Bezplatný emulátor PS2 pre Android - hrajte na mobile

Stanice Sony Play Station sú jednou z najobľúbenejších herných konzol na trhu. A spomedzi všetkých konzol PS vyvinutých spoločnosťou Sony je PS2 najobľúbenejšou hernou konzolou. Úspech konzoly však viedol k vývoju mnohých miestnych variantov a emulátorov. V tomto článku vám ukážeme bezplatný emulátor PS2 pre Android.

Existuje niekoľko emulátorov PC, pretože vďaka rovnakým špecifikáciám by mohol zvládnuť grafiku a spracovanie hry plynulo. Hranie emulátoru PS2 PS2 pre Android bolo pre vás problémom s napájaním a kompatibilitou. Postupom času sa však emulátory vyvíjajú tak, aby fungovali na zariadeniach so systémom Android.

Teraz existuje veľa emulátorov PS2, ktoré majú na pamäti mobilné obmedzenia. Tieto emulátory sú teraz kompatibilné a optimalizované na spustenie v systéme Android. Pretože sú mobilné telefóny vybavené špičkovou grafikou a procesormi, stáva sa chutným inštalovať a hrať hry PS2 na Androide.

Poznámka: Väčšina aplikácií dostupných online nie sú autentické aplikácie PS2. Buď vylepšili emulátory PSOne alebo sa predávajú pod menom Psuedoname.

Najlepší emulátor PS2 pre Android

1. PPSSPP

PPSSPP vám umožňuje hrať hry Sony PSP na smartfóne. Vďaka miliónom stiahnutí a hodnoteniu 4,2+ sa kvalifikuje ako najlepší emulátor PS2 pre Android, ktorý je momentálne na trhu k dispozícii. PSP je prenosná vrecková konzola od spoločnosti Sony, ktorá hráčom umožňuje hrať všetky populárne konzoly PS2 s potrebou konzoly a televízneho prijímača. Ako prenosná konzola teda PPSSPP Emulátor je podľa toho optimalizovaný, aby čo najviac využil priestor na obrazovke pre viditeľné hranie hier PS2.

Emulátor PS2 pre Android

Emulátor I je dosť pevný a zvláda hry plynulo. Aj keď sem-tam príležitostne dôjde k oneskoreniu. Celkovo PPSSPP umožňuje hrať všetky hry PS2 s veľmi charakteristickým mapovaním ovládania.

PPSSPP podporuje mnoho hier vrátane Persona, Dragon Ball Z, Little Big Planet, Burnout Legends, Burnout Dominator, Final Fantasy: Crisis Core, Final Fantasy: Type-0, Monster Hunter 2 Unite a 3: HD Remake a oveľa viac. Dobrá stránka však je, že je k dispozícii na stiahnutie v obchode Google Play. Emulátor PS2 pre Android

2. Hrajte sa

Hrať! je emulátor PlayStation 2, s ktorým si môžete vychutnať tie najlepšie zo 128-bitových hier. Ak chcete pomenovať niektoré hry, ktoré hráte v službe Play! Shadow of the Colossus, ICO, Grand Theft Auto San Andreas, Final Fantasy X, Pro Evolution Soccer 3, God of War, Mortal combat atď. hrať ! je vyvinutý nezávislými konštruktérmi. Má svoje vlastné natívne problémy. Aplikácia momentálne nie je vo vývoji od roku 2017. Je však dostatočne schopná na spustenie niektorých populárnych titulov pre Android. Ako som však povedal, nejde o dokonalý emulátor, pretože môžete čeliť problémom, ako sú poklesy rámcov, načítanie večnosti a ROM, ktoré sú neprijateľné. Hra! je k dispozícii pre Windows, Mac, Linux a Android. Dodáva sa tiež v jednom z najlepších emulátorov PS2 pre Android.

