Pripravte sa na to, že ušetríte až 30 dolárov na hrách pre PS4 a Xbox One

Hlavná záplava jarného výpredaja GameStop je už hotová a existuje veľa opatrení a obmedzení, ktoré môžete využiť na zlepšenie svojich herných znalostí. Po tomto konci týždňa však strana pokračuje v ponukách, ktoré sú prístupné až v druhom týždni. Ďalej sme zhromaždili väčšinu najlepších dohôd, ktoré nadobudnú účinnosť od 14. apríla a potrvajú do 20. apríla.

Najlepšie hry počas jarného výpredaja GameStop

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty Black Ops 4

dynamická knižnica aacs pre vlc

Ak ste nemali nadmernú úzkosť a nevytrhli hru Call of Duty: Black Ops 4 v primárnom sedemdňovom úseku jarného predaja GameStop, ste v karme. Dark Ops 4 je obmedzený na ďalších 10 dolárov, čím sa náklady znížia na 30 dolárov. Ak ste túto novú sekciu ešte nehrali, jedná sa o stretnutie zamerané na viac hráčov, ktoré sa vyhýba krížovej výprave pre jedného hráča pre tri režimy pre viacerých hráčov: klasický hráč proti hráčovi, bojový výpadok Blackout a pravidelne postupujúci režim Zombies s rôznymi rozvíjajúcimi sa príbehmi.

Hymna

Hymna

Kroky BioWare z vesmírov Mass Effect a Dragon Age pre multiplayerovú strieľačku Anthem, ktorá poskytuje stretnutie pripomínajúce Ubisoft’s The Division a Bungie’s Destiny. Počas jarného výpredaja GameStop v 2. týždni bola Anthemis obmedzená na 40 dolárov.

Xbox One S a Xbox One X so zakladateľským balíkom Apex Legends

Rozdanie darčekovej karty GameStop v hodnote 50 dolárov v hlavnom sedemdňovom jarnom výpredaji GameStop ešte neznamená, že je všetko stratené. Nákupy iného Xbox One S alebo iného Xbox One X v 2. týždni sprevádzajú Zakladateľský balíček Apex Legends, ktorý vylepšuje váš čas vďaka povolenému hre Royale o pár kúskov pokročilej látky a urýchľuje vaše hľadanie najlepších skinov pre vaše najobľúbenejšie legendy.

Jarný výpredaj GameStop sa začína koncom 13. apríla

Bez ohľadu na to, že máme veľa hodín na to, aby sme prešli do 2. týždňa jarného výpredaja GameStop, potrebovali sme vám pomôcť, aby ste si spomenuli na pár opatrení, ktoré zmiznú, keď hodiny zaznejú 13. apríla o polnoci.

Resident Evil 2

Resident Evil 2

dve modré šípky na ikonách

Spoločnosť Capcom úplne prepracovala príkladné zapojenie sa do príšernosti s vylepšeniami hry Resident Evil 2. Napriek rôznym hrám pre Claire aj Leona návrhári pridali niekoľko nových hľadísk k prenikaniu zombie v drvivej väčšine mesta Racoon City.

Jump Force

Jump Force

zmeniť obrázok profilu pary

Ak ste sa ešte nestretli s festivalom Shonen Jump, môžete získať bojovú diverziu Jump Force za 50 dolárov a vybrať si zo zoznamu, ktorý skúma súhrn histórie distribúcie. V tomto boji o väčšinu vesmírov sa hovorí o Naruto, Dragon Ball Z, One Piece, Saint Seiya, Yu-Gi-Oh, Death Note a mnohých rôznych podnikoch.

Spravodlivosť môjho hrdinu

Spravodlivosť môjho hrdinu

Bojuje so zábavou v závislosti od úspešných anime a manga, ktoré zodpovedajú za vybraný zoznam postáv, aby ste mohli podrobne preskúmať ich Quirks. My Hero One’s Justice je obmedzený na 30 dolárov medzi jarným výpredajom GameStop, musíte to však urýchliť۔

NieR: Automaty

NieR Automaty

Toto veľmi oceňované RPG s aktivitou rozpráva príbeh androidov 2B, 9S a A2, keď sa snažia získať kontrolu nad strojom poháňaným svetom. NieR: Automata udržuje hráčov v strehu so zbierkou štýlov interaktivity a rôznymi hrami s odmenou, ktorú vám poskytne s účtom, ktorý sa každým ďalším chodom dostane ďalej. Forma PS4 stojí 30 dolárov a pokročilé vydanie Xbox One Become As Gods je stiahnutie 40 dolárov.

Pozri tiež: 2020 Nissan Versa sedan je viac než len základná preprava

Windows sa nemohol pripojiť ku klientskej službe skupinovej politiky

Xbox One S / Xbox One X s darčekovou kartou v hodnote 50 dolárov

Toto dojednanie vás posúva na cestu k úspechu k ďalšiemu obratu, najmä preto, že môžete otočiť a minúť darčekovú kartu v hodnote 50 dolárov na ktorékoľvek z dojednaní pokračujúcich počas jarného výpredaja GameStop. Môžete naskočiť priamo do hry Tom Clancy’s The Division 2, Kingdom Hearts 3 a mnohých ďalších. Ak nie, môžete to hodiť na nejaké chladné ozdoby alebo do vrecka na nasledujúce usporiadanie, ktoré príde.