Ako kúpiť nový Xbox One X po predaji starého Xbox

Chcete si kúpiť nový Xbox One X ako náhradu za starý? Ak áno, potom ste na správnom mieste. Pôvodný Xbox One teraz nasledoval rad nástupcov a bol doplnený o Xbox One X. Ak hľadáte upgrade na toto 4K herné zviera, vyloženie vašej predchádzajúcej konzoly je efektívnym spôsobom, ako financovať náhradu. V tomto článku sa dozviete naše najlepšie tipy, ako zo starého Xbox One vyťažiť maximum.

Je ideálny čas na predaj konzoly Xbox One a kúpu novej konzoly Xbox One X

Xbox One

V posledných rokoch sa hardvér strednej generácie pre Xbox zameral na dodanie najnovšej verzie s malými funkciami, ktoré prilákali nových kupujúcich. Ale základný herný zážitok sa stane podobným až do Xbox One X.

Po Xbox One X to znamenalo pre priemysel pozoruhodnú zmenu. Ponúka najnovšie dostupné zdroje na podporu 4K, než aby zostal súčasťou rodiny Xbox One. Vo výsledku klesla pôvodná hodnota hardvéru pre Xbox One z dôvodu marketingových posunov smerom k najnovšiemu a najhorúcejšiemu nastaveniu.

Po skutočnom Xbox One však nie je dopyt. Predáva sa za 500 dolárov, veľa používateľov nemôže Xbox One X ospravedlniť za lepšiu vizuálnu stránku. Ak predáte konzolu skôr, môže sa vám vrátiť viac peňazí, najmä keď sa blíži nová generácia konzoly Xbox Series X.

Čo by ste mali urobiť pred predajom konzoly Xbox One?

Keď ste pripravení na predaj konzoly Xbox One, je potrebné podniknúť kroky skôr, ako opustí vaše ruky. Uviedli sme tri užitočné tipy, ktoré treba zvážiť po nastavení do aukcie.

Kúpte si nový Xbox One X

Obnovte výrobné nastavenia konzoly Xbox One

Rovnako ako v prípade každého pokročilého zariadenia je na zabezpečenie údajov nevyhnutná obnova továrenských nastavení v konzole Xbox. Používanie profilov Xbox Live pevne zjednotených do zastrešujúceho ekosystému spoločnosti Microsoft. Je však veľmi dôležité, aby ste pred odovzdaním konzoly odstránili akékoľvek stopy osobných údajov a odstránili ich.

Odporúča sa však, aby všetky zariadenia Xbox One ukladali synchronizáciu údajov cez cloud, presunuli niektoré hry a uložili údaje na externý pevný disk. Niektoré hodiny na volanie pre Xbox One sa blížia k 100 GB, takže vám pri nastavovaní najnovšej konzoly ušetria veľa času.

Po uložení údajov jednoducho resetujte konzolu Xbox One podľa pokynov uvedených nižšie.

Pozor: Týmto vymažete všetky údaje z konzoly.

Krok 1:

Zamierte do nastavenie na konzole Xbox One.

Krok 2:

Posuňte sa nadol k Systém tab.

Krok 3:

Potom vyberte Informačná konzola .

Krok 4:

Zamierte do Resetujte konzolu tlačidlo.

Krok 5:

Vyber Resetujte a odstráňte všetko možnosť. Týmto sa konzola úplne odstráni do stavu z výroby.

Vrhnite sa do hier a príslušenstva

Máte náhradný ovládač alebo lacný headset? Nezabudnite to vhodiť pomocou svojej konzoly. Ak máte do činenia s predajom svojej konzoly, pridanie všetkého druhu príslušenstva prinesie celému balíku príliš veľkú hodnotu.

Nákupca z očí pridaním ďalších položiek obmedzí ďalšie peniaze, ktoré musia utratiť za konzolu. Aj niektoré hry prejdú dlhú cestu, bez ohľadu na to, či sú alebo nie sú celkom populárne. Ak dáte dohromady dostatok položiek na vytvorenie základnej štartovacej súpravy pre najnovších hráčov, zvýši sa hodnota balíka a pomôže vám vyniknúť medzi ostatnými predajcami.

Všimnite si však, všetko vaše existujúce periférie zostanú funkčné na zariadeniach Xbox Series X alebo Xbox One X vždy, keď inovujete. Takže nepredávajte ten najlepší headset, ktorý si myslí, že prestane fungovať.

Čistenie konzoly Xbox One

Bez ohľadu na to, kde sa rozhodnete predať svoj Xbox One, hľadáte iba ten správny diel, vždy je dobré. Na vyčistenie konzoly je možné použiť niekoľko rýchlych, ale najlepších trikov. Len aby som trochu pridal na výslednej hodnote.

Je to tiež dôležité pri predaji konzoly prostredníctvom aukčných webov online, kde sú obrázky jediným miestom zariadenia. Medzi rýchlym vyčistením a trochou lesku na lesknutie povrchov zariadenia. Po vykonaní tohto kroku bude vaša konzola atraktívnejšia online aj osobne. Predchádzajúce konzoly Xbox One s lesklým krytom sú náchylnejšie na poškriabanie a je ťažké ich skryť.