3. PTWOE

PTWOE je emulátor PS2 pre Android, ktorý je k dispozícii v obchode Play. Hráči ho prijali dobre, ale z neznámych dôvodov bol z obchodu odstránený. Je však k dispozícii na stiahnutie z jeho oficiálnych stránok. Vývojári vydali dve verzie aplikácie. Jeden je rýchlejší, ale je trochu chybný. Iný je však pomalší a akýsi stabilnejší. Vyskúšajte obe verzie, aby ste zistili, ktorá je stabilnejšia.

Ak chcete nainštalovať PTWOE stačí spustiť emulátor, ak potrebujete súbor BIOS. Aplikácia vám umožní rýchle stiahnutie (kliknite na tlačidlo Stiahnuť). Potom umiestnite súbor BIOS do adresára.

Android → dáta → com.ptwoe → dáta → BIOS

Ak máte nejaké problémy, vyhľadajte umiestnenie a vytvorte priečinok s názvom BIOS. Potom umiestnite súbor BIOS do tohto priečinka.

4. DamonPS2

Bezplatný emulátor PS2 pre Android je jedným z najrýchlejších emulátorov Playstation 2. Je vyvinutý tak, aby napodobňoval hry PS2 na vašich zariadeniach s Androidom. Tento softvér je schopný spustiť väčšinu diskov PS2 ROM. Celkový výkon však závisí od výkonu vášho zariadenia (RAM, grafika, úložisko). Emulátor vám tiež umožňuje hrať hry z iných konzol, ako napríklad používať PSP, PSX a PS2.

PS2 Emu podporuje hry ako Spider + Man 2, Crash Bandicoot, Metal Gear Solid, Driver 2, WWF War Zone, Gran Turismo 2 a ďalšie. A hry bežia celkom hladko s obnovovacou frekvenciou až 50. Emulátor DamonPS2 dokáže bez problémov spustiť videohry PS2 na smartfónoch Snapdragon 835 alebo 845.

Emulátor PS2 pre Android

Vlastnosti Zdarma PS2 Emu

 • Podporuje NEON akceleráciu.
 • Potrebujete iba iso obraz PS2 pre hru PS2.
 • Pokračujte a hrajte
 • Podporuje viac závitov, zrýchlenie + prekročenie.
 • Nepotrebujete systém BIOS systému PS2 ani systém PSP.
 • Podporuje bootovaciu hru Skip BIOS.
 • Podporuje rozlíšenie 2X ~ 5X PSP (1080p HD).
 • Podporuje tiež gamepad a mapovanie ovládacích prvkov
 • Užite si formovanie skvelej grafiky a vysoko kvalitných zvukových efektov.

5. Pre PlayStation

Emulátor Pro PlayStation PS2 pre Android, ktorý simuluje hry Sony Play Station na telefóne s Androidom. Je to jednoduché, stačí nainštalovať aplikáciu a postupovať podľa obrazovky s nastavením. Po dokončení nastavenia si môžete hry vychutnať. Ale keďže sa jedná o multiplatformovú transformáciu, niekoľko titulov nemusí fungovať správne, aj keď máte špičkový smartphone. Ale väčšina práce ROM s grafikou a Pro PS optimalizuje hru pre veľmi plynulý chod na mobilnom zariadení strednej a vyššej triedy.

Vlastnosti Pre PlayStation

 • Vylepšené vykreslenie GPU
 • Uložte postup v hre
 • Ovládač na obrazovke a mapovanie
 • Tiež podpora pre rôzne hardvérové ​​radiče
 • Veľmi dobrá kompatibilita hier.

Záver

Väčšina vyššie uvedených emulátorov je schopná bežať na systéme PS2. Chcem však objasniť, že zatiaľ nie je vydaný žiadny oficiálny emulátor PS2 pre mobil. Aplikácie, ktoré sú uvedené vyššie, budú mať svoje pôvodné chyby a problémy.

Dúfam, že sa vám tento článok páči a je pre vás užitočný. Dajte nám spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie problémy a dotazy týkajúce sa tohto článku o emulátore PS2 pre Android. Potom nás neváhajte požiadať v sekcii komentárov nižšie.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Chyba chyby Geforce Experience-0x0003 bola vyriešená