Ako obísť prístupový kód pre iPhone - návod

Apple má prístupový kód na zariadeniach iPhone a iPad používateľov, aby ho chránil pred neoprávneným prístupom. V skutočnosti je to skvelý bezpečnostný štít pre používateľov Apple, môže ich však tiež uvrhnúť do víru problémov, ak zabudnú prístupový kód pre iPhone alebo iPad. Nalepia sa na uzamknutú obrazovku a so zariadením tiež nemôžu nič robiť. V tomto článku si povieme, ako obísť prístupový kód pre iPhone - návod. Poďme začať!

Ak zabudnete alebo stratíte prístupový kód zariadenia iPhone alebo iPad (alebo alfanumerické heslo), predstavuje to vážnu situáciu, nie nevyhnutne katastrofálnu. V tomto návode vysvetlíme, ako „hacknúť“ alebo obísť prístupový kód a potom ho zmeniť: zariadenie budete musieť obnoviť a vymazať z neho obsah, ale prinajmenšom ho budete môcť znova použiť.

Ak máte trochu väčšiu dôveru a oprávnený dôvod chcieť prístup, iPhone, pre ktorý ste kód nedostali. Potom existuje softvér, ktorý vám môže pomôcť sofistikovanejším spôsobom.

Nakoniec sa dozvieme základné informácie o odstránení alebo obnovení prístupového kódu, keď sa vám podarilo získať prístup k zariadeniu so systémom iOS.

hacknúť prístupový kód pre iPhone je legálny alebo nie?

Obchádzanie prístupových kódov sa všeobecne hovorí smerom k tomu, čo by sme nazvali čiernou čiarou (alebo právne spochybniteľnou) stránkou technickej podpory, ale veľa ľudí na svoje prístupové kódy zabudne. V týchto prípadoch budete musieť kód obísť, aby ste mohli používať svoje vlastné zariadenie. Na tom nie je nič skutočne riskantné.

Ak čítate túto stránku, pretože ste ukradli iPhone a potom zistíte, že bol uzamknutý, polícia to už oznámila a je na ceste, keď hovoríme. Možno, že nie, ale v tomto článku nenájdete nič, čo by vám malo pomôcť.

Amazon hovorí doručené, ale nikdy nedorazí

Obnovte svoje zariadenie pomocou režimu obnovenia | ako obísť prístupový kód pre iPhone -

Ak chcete zmeniť prístupový kód na zariadení iPhone alebo iPad bežným spôsobom, potrebujete pôvodný prístupový kód, čo tu veľmi nepomáha. Ak ste prístupový kód nedostali, je obnovenie a opätovné spustenie najlepším a najjednoduchším riešením. Týmto sa vymažú vaše osobné údaje, ale ak máte zálohu, môžete ju obnoviť a bude skvelá ako nová, ibaže už nebude chránená prístupovým kódom.

ako obísť heslo iphone

Pokúste sa obnoviť zariadenie z iTunes, ktoré vyžaduje prístupový kód, ale môžete ho obnoviť z režimu obnovenia bez neho. Týmto sa zariadenie úplne vymaže a od nuly sa nainštaluje najnovšia verzia iOS.

Nezabudnite, že budete potrebovať Apple ID a heslo, ktoré sa použili na pôvodné nastavenie zariadenia. To je heslo pre Apple ID, samozrejme, namiesto prístupového kódu zariadenia - v skutočnosti ide o dve samostatné veci.

Podľa týchto pokynov môžete iPad alebo iPhone obnoviť z režimu obnovenia:

Kroky | ako obísť heslo iphone

  • Nabite svoje zariadenie najmenej na 20 percent.
  • Teraz na počítači Mac alebo PC zatvorte iTunes, ak je otvorený. Pripojte svoj iPhone alebo iPad a teraz (znova) otvorte iTunes, predpokladajme, že to nerobí automaticky.
  • Potom vynútené reštartovanie zariadenia iDevice. (Ak je to model 8 alebo 8 Plus alebo iPhone bez tlačidla Domov, potom a potom uvoľnite hlasitosť, kliknite a uvoľnite ju. Potom kliknite a podržte vypínač, kým sa nezobrazí obrazovka pripojenia k iTunes uvedená vyššie. Ak je to iPhone 7 alebo 7 Plus. Potom podržte súčasne zníženú hlasitosť a tlačidlo napájania, pokiaľ sa nezobrazí obrazovka iTunes. V prípade všetkých ostatných zariadení iDevice by ste mali súčasne držať tlačidlá Domov a potom napájanie.)
  • Teraz získate možnosť Obnoviť alebo Aktualizovať - ​​aktualizácia trvá o niečo dlhšie, pretože sťahuje najnovší softvér pre iOS. Avšak buď by to malo stačiť.
  • Potom nastavte svoje zariadenie.

ako obísť heslo iphone

Vyššie uvedené platí pre macOS Mojave a staršie verzie. Ak ste inovovali na Catalinu, bude iTunes odstránený z vášho systému a budete radšej používať Finder.

samsung j7 spresniť recenzie

Naše zariadenie bude teraz funkčné ako predtým, ale bez prístupového kódu. Môže sa zobraziť výzva na zadanie vášho Apple ID, v závislosti od verzie systému iOS, ktorú používate.

