Galaxy A nahradí rad Galaxy J a odhalí spoločnosť Samsung v Malajzii

Telefóny Galaxy A sa stanú najdostupnejším produktom spoločnosti Samsung; linka M získava najdrahších sprostredkovateľov.

Galaxy A nahradí rad Galaxy J a odhalí spoločnosť Samsung v Malajzii

Spoločnosť Samsung plánuje ukončiť sériu Galaxy J, lacné mobilné telefóny, ktoré sa zvyčajne objavujú medzi najpredávanejšími. Navrhuje to video zverejnené spoločnosťou Samsung Malaysia na YouTube. Reklamný materiál uvádza nové smartfóny Galaxy A30 a Galaxy A50 ako cenovo dostupné produkty (písmeno A v názve by bolo cenovo dostupné v angličtine).

Nový profil rady Galaxy A, ako aj prvé nové modely, by mala spoločnosť Samsung potvrdiť pri príležitosti uvedenia na trh naplánovanej na budúcu stredu (10).

Toto rozhodnutie by malo signalizovať, že nový Galaxy M obsadí trhový priestor pre medziprodukty, ale s väčším agregátom - a vyššou cenou. Jasným príkladom toho je Galaxy M30, telefón predstavený vo februári s temperamentnejším dizajnom, obrazovkou Super AMOLED a trojitým kamerovým systémom.

najlepšia galaxia s7 rom

Zmena umiestnenia produktov Galaxy A môže byť pre spotrebiteľa vítaná, pretože spoločnosť Samsung má tendenciu uvádzať na trh niekoľko modelov ročne, čo nakoniec spôsobí, že úloha rozhodnúť sa pre konkrétny mobil bude niečo zložitá: je bežné, že niekoľko značkových zariadení končí svoju cenu to isté na trhu a predstavuje malé rozdiely medzi nimi.

icloud fotostream sa nesynchronizuje

Galaxy A nahradí rad Galaxy J a odhalí spoločnosť Samsung v Malajzii

Iba v roku 2018 uviedol Samsung na trh celkovo 14 smartfónov Galaxy J a Galaxy A-lines v USA sú mnohé navzájom veľmi podobné cenou a vlastnosťami, ako napr Galaxy a6 plus a A8, alebo J6 a J8, sa začína prvý semester.

Rada Galaxy J tu dala dohromady niekoľko úspešných vychytávok: Spoločnosť J5 Metal vynikla tým, že priniesla hliníkovú konštrukciu pre modely ešte v roku 2016. Prieskum z roku 2017, ktorý ukázal, že uprednostňujeme lacnejšie rady výrobcov, uviedol model J7 Prime. Už v posledný Black Friday to bol práve model Galaxy J6, ktorý zaujal záujem spotrebiteľov o hľadanie kúpy nového a lacného mobilného telefónu.

Pozri tiež; Steeped Coffee má vyriešiť K-Cup vložením javy do vrecka na čaj