Galaxy S8 Snapdragon Root prostredníctvom Extreme Syndicate

Táto príručka vám pomôže, ako rootnúť Galaxy S8 Snapdragon s bootloaderom V7, pomocou novej koreňovej metódy Extreme Syndicate. Táto metóda je skutočne kompatibilná s modelmi SM-G950U a SM-G950U1 predávanými v USA. V tomto článku si povieme niečo o Galaxy S8 Snapdragon Root prostredníctvom Extreme Syndicate. Poďme začať!

Spoločnosť Samsung neustále vydáva svoje vlajkové lode v dvoch rôznych variantoch - Exynos a Snapdragon z éry S7. Tento trend pokračoval v rade Galaxy S8 a Note 8 a stále pretrváva aj pri najnovších zariadeniach Galaxy.

Ale čo sa týka zariadení Samsung a rootovania, zvyčajne sa to trochu komplikuje. Je to tak preto, že na rozdiel od variantov Exynos nie je možné odomknúť bootloadery variantov Snapdragon predávaných v USA. A teda generická metóda blikania TWRP cez ODIN a následného zakorenenia cez Magisk by prísne zlyhala.

Galaxy S8 Snapdragon Root prostredníctvom Extreme Syndicate

Táto príručka bola v minulosti viackrát aktualizovaná o nové metódy root. To bolo objavené pre snapdragona Galaxy S8. Posledná, ktorá skutočne fungovala a na ktorej bola doteraz založená táto príručka, bola „metóda EDL“. To sa ale obmedzilo iba na telefóny s verziou bootloaderu V5 a V6. Takže s najnovšími aktualizáciami softvéru od spoločnosti Samsung bola verzia bootloaderu narazená na V7 a tento proces už nefungoval.

Vďaka tímu Extreme Syndicate však teraz môžete rootnúť aj svoj variant Galaxy S8 Snapdragon. Túto novú metódu a príslušné zneužitie našiel člen tímu. A spoločnosť XDA Recognized Developer elliwigy pre Galaxy S9, S9 + a Note 9, ktoré boli pôvodne vybavené procesorom Snapdragon SoC. Nový člen tímu a XDA RC jrkruse, ktorý je tiež zodpovedný za predchádzajúce koreňové riešenia pre toto zariadenie, preniesli novú metódu na Galaxy S8.

Ďalej

Metóda rootovania Extreme Syndicate v zásade využíva na rootnutie telefónu exploit, ktorý sa nachádza v kombinovanom firmvéri Android Nougat (testovací OS nízkej úrovne). Od tejto chvíle môžete teraz nainštalovať predinštalovanú Nougat ROM alebo Android Pie ROM s obnovením Safestrap. Teraz predtým, ako začnete a budete postupovať podľa pokynov, si pozrite niektoré dôležité informácie o tomto novom procese root.

moja poloha sa momentálne používa
 • Táto metóda podporuje akýkoľvek Snapdragon Galaxy S8 predávaný v Spojených štátoch s verziou bootloaderu V7.
 • Túto metódu môžete použiť napriek verzii Androidu nainštalovanej v telefóne. Aby ste však mohli získať oprávnenie root, musíte si nainštalovať vopred zakorenenú Nougat ROM. Dodávaná Nougat ROM je predinštalovaná v SuperSU a má predinštalovaný Flashfire a tiež Safestrap recovery.
 • Ak sa chcete striktne držať Android Pie, môžete sa rozhodnúť pre Android Pie ROM a použiť úpravy v softvéri pomocou obnovenia Safestrap.

Po získaní týchto informácií prejdite na pokyny na rootnutie telefónu Galaxy S8 Snapdragon.

Podporované zariadenia

Podporované sú nasledujúce čísla modelov Galaxy S8. Ak má vaše zariadenie iné číslo modelu, ako je uvedené nižšie, táto metóda na ňu nebude fungovať.

 • SM-G950U
 • SM-G950U1

Tento proces bude fungovať bez ohľadu na to, či váš Galaxy S8 beží na systéme Android 9 Pie, Android 8.0 Oreo alebo Android 7.1.1 Nougat. Dôležité je, že vaša verzia alebo revízia bootloaderu musia byť V7

Verziu bootloaderu telefónu nájdete na stránke Nastavenia → O telefóne → Informácie o softvéri a potom skontrolujte informácie v časti „ Verzia základného pásma „Oddiel. Ako napríklad, ak sa hovorí G950USQS7DTB3. S7 tu označuje verziu bootloaderu, teda V7.

Predpoklady

 • Počas tohto procesu bude odstránené interné úložisko vášho zariadenia a všetky dáta (pravdepodobne viackrát). Musíte sa teda uistiť, že ste si úplne vytvorili zálohu všetkých svojich údajov uložených v telefóne.
 • Potom nabite batériu vášho Galaxy S8 na dostatočnú úroveň. Celý proces je trochu dlhý a nechcete, aby sa vaše zariadenie počas neho náhle vyplo.
 • Nainštalujte si do počítača najnovšie ovládače Samsung Mobile USB.
 • Nakoniec si odtiaľto stiahnite program Modded Odin3 3.13.1 od spoločnosti Raymonf a potom ho rozbaľte na PC. Pre túto metódu tiež nepoužívajte normálnu verziu nástroja Odin!

K stiahnutiu

Keď sa zobrazí výzva na stiahnutie súboru podľa pokynov, vráťte sa sem.

Root Package Extreme Syndicate

Predbežne zakorenená ROM Android Nougat

Android Pie Safestrp ROM

Ako rootnúť Galaxy S8 Snapdragon?

Pre vaše pohodlie a lepšie pochopenie som rozdelil pokyny do šiestich (6) hlavných krokov. Dbajte na to, aby ste sledovali každý jeden krok v uvedenom poradí a v žiadnom okamihu sa od nich neodchyľovali.

Obnovte výrobné nastavenia a vstúpte do režimu sťahovania v telefóne Galaxy S8

Prvým krokom pri rootovaní je obnovenie továrenských nastavení pomocou obnovenia zásob a potom bootovanie vášho Snapdragon Galaxy S8 do režimu sťahovania. Ak to chcete urobiť, musíte najskôr vypnúť telefón. Potom podržte súčasne tlačidlá Zvýšiť hlasitosť, Bixby a Napájanie, aby sa telefón spustil do režimu obnovenia zásob.

môžete vyčistiť diskord

Root telefónu Galaxy s8 Snapdragon

V režime obnovenia vyberte pomocou tlačidiel hlasitosti možnosť „Vymazanie údajov alebo obnovenie továrenských nastavení“ a potom výber potvrďte stlačením vypínača. Po zobrazení výzvy vyberte možnosť „Obnovenie továrenských údajov“, aby ste potvrdili, a potom vykonajte obnovenie výrobných nastavení. Ak tak urobíte, potom v rámci obnovy zásob vyberte možnosť „Reštartovať na bootloader“, aby ste vo svojom Galaxy S8 vstúpili do režimu sťahovania.

Keď je váš telefón v režime sťahovania, je teraz pripravený na blikanie spolu s kombinovaným firmvérom. Prejdite teda na krok č. 2.

Flash kombinovaný firmvér pomocou nástroja Odin Flash Tool

Najskôr si stiahnite kombinovaný balík firmvéru ( COMBINATION_FA70_G950USQU7ASK1.tar.7z ) pre váš Galaxy S8 z časti „Súbory na stiahnutie“ vyššie. Keď to stiahnete, potom súbor (pomocou 7Zip alebo iného archívneho nástroja) rozbaľte na vhodné miesto v počítači. Potom by ste mali mať súbor s firmvérom kombinácie pre váš telefón .tar.md5 formát. Toto je súbor, ktorý je v skutočnosti potrebné flashovať.

Teraz teda pripojte telefón k počítaču, keď je v režime sťahovania, pomocou kábla USB. Potom otvorte upravený nástroj Odin dvojitým kliknutím na ‘ Modded Odin v3.13.1 Raymonf.exe „Spis. Grafické používateľské rozhranie nástroja Odin by sa teraz malo začať zobrazovať na obrazovke vášho počítača a malo by sa na ňom zobrazovať port COM, ku ktorému je váš telefón pripojený. Klikni na ' AP ‘A potom vyberte súbor s firmvérom kombinácie (t.j. COMBINATION_FA70_G950USQU7ASK1.tar.md5 ), ktoré ste extrahovali skôr.

Teraz ste pripravení blesknúť telefón. Len sa uistite, že „ F. Čas vynulovania „A“ Automatické reštartovanie „Možnosti sú zaškrtnuté aj v nástroji Odin. Nakoniec kliknite na Štart „Tlačidlo v Odine, aby sa prebleskoval kombinovaný firmvér vášho Snapdragon Galaxy S8.

Keď blikanie skončí, zobrazí sa vám ‘ PREJSŤ! „Správa v nástroji Odin a potom sa telefón automaticky reštartuje do kombinovaného operačného systému. Pretože sa jedná o nízkoúrovňový testovací firmvér používaný interne spoločnosťou Samsung, používateľské rozhranie sa bude líšiť.

Spustite súbor „APPS_INSTALLER.bat“ a reštartujte telefón

Teraz v tomto kroku musíte v počítači spustiť dávkový súbor, ktorý načíta niektoré aplikácie, ktoré musia pokračovať v procese rootovania.

ako nastaviť makro kľúč

Takže s vaším Galaxy S8, ktorý je teraz v kombinovanom operačnom systéme, pripojte ho k počítaču pomocou kábla USB. Potom si stiahnite súbor „S8_ROOT.7z“ z časti „Stiahnutie“ a tiež ho rozbaľte do svojho PC. Extrahované súbory by mali obsahovať binárne súbory ADB, kopu súborov APK a tiež dva dávkové súbory systému Windows, konkrétne ‘APPS_INSTALLER.bat’ a ‘ROOT_INSTALLER.bat’. Potom ho jednoducho dvakrát kliknite na súbor „APPS_INSTALLER.bat“, aby sa spustil. Bude načítať alebo inštalovať požadované súbory APK na vašom Galaxy S8. Po dokončení reštartujte telefón.

Root telefónu Galaxy s8 Snapdragon

Udeľte povolenie na čítanie, zápis a vykonávanie

Keď sa telefón zavádza, mal by vám umožniť výber predvolenej aplikácie na spustenie. Musíte si zvoliť „Pixel Launcher“, pretože by vám uľahčilo hľadanie nainštalovaných aplikácií.

normálna teplota procesora pri hraní

Teraz choďte do zásuvky aplikácií, spustite ‘ Továreň NAME „Prihláška a potom zadajte * # 9900 # v číselníku. Týmto sa otvorí „ SysDump „Obrazovka, ktorá ukáže veľa rôznych testov ladenia. Teraz posuňte zobrazenie nadol a vyberte možnosť AUDIO CORE DEBUG ', a potom ' TESTOVAČ POMOCI ', a nakoniec ' Utility „.

Teraz by ste mali vidieť AUDIOCOREDEBUG „Spolu s niekoľkými možnosťami. Kliknite na pole s textom „ Príkazy ADB „, Zadajte„ chmod -R 0777 / pretrvávať “A potom stlačte ODOSLAŤ „Tlačidlo. Príkaz v zásade udelí povolenie na čítanie / zápis / spustenie do oddielu ‘Persist’ (pretrvávať) vášho Galaxy S8.

Spustite súbor „ROOT_INSTALLER.bat“, aby ste rootli Galaxy S8 Snapdragon

Teraz, ak chcete rootnúť svoj Snapdragon Galaxy S8, musíte vo svojom počítači spustiť súbor „ROOT_INSTALLER.bat“. Ak to chcete urobiť, jednoducho pripojte telefón k počítaču pomocou kábla USB a dvakrát kliknite na súbor „ROOT_INSTALLER.bat“, ktorý ste predtým extrahovali počas kroku č. 3.

Dávkový súbor skopíruje všetky požadované koreňové binárne súbory a potom reštartuje telefón. Keď sa váš Galaxy S8 reštartuje, mal by byť rootovaný cez SuperSU a môžete to potvrdiť spustením aplikácie „FlashFire“. Teraz v tomto bode budete mať vo svojom telefóne nainštalovaný program SafeStrap Recovery.

Nainštalujte ROM

Proces sa ešte neskončil. Ako ste si všimli, na telefóne stále beží kombinovaný OS. Od tejto chvíle teda máte dve možnosti

 • Nainštalujte si vopred zakorenenú Nougat ROM alebo
 • Nainštalujte si Android Pie Safestrap ROM.

