Opraviť chybu spojenia s Obchodom Google Play

Žiadna chyba pripojenia

Google hrať obchod „Nie spojenieSkúsiť znova' chyba správa je tvárou v tvárkedykoľvek the hrať obchod je nie schopný do spojiťdo anInternetspojenie vlastne. Vy smieť upozornenie žetakmervšetko je dobre napojený a pracujúci no,avšakstále, to jeukazujúci thechyba. ale toto je nie do veľký problém, a ty môcť ľahko opraviťtheGoogle hrať obchodspolu sniespojeniechyba. Themetódy sú tiež vysvetlil nižšie. V tomto článku budeme hovoriť o oprave chyby v obchode Google Play bez chyby pripojenia. Poďme začať!

Opraviť chybu spojenia s Obchodom Google Play

Vymazať vyrovnávaciu pamäť obchodu Play

Vymazanie medzipamäte a údajov je skutočne jednoduché a ľahké riešenie tohto problému. Ak to chcete urobiť, presuňte sa do Nastavenia,> Spravovať aplikáciu> Všetko> Obchod Google Play a stlačte tam tlačidlo Vynútiť zastavenie, aby ste zistili vymazanie vyrovnávacej pamäte a potom tlačidlo vymazania údajov. Postupne stlačte obe tlačidlá, aby ste vymazali vyrovnávaciu pamäť a údaje z obchodu Google Play, a potom skontrolujte, či sa problém vyriešil teraz alebo nie.

Aktualizujte správne heslo pre Gmail alebo Google

Tento problém môže nastať, ak dôjde k nesúladu medzi heslom Gmailu a heslom, ktoré ste zadali vo svojom obchode Google Play. Nezabudnite, že ak ste zmenili heslo a zabudli ste ho aktualizovať na svojom zariadení Android, skutočne. Opravte heslo v telefóne a skúste znova použiť sieť. Problém by sa mal vyriešiť tiež teraz.

Skontrolujte čas a dátum

Žiadna chyba pripojenia

Niekedy nesprávne termíny a načasovanie možno byť the dôvodv poriadkudo tvár toto chyba správa. Takže kedykoľvek vy chlapci dostaťtoto typu zchyba skontrolovať the čas a dátum. Potom najprv a choď dopredu s akýkoľvek iné metóda aktoto metóda robí nie naozajprácavonpre ty.

Obnovenie výrobných nastavení

Ak ste už vyskúšali všetky vyššie uvedené metódy, problém sa zatiaľ nepodarilo vyriešiť, takže obnovenie továrenských nastavení je v podstate poslednou možnosťou na opravu obchodu Google Play. Žiadna chyba pripojenia. Nezabudnite však zálohovať všetky údaje skôr, ako sa skutočne pustíte do tejto metódy.

Zmena jazyka Obchodu Play

Niektorí používatelia to tiež oznámili Chyba servera po zmene jazyka na Angličtina . Aj keď som to nemohol overiť sám, ak používate pri prehliadaní iný jazyk Hračkárstvo , možno by to stálo za výstrel. Môžete to urobiť takto:

 • Stačí navštíviť tento odkaz a prihláste sa pomocou svojho účtu Google. Môžete to urobiť buď z prehľadávača systému Android, alebo z počítača.
 • Kliknite alebo klepnite na Predvoľby účtu a vyber si Jazykové a vstupné nástroje
 • Kliknite alebo klepnite na Jazyk a vyberte Angličtina tiež.
 • Zdvihnite svoje zariadenie s Androidom a potom zamierte do Nastavenia> Účty a klepnite na Google .
 • Kliknite na Synchronizovať teraz a teraz počkajte, kým sa údaje aktualizujú. Otvorené Hračkárstvo znova a potom skontrolujte, či chyba zmizla alebo nie.

Odinštalovanie aktualizácií Google Play

Ak ste vyššie uvedené spôsoby vyskúšali bezvýsledne, môže to nakoniec napraviť odinštalovanie aktualizácií z Google Play. Ak rootujete a môžete skúsiť úplne odinštalovať Google Play, ak kroky uvedené nižšie zlyhajú. Poradil by som však proti tomu.

