Karta Galaxy S6 Sim - Ako vložiť alebo odstrániť

Galaxy s6 Ako vložiť alebo odstrániť:

Spoločnosť Samsung je v dnešnom svete známou značkou inteligentných telefónov a tiež ju netreba nijak zvlášť predstavovať. A jej séria Galaxy tiež mala úžasný úspech na svete. Ak potrebujete vložiť alebo vybrať kartu SIM alebo USIM vo vašom Samsung Galaxy S6 alebo smartfón S6 Edge. Samsung Galaxy S6 používa sim kartu veľkosti Nano. Správna veľkosť SIM karty pri dierovaní 3 v 1. Chcete vedieť, ako vložiť sim a ako ho odstrániť z galaxie? Potom je tento návod určený pre vás. V tomto článku sa dozviete o procese vkladania a vyberania SIM karty Galaxy S6.

Ako odstrániť Sim Card z s6 a s6 Edge:

  • Nájdite priehradku na kartu SIM. Nachádza sa pod tlačidlom Napájanie na bočnej strane štandardného modelu S6. Na modeloch s6 Edge sa nachádza v hornej časti zariadenia.
  • Potom pomocou nástroja na vysunutie, ktorý je súčasťou balenia vášho Galaxy S6, alebo kancelárskej sponky na jemné stlačenie malého tlačidla na zásobníku SIM.
  • Zásobník sa vysunie a umožní vám vybrať SIM kartu

Karta Galaxy S6 Sim

Ako vložiť SIM kartu z s6 a s6 Edge:

  • Vložte SIM kartu do zásuvky na SIM kartu.
  • Zasuňte zásobník do zásuvky na kartu SIM, kým nezapadne na miesto

Toto je správny spôsob vloženia alebo odstránenia karty Galaxy S6 Sim Card alebo tiež z okraja galaxie s6. Dúfam, že sa vám tento článok páči a tiež teraz získate správny spôsob vkladania alebo vyberania sim karty. Ak máte ďalšie otázky, obráťte sa na nás v sekcii komentárov nižšie. Pokúsime sa vám odpovedať a vyriešiť aj váš problém. Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Okno mimo obrazovku - prinesie okno mimo obrazovku späť na obrazovku