Toto je ROM T-Mobile Note 4 5.1.1 ROM s rootom pre variant N910T [PORT]

Na interwebové stránky sa dostalo zostavenie Android 5.1.1 pre T-Mobile Note 4. Ale nebolo to pre variant N910T Note 4, ktorý má veľa používateľov. Namiesto toho bola aktualizácia 5.1.1 určená pre variant T-Mobile Note 4 N910T3, čo je zjavne revízia pôvodného variantu N910T s mierne (neznámymi) zmenami v hardvéri.

Najskôr sme si mysleli, že firmvér N910T3 bude kompatibilný aj s variantom N910T. Ale nebolo to tak, podľa ľudí z nás, ktorí majú radi dobrodružstvá, ktorí sa pokúsili o flashovanie firmvéru vo svojom variante N910T a skončili pri bootloopingových zariadeniach.

Ale vďaka vývojárovi TEKHD ktorý úspešne preniesol aktualizáciu Android 5.1.1 z variantu N910T3 na variant N910T, ktorý má väčšina z nás v rukách.

Port je plne funkčný a nie sú v ňom žiadne chyby (pokiaľ vieme). Nejde však o obnoviteľnú pamäť ROM ani o flashový súbor Odina - je to namiesto toho obnovovacia záloha TWRP, ktorú môžete obnoviť v poznámke 4 prostredníctvom TWRP. A ako bonus je tiež vopred zakorenený.

Predtým, ako začnete, sa uistite, že máte vo svojom T-Mobile Note 4 nainštalovanú obnovu TWRP. Inštalačný proces bude tiež vyžadovať úplné vymazanie (systém, dáta, vyrovnávacia pamäť), takže si zálohujte všetky dôležité súbory v zariadení, aby ste mali istotu, že sa vyskytnú problémy.

Získajte TWRP zálohu portu 5.1.1 pre T-Mobile Note 4 N910T z odkazu na stiahnutie nižšie a postupujte podľa pokynov na obnovenie zálohy pomocou TWRP recovery na vašom zariadení.

Stiahnite si 5.1.1 Port pre N910T (TWRP zálohovanie)

Ako obnoviť zálohovanie TWRP

Poznámka vývojára: Pre bezchybný zážitok sa uistite, že je váš Poznámka T-Mobile 4 je spustená na N910TUVU1COG2 pred obnovením tejto zálohy TWRP založenej na 5.1.1 z variantu N910T3.

 1. Stiahnite si TEKXvirgin_N4_URv0_Gift_Edition.rar súbor z odkazu na stiahnutie vyššie a preneste ho do aplikácie T-Mobile Note 4 do TWRP / ZÁLOHY / ######## / adresár.
  └ Tu je ######### adresár s vašim TWRP id, súbor čísel a písmen vo vnútri záložného priečinka TWRP.
 2. Teraz sa používa aplikácia na správu súborov, ako je Prieskumník súborov ES , rozbaliť .rar súbor vo vnútri TWRP / ZÁLOHY / ######## / adresár.
  └ V zásade chceme, aby boli všetky súbory zo súboru .rar vo vnútri súboru TWRP / ZÁLOHY / ######## / adresár vo vašej poznámke 4.
 3. Len čo budete mať zálohu TWRP na mieste. Naštartujte svoju Note 4 na TWRP recovery.
 4. V hlavnej ponuke TWRP zvoľte Vymazať rozšírené Vymazať a začiarknuť políčka Dalvik Cache, Cache, System a Data . Potom urobte a Potiahnutím prstom zotriete v dolnej časti obrazovky.
 5. Vráťte sa do hlavnej ponuky TWRP, vyberte možnosť Obnoviť a potom vyberte zálohu TWRP, ktorú sme preniesli a rozbalili do poznámky 4 v krokoch 1 a 2 vyššie.
 6. Po dokončení procesu obnovenia reštartujte zariadenie.
  └ Ak dostanete Inštaláciu SuperSU? výzva, nezabudnite zvoliť možnosť Neinštalovať.

Prečítajte si tiež: Toto je ROM T-Mobile Note 4 5.1.1 ROM s rootom pre variant N910T [PORT]

cpro craigslist žiadne obrázky

To je všetko. Váš T-Mobile Note 4 N910T sa teraz zavedie so systémom Android 5.1.1 zostaveným z N910T3.