Ako zablokovať aplikáciám Windows 10 prístup k videám

Chceš zablokovať Aplikácie pre Windows 10 z prístupu k videám? Vďaka mnohým nastaveniam ochrany osobných údajov, ktoré ponúka Windows 10. Existuje ten, ktorý obmedzuje, k akému typu obsahu majú vaše aplikácie prístup. Ak zistíte, že nechcete dať aplikácii prístup napríklad k vašim videám.

Ak potrebujete obmedziť, ktoré aplikácie môžu zobraziť a používať vaše videá. Potom to môžete urobiť pomocou okna Ochrana osobných údajov. Ak ju chcete otvoriť, kliknite na klávesu Windows na klávesnici, zadajte do poľa „Nastavenia súkromia“ a stlačte kláves Enter.

Teraz sa posuňte nadol - v ľavom dolnom rohu možností. Potom nájdete jedno video s označením. Klepnutím na ňu zobrazíte možnosti videa, ktoré máte.

čo je čarodejník mučivý kačice

Tu si zobrazíte tri sady ovládacích prvkov - prvá je nastavenie pre celý systém. Ak je vypnuté, žiadny používateľ nemôže poskytnúť žiadnym aplikáciám prístup k svojim videám. Ak chcete upraviť toto nastavenie, potrebujete oprávnenie správcu. Ak je nastavenie zapnuté, pomocou druhého nastavenia môžete stále povoliť alebo zamietnuť povolenie pre všetky aplikácie.

ako odstrániť system32

Ak je vypnutá možnosť „Povoliť aplikáciám prístup do knižnice videí“. Potom k nej nebude mať prístup žiadna iná aplikácia. Ak potrebujete iba odvolať alebo poskytnúť prístup k jednotlivým aplikáciám. Potom sa pozrite na spodnú časť. Potom nájdete možnosť prepnúť povolenie alebo zakázanie povolení pre jednotlivé aplikácie.

Tip: Navrhujeme, aby ste aplikáciu Fotoaparát nechali zapnutú, pretože pomocou nej alternatívne nemôžete nahrávať a ukladať videá!

Nastavenia jednoducho prepnete podľa potreby a po dokončení okno zatvoríte. Nastavenia sa však použijú automaticky. To je všetko, čo máte!

Záver:

Tu je všetko o blokovaní prístupu aplikácií Windows 10 k videám. Je tento článok užitočný? Stretli ste sa niekedy s nejakými problémami? Našli ste nejaký iný trik, ktorému sa v tomto článku nemôžeme venovať? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

ralinklinuxclient v mojej sieti

Prečítajte si tiež: