarized Dark a knižnicou s názvom highlight.js. Keď sa prihlásite k sváru. Stránka, ktorú vidíte, sa v podstate vykresľuje. Séria programov Javascript, vrátane highlight.js. Aj keď natívne používateľské rozhranie Discord neposkytuje žiadnu podporu na vyfarbenie vášho textu, základný modul Javascript, na ktorom je spustený skript highlight.js, áno. Vložte koľko textu do útržkov kódu. Môžete tiež zmeniť farbu slov, ktoré sa tlačia v okne textového rozhovoru všetkých používateľov.

Je potrebné mať na pamäti základnú vec, aby sa zmenila farba textu. Tento text musíte tiež zapuzdriť do bloku kódu. Toto je trojriadkový blok textu s textom ako stredným blokom. Prvý riadok bloku kódu by mal mať tri `znaky, po ktorých nasleduje kódová fráza, ktorá hovorí téme Solarized Dark, akú farbu má zobraziť. Potom musí byť druhý riadok váš text a tretí riadok bloku kódu by mal mať ďalšie tri znaky. Blok vzorového kódu by teda vyzeral takto:

`CSS

Tento farebný text sa bude javiť ako zelený, ak ho umiestnite do programu Discord.

Ďalej pre Discord Colored Text:

A zadať text týmto spôsobom. Existujú aj dva spôsoby. Prvým spôsobom je mať v počítači textový súbor s rôznymi kódmi pre rôznofarebný text. Že máte prístup týmto spôsobom. Môžete tiež vystrihnúť a vložiť segmenty, ktoré chcete použiť. Ďalším spôsobom, ako zadať text, je ten, že priamo zadáte blok kódu do riadkového modulu Discord po riadkoch. Zadajte jeden riadok a potom stlačením kombinácie klávesov Shift a Enter vytvorte ďalší riadok bez toho, aby ste správu odoslali farebnému textu Discord. Zadajte druhý riadok a stlačte kláves Shift-Enter znova. Potom zadajte tretí riadok a stlačte kláves Enter. Potom sa odošle celý blok naraz a váš farebný text sa zobrazí nezhodne.

Pre túto metódu existujú aj určité obmedzenia.

  • musíte to urobiť pre každý riadok textu, ktorý chcete zafarbiť - farbu nemôžete iba zapnúť alebo vypnúť.
  • váš farebný text sa objaví v poli na serveri Discord.
  • špeciálne znaky ako ‘a interpunkčné znamienko často nebudú, vyfarbené. Napríklad: „CSSI sú veľmi zvláštne!

    '

    sa zobrazí ako

Nesúlad s farebným textom

Poznámka:

Som veľmi zvláštny! text nie je celý zelený a je v krabici.

Kódy highlight.js poskytujú prístup k siedmim novým farebným textom okrem predvolenej šedej pri nezhodách. Tu sú kódy a ukážky ich vzhľadu. Prvý kód musí mať vypláchnuté ústa mydlom.

Obyčajná šedá:

`brainfuck

Ukážkový text

'

Zelená:

`CSS

Ukážkový text

'

Tyrkysový:

„YAML

Ukážkový text

'

Nesúlad s farebným textom

Žltá:

`HTTP

čo je .aae súbor

Ukážkový text

'

Oranžová:

`ARM

Ukážkový text

'

Poznámka:

Tu je príklad toho, že správanie je šupinaté - iba text zafarbený prvým slovom a nepodarilo sa mi ho získať, aby celý riadok vybarvil nezhodne.

Sieť:

`vynikaj

Ukážkový text

'

Nesúlad s farebným textom

Je tu ďalší šupinatý.

Modrá:

„Elm

Ukážkový text

'

Poznámka:

Nielen tento nezafarbil celú čiaru, hoci som to dokázal aj predtým. Ale urobilo to aj nesprávnu farbu. Povzdych *. Toto sú vločkovité veci.

Pokročilé techniky:

Existuje tiež niekoľko ďalších techník, pomocou ktorých sa dá dosiahnuť nesúlad, aby sa váš text zobrazoval farebne pomocou rovnakej základnej techniky, ale pokročilejšie. Dôvodom všetkého tohto druhu (druhu) je to, že tieto formáty sú určené na zobrazovanie blokov kódu, keď vývojár píše program. Prvý text za textom „hovorí highlight.js, ktorý skriptovací jazyk by sa mal formátovať. V skutočnosti existuje niekoľko explicitných spôsobov, ako vrhať farebný text priamo na nesúlad. Tu uvádzame niektoré z jazykov, ktoré môžete použiť, a spôsoby, ako zafarbiť texty. Experimentujte s nimi a čoskoro sa ocitnete v rozpore s tým, že budete neustále písať farebné textové správy.

Nesúlad s farebným textom

Niekoľko ďalších vecí, ktoré môžete vyskúšať:

Ak si myslíte, že vám spomenuté nefungovalo. všimli sme si tiež, že tieto vstupy nefungujú u všetkých používateľov.

Ak CSS nefunguje, skúste:

`CSS
ukážkový text`

Zdá sa, že to napraví väčšinu problémov v CSS. ale čo ak to nefunguje. Pre ešte pokročilejších používateľov umožňuje program Discord tiež pridávať vložené správy a webhooky ako správy. Môžu byť použité na zobrazenie farebných blokov a tiež na podporu nesúhlasného textu. To, ako táto funkcia farebného textu funguje, môžete vidieť tak, že prejdete na Nesúlad webhook.

Dúfame, že teraz pochopíte, ako zmeniť farebný text Discord. ak tak urobíte, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Pozri tiež: Skvelé mená a nápady klanov pre CoC a CoD