Najrýchlejší Fox pre Chrome, aby bol rýchlejší

najrýchlejšia líška pre chróm

ako stiahnuť 1channel na kodi

No, ako to všetci vieme Google Chrome je najrýchlejší a najľahší prehliadač spomedzi ostatných webových prehľadávačov. Dnes sa s vami však podelíme o skutočne úžasné rozšírenie pre Google Chrome čo v zásade zvyšuje aj zážitok z prehliadania. FastestFox je skutočne užitočné rozšírenie pre váš Chrome prehliadač. To ponúka veľa užitočných nástrojov, vďaka ktorým bude váš čas na webe skutočne produktívnejší. V tomto článku si povieme niečo o aplikácii Fastest Fox for Chrome, aby bola rýchlejšia. Poďme začať!

Najrýchlejšie Rýchle

FastestChrome (zadarmo) je v podstate užitočné rozšírenie pre webový prehliadač Chrome spoločnosti Google. Kedykoľvek funguje správne, ponúka veľa užitočných nástrojov, vďaka ktorým bude váš čas na webe produktívnejší. To je vlastne dobrá správa. Zlou správou je, že to nie vždy funguje správne. Môže sa vám teda zdať, že je to niekedy užitočné, a nie iné.

Rozšírenie FastestChrome v zásade ponúka celý rad vylepšení. Iba jeden z najužitočnejších, kedykoľvek zvýrazníte text na webovej stránke v prehliadači Chrome. Potom sa objaví bublina, ktorá vám v podstate umožní získať súhrn textu z Wikipédie a tiež klepnutím na ikony prejdete na položku Wikipedia. Musíte hľadať na Google text alebo vyhľadávať prostredníctvom vyhľadávacích nástrojov Surf Canyon a Duckduckgo. Funkcia Wikipedia je určite užitočná, pretože umožňuje vyhľadávať na stránkach Google. Tiež som zistil, že vyhľadávače Surf Canyon a Duckduckgo sú v skutočnosti menej ako užitočné.

FastestChrome a mnoho ďalších vylepšení prehliadača Chrome. Kedykoľvek chlapci vykonáte vyhľadávanie Google, napríklad v hornej časti výsledkov vyhľadávania, uvidíte tiež odkazy na súvisiace vyhľadávania. Textové adresy URL, na ktoré narazíte na webe, sa tiež automaticky premenia na odkazy.

Ďalej | najrýchlejšia líška pre chróm

Mnoho ďalších funkcií sľubovaných prostredníctvom FastestChrome však funguje iba výstižne alebo vôbec. Nepodarilo sa mi dosiahnuť, aby funkcie Nekonečné stránky fungovali. Ako napríklad, ktorá má automaticky načítať ďalšiu stránku v článku, takže vy nemusíte klepať na Ďalej. (Niektorí ľudia na stránke rozšírenia na stránkach Google informovali, že túto funkciu skutočne nemôžu dostať do praxe. Iní však tvrdia, že ju môžu do práce aj uviesť.) Rozšírenie tiež pridáva odkaz na súvisiace články na Wikipediu.

Najrýchlejší Fox pre Chrome, aby bol rýchlejší

V skutočnosti to skutočne nezvyšuje rýchlosť načítania stránky, ale do prehliadača tiež pridáva niekoľko nových funkcií. A to znižuje váš celkový čas prehliadania - čo je vlastne niečo také Chrome rýchlejšie. Najlepšou vlastnosťou je, že do prehliadača pridá nekonečné stránky, ktoré automaticky načíta ďalšiu stránku. Tesne predtým, ako sa chlapci dostanete na koniec stránky vo výsledkoch vyhľadávania, aby ste nemuseli klepnúť na tlačidlo „Ďalej“.

najrýchlejšia líška pre chróm

Kľúčové vlastnosti:

  • Ak chcete otvoriť vyhľadávanie na novej karte, kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu.
  • Teraz vyhľadajte definície okamžite zvýraznením slova.
  • V zásade zobrazuje niektoré relevantné výsledky z vyhľadávačov v reálnom čase a z nákupov OneRiot a Amazon .
  • Tiež nekonečné stránky, ktoré som vám povedal v poslednom odseku.
  • Pohodlnejšie vyhľadávanie: Stačí zvoliť text a potom klepnúť na vyhľadávací nástroj.
  • Automaticky zmení text URL s do odkazov tiež.
  • Môžete pridať súvisiace články do Aj Wikipedia .
  • Aby sa vypol Superfish sklzov a potom zamierte do Kľúč -> Náradie -> Predĺženie s -> FastestFox -> možnosti .

A čo viac | najrýchlejšia líška pre chróm

Toto rozšírenie používame preto, aby sme zabezpečili nezabezpečené pripojenia HTTPS webové stránky, problém bol však opravený v najnovšom vydaní, takže tu nedošlo k narušeniu bezpečnosti. Toto rozšírenie môžete tiež bezpečne použiť. Tí, ktorí skutočne využili FastestFox , rovnaký doplnok pre Firefox prehliadač, sú už oboznámení s funkciami, ktoré prehľadávač získal po inštalácii rozšírenia. Ak ste toto rozšírenie počuli prvýkrát, vyskúšajte ho, určite ho budete milovať.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok o najrýchlejšej líške pre chróm páči, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

ako si označiť tweet na ploche

Pozri tiež: OneDrive sa v systéme Windows 10 nespúšťa automaticky - Oprava