Ako pridať umiestnenie v Snapchate

Chcete pridať miesto v Snapchate? Pre tých, ktorí o tom nevedia Snapchat , tu je pre nich krátke úvodné slovo. Snapchat je veľmi populárna aplikácia na odosielanie správ, ktorú spustili Evan Spiegel, Bobby Murphy a Robert Brown. Aplikácia má viac ako 170 miliónov používateľov z celého sveta a pravidelne ju využíva 200 miliónov obrázkov. Umožňuje používateľom zdieľať obrázky a videá so svojimi známymi. Hlavná príčina obrovského rastu Snapchatu spočíva v koncepte, že multimediálne texty nebudú po uplynutí časového limitu prístupné. Snapchat je veľmi populárny pre iOS alebo Android.

Rýchle príbehy môžu vyžadovať úsilie, čas a najlepšie nálepky. Snapchat nielen veľa nálepiek, animovaných alebo statických. Zahŕňajú bitmoji, emoji a vašu polohu. Nové nálepky zahŕňajú označovanie polohy a v zásade vám umožňujú označiť blízke miesto v snímke. Poďme sa pozrieť, ako ich používať.

Ako pridať umiestnenie v Snapchate

Pridajte umiestnenie Snapchat

Zamierte na Snapchat a urobte Snap alebo nahrajte video Snap. Môžete tiež vykonať ďalšie úpravy okamihu, keď chcete použiť text, filter alebo čokoľvek iné, čo chcete urobiť. Ak chcete pridať miesto v Snapchate, kliknite na tlačidlo Nálepky v stĺpci vpravo.

V zásuvke so samolepkami kliknite na umiestnenie a prechádzajte zoznamom najbližších miest, ktoré Snapchat nájde. Potom kliknite na miesto, ktoré chcete pridať, a pridá sa do vášho Snapu.

Snap môžete tiež zdieľať so svojimi blízkymi alebo zverejniť vo svojom príbehu. Nálepka s umiestnením vám umožní Snapom zobraziť aj Snap mapu. Je tiež samozrejmé, že ak chcete túto funkciu používať, chcete aplikácii poskytnúť prístup k svojej polohe.

Uistite sa, že sa nemusia zobraziť všetky miesta v okolí. Možno má táto funkcia malý polomer, pokiaľ ide o hľadanie miest v okolí. Zdá sa, že pokrýva niekoľko kilometrov, potom bude chýbať miest, ktoré sa zobrazujú vo vašich Mapách Google. Nielen to, ale tiež využíva mapové dáta z Mapboxu a zdá sa, že nie sú také bohaté na dáta ako Mapy Google. Táto funkcia môže byť najlepšia, ale obmedzené údaje o mape / umiestnení by do nej mohli vytvoriť priehlbinku / dieru.

Označiť umiestnenie priateľovi:

Ak chcete označiť svoju aktuálnu polohu v aplikácii Snapchat, je to nemožné. Aplikácia rozpoznáva iba niekoľko miest. Označiť možno napríklad telocvične, reštaurácie, hotely atď. Funkcia umiestnenia sa zdá byť trochu chybná. Počas testov môže nálepka najskôr uvádzať rôzne miesta, ale po niekoľkých minútach, keď sa na rovnakom mieste urobila ďalšia snímka, môžete nájsť jedno miesto, ktoré je možné označiť. Je to pravdepodobne problém s mapovými údajmi.

Snapchat nebol s miestami príliš spoľahlivý. Používatelia Snapchatu budú môcť pomocou filtrov pridať iba mestský filter a mapa Snap môže tiež zobraziť vaše oblasti, kde je veľa aktivít, ale bohužiaľ to nie je také spoľahlivé.

Záver:

Snapchat sú známe aplikácie pre okamžité správy, ktoré vám umožňujú zdieľať snímky na cestách aj pri zdieľaní správ. Hlavnou myšlienkou Snapchatu je spájať ľudí z celého sveta. Snapchat je prvá aplikácia na zasielanie správ, ktorá priniesla AR do aplikácie Messenger.

radič usb je v zlyhanom stave

Dúfam, že vám tento článok pomôže naučiť sa všetko, čo ste chceli vedieť o funkcii umiestnenia Snapchat. Ak máte akékoľvek problémy alebo otázky, obráťte sa na nás v sekcii komentárov nižšie.

Prečítajte si tiež: