Ako pridať Facebook Messenger na Pidgin

Poslovia na ploche už nie sú tak populárni ako kedysi. Boli časy, keď správy neexistovali ako webová aplikácia alebo služba a na chatovanie ste si museli nainštalovať počítačovú aplikáciu. Je to späť, keď boli populárne aplikácie Google Talk, Yahoo Messenger, MSN Messenger a ďalšie. V tomto článku si teda povieme, ako pridať Facebook Messenger na Pidgin v systéme Windows 10. Začnime!

Teraz sa zasielanie správ presunulo do veľkej miery do telefónov, ale stále existuje pomerne veľa služieb zasielania správ. A nie je to jednoduchý spôsob, ako ich všetky použiť na počítači, a preto ľudia stále používajú Messengerov. Pidgin je jedna aplikácia na odosielanie správ, ktorá existuje už roky a môžete do nej pridávať najrôznejšie účty.

Facebook Messenger na Pidgine

Pidgin potrebuje doplnok, aby mohol pridať účet Facebook Messenger. Plugin je zadarmo a jeho inštalácia je naozaj jednoduchá. Len do toho a najskôr nainštalujte Pidgin. Po nainštalovaní musíte potom stiahnuť dva súbory pre doplnok.

Stiahnite si doplnok

Upozorňujeme vás, že pri každej návšteve stránky s doplnkom vám Chrome oznámi, že webová stránka nie je bezpečná. Môžete ho navštíviť aj tak. Ak sa obávate, že súbory doplnku sú škodlivé, môžete ich spustiť prostredníctvom programu VirusTotal. Pidgin odkazuje na plugin na svojich oficiálnych webových stránkach, takže je legitímny.

telnet na stiahnutie windows 10

Stiahnuť ▼ dva súbory doplnkov tu .

Ak chcete nainštalovať doplnok, otvorte program Prieskumník súborov a prejdite na nasledujúce umiestnenie;

Pre 32-bitový Windows

zoznam príkazov roblox roblox
C:Program FilesPidgin

Pre 64-bitový Windows

C:Program Files (x86)Pidgin

Vložte súbor s názvom libjson-glib-1.0.dll do tohto umiestnenia.

Ďalej prejdite do nasledujúceho umiestnenia v Prieskumníkovi súborov.

Pre 32-bitový Windows

C:Program FilesPidginplugins

Pre 64-bitový Windows

C:Program Files (x86)Pidginplugins

Vložte súbor s názvom libfacebook.dll do tohto umiestnenia.

mapa Apple oddielov vs

Pridajte účet Facebook Messenger na pidgin

Otvorte Pidgin a kliknite na Účty> Spravovať účty. Kliknite na tlačidlo Pridať a v časti „ Pridať účet Okno, otvorte rozbaľovaciu ponuku „Protokol“. Vyberte 'Facebook' a potom zadajte svoje používateľské meno a heslo pre svoj účet na Facebooku.

Účet sa pripojí v priebehu niekoľkých sekúnd a Pidgin načíta kontakty z aplikácie Facebook Messenger.

Trvá určitý čas, kým sa všetky kontakty zobrazia. V niektorých prípadoch to môže trvať aj niekoľko dní. Môžete odosielať a prijímať správy od svojich kontaktov v aplikácii Facebook Messenger. Možno ich však v zozname neuvidíte všetky „Kamoši“ zoznam. Nie je toho veľa, čo môžete urobiť, aby ste ich prinútili synchronizovať, pretože taký je Pidgin už roky. Podpora služby Facebook Messenger nebola natívne pridaná a používatelia musia pri vykonaní svojej práce stále závisieť od pluginu.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok Pridať Facebook Messenger na Pidgin a bude pre vás užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako nájsť niekoho z GIFu

kodek divx pre Android