 • Zamierte do Nastavenia> Aplikácie (Aplikácie). Vyber Všetky aplikácie filter a potom prejdite nadol na Obchod Google Play .
 • Kliknite na Odinštalujte aktualizácie . Reštartujte telefón a nenechajte Play Store znova aktualizovať, kým chlapci nepotvrdia, že chyba zmizla.

Vymažte medzipamäť rámca služieb Google

Rámec služieb Google je v podstate proces zodpovedný za synchronizáciu a ukladanie údajov zariadenia. Ak závada súvisiaca s chybou pochádza odtiaľto, prácu môže urobiť zastavenie silou a tiež vyčistenie medzipamäte. Musíte urobiť nasledovné:

 • Zamierte do nastavenie a kliknite na Správca aplikácií . Majte na pamäti, že niektorí výrobcovia skrývajú systémové procesy niekde na karte aplikácie. Ak chlapci nenájdete Správca aplikácií , potom zamierte do Nastavenia> Aplikácie (Aplikácie) a kliknite na ikonu ponuky (ikona s tromi bodkami). Odtiaľ chooe Zobraziť systémové procesy .
 • Stačí rolovať nadol a kliknúť na Rámec služieb Google .
 • Teraz kliknite na Nútene zastavenie .
 • Zamierte na Úložisko a klepnite na Vymazať vyrovnávaciu pamäť . Reštartujte zariadenie a potom otvorte Obchod Play.

Upravte súbor hostiteľa (iba rootované zariadenia)

Ak chlapci používate alebo ste použili blokovač reklám, existuje malá šanca, že to nakoniec zablokovalo nesprávnych hostiteľov. Zlou správou je, že budete potrebovať textový editor. Väčšina výrobcov však jednu zo svojich predinštalovaných aplikácií zaraďuje. Teraz musíte urobiť toto:

Myš Star Wars Battlefront 2 sa nezobrazuje
 • Stačí odstrániť vaše Účet Google ako je uvedené v Metóda 5 .
 • Spolu s Root Explorer (alebo rovnakou aplikáciou) prejdite na, etc / hosts.
 • Potom otvorte hostiteľ spolu s textovým editorom.
 • Teraz vyhľadajte adresu IP spoločnosti Google a potom vložte znak # pred ním . Je to väčšinou na druhom riadku. Týmto krokom vypnete blokovanie tejto adresy IP. Konečný výsledok by mal vyzerať rovnako # 74.125.93.113 android.clients.google.com .
 • Uložte súbor, reštartujte zariadenie a tiež znova pridajte svoje Účet Google, a potom znova otvorte Obchod Google Play.
 • Ak sa vyskytla rovnaká chyba aj po reštartovaní. Potom skúste odinštalovať všetky aplikácie na blokovanie reklám alebo VPN, ktoré máte, a hostiteľský súbor úplne odstráňte

Obnovenie výrobných nastavení

Ak doposiaľ pre vás nič nefungovalo, je tu ešte jedna posledná vec, ktorú musíte vyskúšať, než telefón skutočne pošlete technikovi na opätovné flashovanie OS. Obnovením továrenských nastavení sa telefón tiež vráti do pôvodného stavu. To znamená, že budú odstránené aj všetky vaše osobné údaje, ktoré sa nenachádzajú na SD karte.

Žiadna chyba pripojenia

Aby ste sa vyhli zbytočnej strate údajov, choďte na Nastavenia> Pokročilé nastavenia a potom kliknite na Zálohovanie a obnovenie . Klepnite na Zálohovať moje údaje a teraz počkajte, kým sa vytvorí.

Keď to vyriešite, postupujte takto:

 • Zamierte do Nastavenia> Pokročilé nastavenia> Zálohovanie a obnovenie a potom prejdite úplne dole na Obnovenie továrenských dát
 • Kliknite na Resetovať telefón a potvrdiť.
 • Na konci procesu sa vaše zariadenie reštartuje.
 • Po inicializácii otvorte Obchod Google Play a potom skontrolujte, či to funguje normálne.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako rootnúť Moto E5 Plus - Nainštalujte si TWRP Recovery