Ako aktivovať alebo deaktivovať všetky alarmy spoločne na iPhone

Ste osobou, ktorá používa alarm vášho iPhone na všetko? Ak áno, prečítajte si toto. Myslím, že bude veľmi zaujímavé poznať spôsob, ako to urobiť aktivovať alebo deaktivovať všetky ste nakonfigurovali vo svojom prístroji veľmi rýchlo.

Aby tento malý trik fungoval, je potrebné, aby ste mali v aplikácii Hodiny nastavený aspoň jeden budík a aby ste mali aktívny Siri aj na zariadeniach iPhone, iPad alebo iPod Touch.

Ako aktivovať alebo deaktivovať všetky alarmy spoločne na iPhone

ako odstrániť nesúlad textového kanála -

Ak splníte tieto dve požiadavky, je veľmi pravdepodobné, že ste pripravení aktivovať alebo deaktivovať všetky alarmy jedinou akciou.

Siri je váš spojenec s poplachmi z iPhone

Ako si predstavujete, na to budete musieť použiť Siri, digitálneho asistenta spoločnosti Apple. Pre niekoľko verzií systému iOS je už schopný spravovať alarmy a je veľmi užitočné nastavovať nové budíky alebo ich aktivovať a deaktivovať, ako je to v tomto prípade.

Aby tento trik fungoval, musíte iba aktivovať Siri (hovoríte Ahoj Siri, podržte stlačené tlačidlo Domov alebo v prípade iPhone X, Xs, Xr alebo novších podržte vypínač na bočnej strane).

ako premenovať zariadenie bluetooth v systéme Windows 10

Keď vás asistent počúva, mali by ste povedať iba aktivovať všetky budíky alebo deaktivovať všetky budíky. Prakticky v tom čase Siri vám povie, že všetky boli vypnuté alebo zapnuté.

Sprievodca vám okrem toho tiež zobrazí alarmy nakonfigurované v zariadení s jeho stavom. Ak teda uvidíte, že si uvedomíte, že niektoré z nich musíte nechať vypnuté alebo zapnuté, môžete to zmeniť priamo dotykom vypínača.

Je dôležité, aby ste slová použili na aktiváciu alebo deaktiváciu. Ak poviete, že chcete odstrániť, namiesto deaktivácie sa alarmy úplne odstránia a budete ich musieť vytvoriť znova, čo môžete urobiť aj pomocou príkazu Siri: pre alarm na zajtra o 15:00.

paradajka vs dd-wrt

Ľahký a rýchly trik, ale ak patríte k tým, ktorí potrebujú budíky, aby si každý deň pamätali na množstvo vecí, môže byť veľmi užitočné na nič nezabudnúť.

Pozri tiež; Teraz môžete vyhľadať konkrétnu kartu v prehliadači Safari na iPhone