Opravte ľúto, ale žiadna manipulácia so chybou schránky

Opravte ľúto, ale žiadna manipulácia so chybou schránky

Naše počítače fungujú väčšinou ako kúzlo, však? Potom však príde deň, keď sa vyskytne nepríjemná chybová správa a vy nemôžete dokončiť to, čo ste začali. A jeden z najviac dráždivých, kedykoľvek sa jedná o počítače Mac, je v skutočnosti ľúto, nie sú povolené žiadne manipulácie so schránkou. V tomto článku sa budeme zaoberať opravou Ľutujeme, žiadna manipulácia so chybou schránky nie je povolená. Poďme začať!

Čo to vlastne znamená? Kedykoľvek sa objaví táto chyba, znamená to, že vy nemôžete na svojom počítači používať jednu z najužitočnejších vecí Mac , a to je kopírovanie alebo vkladanie. Každý deň kopírujeme a prilepujeme všetky druhy súborov. Od textových súborov po videá, obrázky, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Väčšina používateľov počítačov Mac v zásade narazila na tento problém a tu. V tomto článku sa chystáme zdieľať niekoľko jednoduchých tipov, ktoré vám určite pomôžu sa ho zbaviť. Čítajte teda ďalej.

Dôvody pozadu Ľutujeme, chybové hlásenie nie je povolené pri akejkoľvek manipulácii so schránkou

Kedykoľvek sa na vašom počítači Mac objaví akýkoľvek druh chybovej správy. Niektoré z najbežnejších dôvodov, prečo sa to deje na prvom mieste, sú tiež poškodené súbory. Skutočnosť, že váš OS má tiež poškodený kód alebo niektorú z aplikácií tretích strán, ktoré sa tiež správajú zle. V niektorých prípadoch môže chyba v systéme spôsobiť aj skutočné vyskočenie chyby.

Oprava Prepáčte, žiadna manipulácia so chybou schránky povolená

Nájdete niekoľko jednoduchých spôsobov, ktoré vám tiež pomôžu zbaviť sa chyby. Takže môžete pokračovať v kopírovaní alebo prilepení obvyklým spôsobom. Bez ďalších okolkov sa pozrime, ako to môžete opraviť Ľutujeme, nie sú povolené žiadne manipulácie so schránkou.

Reštartujte počítač

Keď si všimnete chybu na svojom počítači Mac, vrátane tejto, alebo keď sa počítač chová zvláštne. Najlepším spôsobom, ako sa k problému postaviť, je potom reštartovať počítač. Väčšinou to môže byť iba malá chyba, ktorá zmizne hneď po reštartovaní počítača. Stačí kliknúť na ikonu Apple v pravom hornom rohu a kedykoľvek sa zobrazí rozbaľovacia ponuka, klepnúť na Reštartovať.

nie sú povolené žiadne manipulácie so schránkou

Použite Monitor aktivity

Ak predchádzajúce riešenie problém nevyriešilo, je čas použiť program Activity Monitor. Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 • Prejdite na Aplikácie> Pomôcky> Monitor aktivity
 • Klepnite na vyhľadávacie pole
 • Teraz zadajte pboard
 • Tabuľka sa zobrazí pod názvom procesu
 • Dvakrát na ňu klepnite
 • Teraz klepnite na Ukončiť.

Keď to urobíte, zatvorte program Activity Monitor a potom skúste použiť kopírovanie alebo prilepenie.

Použite terminál

Na vyriešenie problému môžete použiť aj terminál. Musíte urobiť toto:

 • Prejdite na Aplikácie> Pomôcky> Terminál
 • Teraz musíte napísať killall pboard
 • Klepnite na Enter
 • Nakoniec odíďte tiež z terminálu.

Aktualizácia

Ďalším krokom je v podstate kontrola aktualizácií. Vy viete, že všetky druhy problémov je možné vyriešiť aj pomocou najnovších aktualizácií. Takto môžete skutočne aktualizovať svoj počítač Mac:

 • Klepnite na ikonu Apple v ľavom hornom rohu obrazovky
 • Ďalej klepnite na O tomto Macu
 • Teraz klepnite na Aktualizácia softvéru
 • Ak je aktualizácia k dispozícii, zobrazí sa možnosť Inovovať teraz. Stačí naň klepnúť.

Dúfajme, že jeden z tipov, ktoré sme tu zdieľali, vám pomôže problém vyriešiť. Aby ste mohli znova použiť kopírovanie alebo vkladanie!

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Opraviť chybu spojenia s Obchodom Google Play