Guerrilla Mail - Vytvorte dočasnú e-mailovú adresu

Mnoho služieb a webových aplikácií vyžaduje, aby ste sa zaregistrovali s platnou e-mailovou adresou, a zvyčajne to kontrolujú zaslaním verifikačného e-mailu na vašu zadanú adresu. To zase môže obsahovať odkaz, ktorý musíte navštíviť, aby ste dokončili proces registrácie. V tomto článku si povieme niečo o Guerrilla Mail - Vytvorenie dočasnej e-mailovej adresy. Poďme začať!

ako sledovať sieť nfl na kodi

Aj keď sa to zdá byť autentické z časti služby, väčšina používateľov sa pri tom cíti nepríjemne. Kvôli výslednej plejáde spamu a propagačných e-mailov, ktoré bombardujú vašu doručenú poštu. Partizánska pošta je webová aplikácia, ktorá dokáže vyriešiť váš problém vytvorením dočasnej e-mailovej adresy. Môžete ich použiť na príjem overovacích a konfiguračných e-mailov. Overte svoju adresu a môžete si byť istí, že nebudú ohrozené žiadne vaše osobné údaje, pretože aplikácia vašu e-mailovú adresu zahodí po jednej hodine (predvolené nastavenie).

Zakaždým, keď navštívite web, automaticky vám pridelí náhodnú e-mailovú adresu. Že ho môžete používať jednu hodinu. Platnosť e-mailovej adresy automaticky uplynie po 60 minútach, počas ktorých si môžete prečítať všetky e-maily, ktoré ste na túto adresu dostali. Hodinový limit sa dá ľahko zvýšiť pomocou Predĺžiť tlačidlo pre pridanie hodiny navyše.

Po dokončení registrácie alebo prístupu k ľubovoľnému obsahu webových stránok. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť Zabudni na mňa tlačidlo na úplné vymazanie dočasnej doručenej pošty z aplikácie Guerrilla Mail.

Za účelom kontroly, či vaša e-mailová adresa funguje správne. Môžete mu tiež poslať e-mail a skontrolovať svoju doručenú poštu.

Partizánska pošta

Existuje naozaj niekoľko služieb, ktoré vám poskytnú jednorazové účty. Takže sa môžete vyhnúť spamom a nigérijským princom, ale služba Guerilla Mail vám dáva dočasnú e-mailovú adresu, kde môžete skutočne prijímať a čítať e-maily. Táto služba je skvelým spôsobom, ako sa vyhnúť nevyžiadanej pošte, aby ste sa mohli rýchlo zaregistrovať alebo mať podozrivé služby, ktoré vám nariaďujú vytvoriť si u nich účet. Budete musieť byť opatrní, na aký typ služby sa zaregistrujete pomocou partizánskej pošty, pretože niektoré služby vám zasielajú e-maily nepretržite. Ak sa vám e-maily stále vracajú, pozastavte svoj účet.

Pre webové služby, o ktorých si myslíte, že ich budete musieť použiť viac ako raz, najmä po veľkých časových medzerách. Možno budete chcieť zvážiť vytvorenie jednorazovej e-mailovej adresy. Pokiaľ ide o služby, máte 100% istotu, že ich už nikdy nebudete používať. Guerilla Mail je perfektná. Je to rýchla, efektívna a praktická webová aplikácia pre situácie, keď chcete, aby bol váš osobný e-mail v súkromí. Nevyžaduje sa žiadna registrácia a nemusíte uvádzať žiadne osobné údaje, čo šetrí čas a predchádza frustrácii.

doplnok kodi pre nfl

Navštívte Guerrilla Mail

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok o partizánskej pošte páči a je pre vás užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň

Pozri tiež: Minecraft Windows 10 vs verzia Java - Ktorú z nich je najlepšie kúpiť