Hearthstone vydáva nové karty s novým rozšírením, Rise of the Shadows

Aktualizácia priniesla nové písmená, mechaniku, kľúčové slová a lokálov

Krbový kameňzískala v utorok (09) svoju novú expanziu Ascension of the Shadows. Obsah obsahuje 135 neupravených kariet do hry, nové mechanizmy a kľúčové slová, kúzla a lokaji. Okrem nákupu kariet v hre o zlato si hráči môžu kúpiť aj Dark Offering, ktorý ponúka sedem nových rozširujúcich balíkov, dva bonusové balíčky a lístok do Arény za 23,90 dolárov. Novinka je k dispozícii pre PC (WindowsaMac) aAndroidaiPhone(ios) telefóny. Podrobnosti o aktualizácii nájdete nižšie.

Shadow Rise je teraz k dispozícii na webe Hearthstone - Foto: Divulgaon / Blizzard Entertainment

Shadow Rise je teraz k dispozícii na webe Hearthstone - Foto: Divulgaon / Blizzard Entertainment

galaxy s7 ovládač systému Windows

Odmeny pri prihlásení

Hráči budú odmenení prihlásením sa do hry. Ceny zahŕňajú legendárneho lokajského Archmage Vargotha ​​a nové úlohy, ktoré môžu poskytnúť až 12 balíčkov kariet (z ktorých päť bude z Rise of Shadows). Ponuka je však na obmedzený čas a hráč si ju musí uplatniť až do 9. júla 2019, aby si ju mohol uplatniť.

Nové mechanizmy a kľúčové slová

Expanzia priniesla aj ďalšie novinky, sú to lokaji (Sluhovia), kúzla (Stratagems), kľúčové slová (Double Spell). Okrem toho je späť sada zakázaných, omega, pokladov a opakovateľných kariet.

náhodných ľudí pridať na snapchat

Rok draka

Aktualizácia predstavuje rozlúčku s Mamutím rokom a príchodom Roku drakov. Rozšírenia ako Cesta Un’Goro, Ice Throne Knights a Kobolds & Catacombs už nie sú k dispozícii v balíčkoch kariet a ich karty vyšli zo štandardného herného režimu.

Aréna tiež prešla niekoľkými zmenami. Teraz môžu hráči pri vytváraní svojich balíčkov v tomto režime používať karty z nasledujúcich sád: Basic, Classic, Naxxramas, Whispers of the Ancient Gods, Gangs of Geringontzan, Witchwood a Rise of the Shadows.

Nové dobrodružstvo

Na máj je naplánované nové sólové dobrodružstvo. Celkovo bude päť kapitol a prvá bude zadarmo. Ďalšie štyri však bolo možné odomknúť po 700 zlatých alebo kúpiť v balíku 19,99 dolárov (asi 77 dolárov). Na konci kapitoly hráč získa tri balíčky kariet Shadow Ascension plus konečnú odmenu za splnenie všetkých piatich kapitol.

Pozrieť viac: Call of Duty Mobile: pozri požiadavky a spôsob hrania

myš nefunguje Battlefront 2