Predbežne zakorenená Nougat ROM

 • Stiahnite si vopred zakorenený obraz systému Nougat ROM a tiež súbory obnovy Safestrap kompatibilné s Nougat zo sekcie „Stiahnutie“ tohto príspevku.
 • Teraz extrahujte súbor system.img zo stiahnutého súboru Rooted_G950USQS2BRB1.rar. Použitím archívneho nástroja (napríklad 7Zip, WinRAR atď.).
 • Preneste extrahované súbory system.img a Safestrap-4.10-B03-DREAMQLTE-NOUGAT.zip aj do úložiska telefónu.
 • Teraz reštartujte telefón a potom uvidíte úvodnú obrazovku Safestrap stlačte tlačidlo „Obnovenie“.
 • V Safestrap kliknite na tlačidlo Inštalovať a potom na Inštalovať obrázok
 • Prejdite do interného úložiska telefónu a potom vyberte súbor system.img. Po zobrazení výzvy na výber oddielu vyberte systémový obrázok.
 • Potiahnite prstom po spodnej časti, aby sa na vašom Snapdragon Galaxy S8 blikol vopred zakorenený obraz systému Nougat.
 • Teraz sa vráťte do hlavnej ponuky obnovenia a potom znova stlačte tlačidlo Inštalovať.
 • Vyberte súbor Safestrap-4.10-B03-GREATQLTE-NOUGAT.zip a tiež ho flashujte.
 • keď to urobíte, choďte do ponuky Reštart v Safestrap a kliknite na STIAHNUŤ. Váš telefón by sa mal teraz reštartovať a tiež vstúpiť do režimu sťahovania.
 • Pripojte telefón k počítaču, keď je v režime sťahovania.
 • Stiahnite si bootloader V7 (BL_G950_NOUGAT_V7.tar.7z) do svojho PC a rozbaľte ho.
 • Spustite upravený nástroj Odin od spoločnosti Raymonf a potom v priečinku BL vyberte súbor BL_G950_NOUGAT_V7.tar.md5.
 • Nakoniec kliknite na tlačidlo Štart, aby sa súbor flashoval.

Root telefónu Galaxy s8 Snapdragon

Nainštalujte si Android Pie Safestrap ROM

Najskôr si zo sekcie „Stiahnutie“ stiahnite balíček ROM Android Pie Safestrap. Potom extrahujte stiahnutý súbor „G950USQS7DTA6_SAFESTRAP.rar“ do nového priečinka. Extrahované súbory by mali obsahovať obraz systému Android Pie, súbory BL a tiež súbory CSC.

Potom preneste súbor „DTA5_SYSTEM.img“ do interného úložiska Galaxy S8. Keď to urobíte, reštartujte telefón do režimu obnovenia Safestrap. Ak to chcete urobiť, vypnite telefón a zapnite ho. Keď uvidíte úvodnú obrazovku Safestrap, stlačte jednoducho „Obnovenie“.

V rámci obnovy Safestrapu choďte na „Inštalovať“ a potom stlačte tlačidlo „Inštalovať obrázok“ v spodnej časti. Prejdite do interného úložiska telefónu a vyberte súbor „DTA5_SYSTEM.img“, ktorý ste predtým preniesli. Keď sa zobrazí výzva na výber oddielu, vyberte možnosť „Obrázok systému“. Prejdite prstom po tlačidle, aby sa súbor prehral, ​​a nainštalujte Android Pie ROM na svoj Snapdragon Galaxy S8.

Ďalšie súbory, ktoré musíte flashovať, sú súbory Android Pie BL a CSC cez Odin. Ak to chcete urobiť, naštartujte svoj Galaxy S8 do režimu sťahovania tak, že v ponuke Safestrap prejdete do ponuky „Reboot“ a potom klepnete na „Download“. Potom pripojte telefón k počítaču, keď je v režime sťahovania.

Ďalej

Otvorte upravený nástroj Odin dvojitým kliknutím na súbor „Modded Odin v3.13.1 Raymonf.exe“. Port COM pre váš pripojený telefón sa zobrazí v ľavom hornom rohu obrazovky Odin.

Teraz kliknite na tlačidlo „BL“ a potom vyberte súbor „BL_G950USQU7DTA6.tar.md5“, ktorý chcete načítať. Ďalej kliknite na tlačidlo „CSC“ a vyberte tiež súbor „HOME_CSC_OYN_G950U_CACHE.tar.md5“. Po načítaní obidvoch súborov klepnite na „Štart“, aby sa začal proces blikania.

Po dokončení procesu blikania sa vám v Odinovi zobrazí správa „PASS!“ A telefón by sa mal automaticky reštartovať. Teraz máte vo svojom zariadení nainštalovanú Android Pie ROM spolu s predinštalovanou obnovou SafeStrap.

Odteraz však môžete použiť Safestrap na flashovanie kompatibilných módov na vašom rootnutom Snapdragon S8. Tento typ módov môžete vyhľadať na fórach XDA alebo sa poradiť s vývojárom navštívením pôvodného vlákna XDA.

tento disk Blu-ray potrebuje na dekódovanie aacs knižnicu a váš systém ju nemá. Windows 7

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok bude páčiť a bude pre vás užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako vykoreniť SM-N950U / U1 - Galaxy Note 8 Snapdragon