Flotato sa môže stať požadovanou aplikáciou pre macOS

Úspešnosť operačného systému spočíva v aplikáciách. Čím viac ich máte, tým je pravdepodobnejšie, že ich ľudia budú používať. V tomto zmysle, macOS je dobre zakryté. V počítačoch Apple Mac je k dispozícii veľmi rozsiahly katalóg aplikácií, a to v obchode Mac App Store aj na webových stránkach vývojárov. To však neznamená, že sú pokryté všetky potreby.

Napríklad v oblasti sociálnych sietí neexistujú takmer žiadne oficiálne návrhy. Twitter od neho už dávno upustil a Instagram a Facebook ho nikdy nevyvinuli, ale s Flotato to už nie je problém.

Flotato

Flotato: webové aplikácie s rozhraním iPhone pre macOS

Morten Just , vývojár spoločnosti Flotato, neobjavil webové aplikácie alebo webové aplikácie, ale podarilo sa mu koncept vrátiť a zatraktívniť ich.

Pozri tiež: iPhone XI príde s vylepšeniami v Anténach

Pomocou aplikácie Flotato môžeme prevádzať ľubovoľné webové stránky na aplikáciu pre macOS s rozhraním v štýle iOS. Jeho obsluha je veľmi jednoduchá: kopírovanie a premenovanie. Jednoducho povedané Twitter, Instagram, Netflix alebo YouTube budeme mať funkčné aplikácie, s ktorými nebudeme potrebovať Safari ani žiadny iný webový prehliadač.

Ako je inzerované na vašom Twitter účet, Flotato je kompaktný, ľahký a neuveriteľne rýchly. Každá aplikácia vytvorená pomocou aplikácie Flotato môže vo svojej aplikácii zobrazovať konkrétne informácie a oznámenia Ikona doku , ako aj otvorené odkazy s krásnymi a elegantnými vizuálnymi efektmi.

Pre zachovanie minimalizmu a čistého vzhľadu tlačidlá sa zatvárajú, minimalizujú a skryjú sa na celú obrazovku, znovu sa objaví, až keď myš prejde.

Flotato rešpektuje aj súkromie používateľov. Je schopný blokovanie viac ako 30 tis známe sledovače ktorého poslaním je zhromažďovať informácie o vás.

Pozri tiež: Facebook oznamuje celkový redizajn svojho webu a svojej aplikácie zameranej na komunity

Tento kuriózny program však zatiaľ nie je k dispozícii na stiahnutie existuje formulár na svojej webovej stránke ktoré môžeme vyplniť, ak máme záujem vedieť, kedy bude oficiálne vydaný, a ďalšie správy.