Pamätajte však, že vaše záznamy sú čestné a nezakrývajte konzoly poškriabaním ani prehĺbeniami. Ak ste vo svojom zázname inzerovali nesprávne, mnoho webov má pravidlá, ktoré uprednostňujú kupujúceho v hádke.

Ako získať najvýhodnejšiu predajnú cenu pre váš Xbox One

Konzola Xbox One

Teraz si pripravte konzolu, je čas zvoliť si, kde ju chcete predať. Mnoho predajcov videohier si kupuje konzolu z druhej ruky. Webové stránky s aukciami online však môžu priniesť aj vyššie zisky.

Maloobchodníci si zatiaľ kúpia pracovné konzoly. Sú však treťou stranou medzi skorším vlastníkom a novým kupujúcim. Ak sa všetci maloobchodníci pokúsia dosiahnuť zisk, ponúknu ich o dosť menej, takže na použitom hardvéri urobia veľké zľavy. Predaj konzoly Xbox One týmto dodávateľom bude jednoduchší a zaručí predaj.

Ak chcete predaju venovať viac času, najlepším spôsobom, ako pre svoju konzolu získať viac, je založenie online zoznamu. Medzi atraktívnou fotografiou a podrobným zoznamom potom uvidíte nárast svojich príjmov.

Predaj vašej konzoly na GameStop a kúpte si nový Xbox One X

GameStop zaujme akúkoľvek funkčnú konzolu Xbox, o ktorej je známe, že spoločnosť podhodnocuje svoje protiúčty. Okrem aukčných webov vám predaj priamo na GameStop zabezpečí hotovosť alebo kredit v obchode, a to všetko bez obáv z hľadania kupujúceho. Ak hľadáte upgrade svojej konzoly, kredit v obchode vás privedie ku konkrétnemu maloobchodníkovi, ale môže získať oveľa vyšší rozpočet.

knižnica vlc na dekódovanie aacs

Počas písania GameStop nedávno ponúkol okolo 60 dolárov za verziu Xbox One 500 GB a 90 dolárov za vzdušnejšiu 1TB verziu. Ak chcete zistiť hodnoty v reálnom čase na konkrétnych konzolách a ovládacích prvkoch konzoly Xbox One, nezabudnite vyskúšať online kalkulačku na prihlásenie GameStop.

Predaj konzoly Xbox spoločnosti Amazon a kúpa nového konzoly Xbox One X

Amazon tiež akceptuje kompromisy konzoly Xbox One, pričom nedávne ocenenia prevyšujú hodnoty GameStop. Ak odosielate svoju konzolu Xbox, musíte najskôr skontrolovať jej stav podľa pokynov spoločnosti. Hodnota konzoly Xbox na základe jej stavu a balíka. Ale v prípade, že je plne funkčný, Amazon ponúka 90 dolárov za 500GB verziu.

Amazon umožňuje malé preliačiny a chyby hardvéru bez ovplyvnenia hodnoty konzoly. Ak ste stav odhadli nesprávne. Amazon vám poskytuje výber bezplatnej spiatočnej prepravy alebo nižšieho ocenenia. Amazon ponúka aj praktickú kalkulačku na výmenu ktorý vám pomôže vypočítať, koľko by mala mať vaša konzola a pridané príslušenstvo.

Predaj konzoly Xbox One na eBay

eBay je najpopulárnejšia online aukčná webová stránka. Slúži ako platforma pre množstvo použitého predaja konzoly Xbox One mesačne. Poskytuje tiež to, že požadujete lacnú cenu a ponúkate dostatok obrázkov a popisov. Nie je ťažké získať trakciu pri predaji na eBay.

Predtým, ako sa zmienite o svojej položke, kompletne si prečítajte informácie o cenách konzol Xbox One, ktoré sa nedávno začali predávať. Práve teraz sa 500 GB verzia konzoly Xbox One načítava na takmer 100 dolárov alebo menej a možnosti 1 TB dosahujú 150 dolárov. eBay pri predaji prostredníctvom svojich webových stránok tiež znižuje zisk, takže nezabudnite, že vaše zárobky nemôžu klesnúť v porovnaní s inými postupmi.

Pri pridávaní konzoly Xbox One na eBay nezabudnite konzole profesionálne predstaviť stručný popis a kvalitné obrázky. Ďalšie bonusy, ako napríklad rýchle dodanie a ďalšie príslušenstvo, pomôžu vášmu záznamu vyčnievať z davu.

Záver:

Aj keď tento článok pojednáva iba o 3 predajných miestach na predaj vášho konzoly Xbox One, môžete nájsť lepšie ocenenia z iných odvetví alebo tiež z priameho predaja vašim blízkym. Pamätajte vždy, ale buďte opatrní pri prípadných podvodoch. Keď ste pripravení, vyberte si Xbox One X zatiaľ za jeho lacnú maloobchodnú cenu.

Prečítajte si tiež: