Ako aktivovať a deaktivovať blikajúce fotoaparáty - návod

Kamerové systémy sú inovatívnym riešením, ktoré vám pomáha dávať pozor na veci, keď ste doma, v kancelárii alebo mimo domova. Kamerový systém Blink sa používa na zabezpečenie domov, kancelárií a tiež bánk. Je to tajný spôsob, ako sledovať veci. A upozorníte sa na akýkoľvek detekovaný pohyb mihnutím oka. Takéto upozornenia však môžete prijímať, až keď zapnete kameru Blink. V tomto článku si povieme o tom, ako aktivovať a deaktivovať blikajúce fotoaparáty - návod. Poďme začať!

Čo je odzbrojenie alebo zapnutie kamier?

Deaktivácia blikajúcej kamery je proces, pomocou ktorého môžete deaktivovať funkciu detekcie akéhokoľvek pohybu pred touto kamerou. Môže sa to stať, keď sa nachádzate vo svojich priestoroch a nemusíte byť informovaní o svojich vlastných pohyboch. Vyzbrojenie kamery je inovatívne riešenie, ktoré je možné dosiahnuť v systéme Blink. Patria sem manuálne kroky alebo automatická funkcia, ktorá vám umožňuje prijímať upozornenia vždy, keď vaša kamera Blink zaznamená pohyb. Bolo to nevyhnutné z dôvodu neistoty a vlámaní. Ľudia sa obávali, že im niekto ukradne svoje veci, a tento problém vyriešila aktivácia kamier Blink.

Ako aktivovať a deaktivovať blikajúce fotoaparáty

Najskôr, keď nastavujete svoj systém blikania, zostane deaktivovaný, pretože to je jeho predvolená funkcia. Potom uvidíte dve možnosti: Zapnuté a Vypnuté. Ozbrojený znamená zapnúť detekciu akéhokoľvek pohybu pred touto kamerou. Za týmto účelom sa potom na bočnej strane obrazovky zobrazí ikona pohybu, ktorá bude počas zapínania modro sfarbená. Táto modrá farba ukazuje, že proces zapnutia stráženia je ZAPNUTÝ. Ak sa pred touto kamerou zistí akýkoľvek pohyb, kamera uloží krátky videoklip a odošle ho do pripojeného mobilného zariadenia. Potom je ikona pohybu modrá.

Deaktivácia blikania kamery je proces, pri ktorom vypnete detekciu akýchkoľvek pohybov pred kamerou. Keď kliknete na ikonu modrej farby, prevedie sa z modrej farby do sivej farby. Táto sivá farba označuje deaktiváciu detekcie pohybu pred touto kamerou.

Prečo by ste mali zapínať svoj Blink fotoaparát?

Účelom deaktivácie systému blikania je vypnúť upozornenia na pohybujúce sa telá v prednej časti fotoaparátu, najmä ak ste v domácnosti alebo kancelárii. Funkcia deaktivácie sa používa na zabezpečenie domu, keď nie je nikto doma. Ak niekto vnikne do vášho domu, keď nie ste prítomný a zapol stráženie vašej kamery Blink, kamera uloží videoklip zisteného pohybu a potom vám ho pošle. Na mobilnom zariadení, ktoré ste prepojili so systémom Blink, dostanete upozornenie. Potom môžete podniknúť rýchle kroky proti votrelcovi.

Zostaňte v bezpečí a zapnite fotoaparát Zapnite a vypnite blikanie kamier

Kamery Blink majú veľa výhod, pretože zvyšujú bezpečnosť priestorov. Pre splnenie konkrétneho účelu je možné aktivovať alebo deaktivovať blikajúce kamery. Viacnásobné blikajúce kamery majú okrem načítania alebo zakázania aj ďalšie funkcie. Nastavte si svoju kameru Blink tak, aby ste si bezstarostne poradili s celým dňom, s vedomím, že v prípade, že niekto neoprávnene vnikne do vášho majetku, dostanete upozornenie. Majte pokoj, keď ste doma alebo preč.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom tento článok páči, a pomôže vám. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako pripnúť položku k rýchlemu prístupu v systéme Windows 10