Ak nastavíte prístupový kód a hľadáte ho aj na úplné odstránenie po prístupe k zariadeniu so systémom iOS. Potom jednoducho musíte prejsť do časti Nastavenia> Dotykové ID a prístupový kód (alebo ID tváre a prístupový kód) a potom kliknúť na „Vypnúť prístupový kód“.

Používajte forenzný softvér | ako obísť prístupový kód pre iPhone -

Každý tak väčšinou niekto objaví (alebo tvrdí, že objaví) techniku, ako obísť prístupový kód Apple. Toto je väčšinou druh triku „klepania prstom“, ktorý umožňuje osobe získať prístup k niečomu na uzamknutom zariadení: zvyčajne ide o Kontakty alebo Správy. Toto nie je hackovanie prístupového kódu, iba ho obchádza.

Zabudnite na triky, ktoré uvidíte vo videách YouTube. To je tiež je možné hacknúť prístupový kód, ale ak to chcete urobiť, potrebujete seriózny softvér. Toto je tiež forenzný softvér, pretože orgány činné v trestnom konaní ich používajú pri analýze mobilného telefónu.

V skutočnosti sme testovali Elcomsoft iOS Forensic Toolkit a tiež sme zistili, že je spoľahlivým prostriedkom na prelomenie prístupového kódu iPadu. Softvér nie je k dispozícii širokej verejnosti. Budete chcieť požiadať o licenciu (a preukázať svoje poverenia).

Ako orgány činné v trestnom konaní odomykajú telefóny iPhone? | ako obísť prístupový kód pre iPhone -

Prístupové kódy pre iPhone sa na titulné stránky noviniek dostali v marci 2016. Spolu so správou, že FBI získala iPhone 5c, ktorý použil jeden zo strelcov pri teroristickom útoku v San Bernardine (vlastní ho však jeho zamestnávateľ). Zabezpečenie prístupovým kódom sa však nepodarilo prekonať. Federálnym federálnym úradom sa podarilo získať súdny príkaz, ktorý spoločnosti Apple dáva pokyn, aby im pomáhala a taktiež prenikla do telefónu. Apple to vlastne odmietol.

Postupom prípadu sa verejná mienka začína obracať proti úradníkom činným v trestnom konaní. A deň pred tým, ako ministerstvo spravodlivosti predložilo svoje argumenty. Oznamuje, že v skutočnosti nakoniec nepotrebovali pomoc spoločnosti Apple. A že tretia strana súhlasila, že hackerstvo urobí za nich. O týždeň neskôr bol prípad rozpustený a oznámila to FBI. Telefón sa otvoril bez pomoci spoločnosti Apple.

Spoločnosť Apple sa pýtala, ako to robia - argumentovala tým, že ak dôjde k zneužitiu bezpečnostnej chyby, predstavuje to nebezpečenstvo pre ostatných majiteľov zariadení iPhone a je tiež potrebné ich opraviť. FBI ale odmietla čokoľvek povedať, aj keď niekoľko mediálnych organizácií podalo žalobu o slobodu informácií. Súd následne rozhodol, že tieto podrobnosti sú tajomstvom národnej bezpečnosti, a sú teda vyňaté zo zverejnenia.

Pre majiteľov iPhone je potešujúce, že Apple je taký odhodlaný chrániť svoje súkromie. Že bude pozerať dole na vládu USA. Avšak znepokojujúce, že niekto vypracoval spôsob, ako obísť zabezpečenie. A vlastne nevieme, kto alebo ako - pôvodne sa uvádzalo, že izraelská firma Cellebrite tento kód obišla. Washington Post ale neskôr tvrdil, že profesionálni hackeri používali zraniteľnosť nulového dňa.

Môžu najnovšie iPhony hacknúť? | ako obísť heslo iphone

V tom čase sa verilo, že metóda, nech už to bude akákoľvek, nebude fungovať na neskorších modeloch iPhonu. IPhone 5s a novšie verzie majú vynikajúce funkcie zabezpečenia a ochrany súkromia (Secure Enclave) a Apple tiež tvrdí, že by do týchto zariadení nemohol preniknúť. Aj keby chceli. To však vyvoláva pochybnosti o správe, že americké orgány činné v trestnom konaní neskôr odomkli aj iPhone 11 a iPhone 11 Pro Max. Stále však trvá na tom, že spoločnosti Apple bude mať zadný vrátka prístup k radu iPhone.

kodi do smart tv

Je to zvláštna situácia, ale ako vysvetľuje TheNextWeb, je to všetko o čase a tiež o peniazoch; FBI trvalo dva mesiace, kým sa dostal do tohto iPhonu 11, a naznačil to aj bývalý riaditeľ James Comey. Že prelomenie iPhone 5c v roku 2016 stálo viac ako milión dolárov. Inými slovami, pokiaľ ten, kto hackuje vaše slúchadlo, nie je neuveriteľne bohatý a / alebo neuveriteľne trpezlivý. Vaša bezpečnosť a súkromie by mali byť zaistené.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto ľuďom páči, ako obísť článok o prístupovom kóde pre iPhone, a tiež vám to pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako opraviť chybu iPhone „Nie je možné aktivovať mobilnú dátovú sieť“