Predstierajte svoju polohu na Life360 - ako to môžete predstierať

Život360 je nástroj na zdieľanie polohy, ktorý je zameraný na rodinu alebo skupinu, na zdieľanie polohy, chat a bezpečnosť pri jazde. Používa sa na to, aby mali používatelia pokoj, pokiaľ ide o polohu ich rodinných príslušníkov. Myšlienka je jednoduchá: členovia rodiny (alebo akejkoľvek skupiny vzájomne komunikujúcich ľudí, napríklad projektový tím v práci) si aplikáciu nainštalujú do svojich smartfónov. A potom sú schopní držať krok s pozíciou každého iného v reálnom čase. V tomto výučbe vám ukážeme, ako predstierať vašu polohu na Life360.

V tejto aplikácii môžete pozvať ďalších používateľov do vášho kruhu pomocou ich telefónneho čísla, e-mailovej adresy alebo používateľského mena WhatsApp. Každý používateľ si nainštaluje aplikáciu a vytvorí si vlastný účet.

Používatelia z rovnakého kruhu môžu v aplikácii vidieť polohu toho druhého v aktualizovanom reálnom čase. Jedným z bežných prípadov použitia produktu Life360 je rodina, kde rodičia chcú vedieť, kde sú ich deti.

emulátor ps2 android 2017

Life360 sa stala jednou z najpopulárnejších aplikácií na sledovanie polohy. Spolu s viac ako miliónom stiahnutí v systéme Android a viac ako štyristo tisíckami stiahnutí v zariadeniach iPhone. Naučme sa, ako môžete predstierať svoju polohu o Life360.

falošná vaša poloha na Life360

Čo je Life360

Life360 je sledovanie polohy. V aplikácii môžu používatelia vidieť polohu ďalších členov svojho kruhu na rolovacej mape oblasti. Aplikácia poskytuje upozornenia s názvom Miesto upozornení, keď používatelia dorazia alebo opustia určené miesta. Môžete napríklad nastaviť upozornenie, ktoré vás informuje, keď sa vaše deti dostanú do školy alebo keď sa kolega vráti do skladu. No, toto je nejakým spôsobom, môže byť nebezpečné. Môžete však tiež predstierať svoju polohu o Life360.

Ochrana osobných údajov

Niektorí používatelia majú o Life360 hlavne obavy, že ho vidia ako zásah do súkromia, čo do istej miery aj je. Manželia môžu navzájom monitorovať pohyby, rovnako ako rodičia môžu strážiť cesty svojich detí.

Ak si poviete, že idete z práce priamo domov, Life360 vám dá jasne najavo, že ste sa radšej zastavili v McElroy’s Tavern a na vyšších úrovniach služieb bude dokonca vaša história zhýralosti uložená celý mesiac.

Je možné tieto obavy o ochranu súkromia obísť? Jedným slovom áno. To je to, čo vám ukážeme, že ako môžete predstierať svoju polohu na Life360.

Falošná poloha na Life360

Ak máte obavy o svoje súkromie. Potom môžete mať záujem dozvedieť sa, ako predstierať svoju polohu na Life360. To vám môže pomôcť prevziať kontrolu nad vašim súkromím a cítiť sa bezpečnejšie počas celého dňa.

Našťastie je falšovanie vašej polohy skutočne ľahké. Pozrime sa, ako to môžete urobiť sami.

Upozorňuje Life360, keď je poloha vypnutá?

Najjednoduchším spôsobom, ako sa vyhnúť sledovaniu polohy v Life360, je jednoducho vypnúť aplikáciu. Life360 je prihlásená aplikácia; nemôže byť nainštalovaný na telefóne niekoho tak, aby fungoval vždy.

Používatelia sa môžu z aplikácie Life360 odhlásiť, môžu ju odinštalovať a môžu zasahovať do funkcií sledovania polohy telefónu, aby neboli sledovaní. Ak sa však z Life360 odhlásite alebo stratíte dátový signál, na mape sa zobrazí vaša posledná známa poloha spolu s výstražným príznakom. To znamená, že ste mimo mriežku. Vlajka výstrahy zmizne, keď obnovíte službu alebo sa prihlásite späť do aplikácie.

Na účely tohto článku predpokladám, že ide o neprijateľný spôsob vypnutia sledovania polohy. Namiesto toho sa teda pozrieme na to, ako môžete predstierať svoju polohu v službe life360. Aby sa zdalo, že aplikáciu stále používate.

Všetci máme právo na svoje súkromie a to, že sme súkromní, automaticky neznamená protiprávne konanie. Bez ohľadu na to, prečo chcete potlačiť alebo spreneveriť svoju polohu v Life360, ukážem vám najlepší spôsob, ako to urobiť.

Pozastavte sledovanie polohy na Life360

Pravdepodobne najpriamejšia metóda poskytovania falošnej polohy na Life360. Bez toho, aby ste vyzerali, akoby ste sa vyhýbali, je sledovaním polohy získanie druhého telefónu. Často sa označuje ako a horák a nainštalujete na ňu Life360 pod rovnakým účtom, aký používate na primárnom telefóne.

Odhlásite sa z aplikácie Life360 na svojom hlavnom telefóne, okamžite sa prihlásite do aplikácie Life360 na telefóne s napaľovačkou a potom telefón s napaľovačkou ponecháte na bezpečnom mieste, aby sa zdalo, že ste tam, kde ste mali byť.

S touto stratégiou existujú aj určité potenciálne problémy. Jedným z nich je, že Life360 má zabudovanú funkciu chatu, a ak ľudia vo vašom kruhu používajú funkciu chatu, aby sa s vami rozprávali ... no, vy a telefón so spaľovačkou nie ste na rovnakom mieste, takže chaty neuvidíte a správy z vášho kruhu. To by mohlo vzbudiť podozrenie.

Ďalším problémom je, že sledovanie telefónu s tajným napaľovačom je samo osebe ťažko zabezpečiteľné, ak sa snažíte zabrániť odhaleniu pri vašich záludných činnostiach. Napriek tomu je metóda obchádzania horáka ľahko implementovateľná a spoľahlivá pri vykonávaní.

poznámka pre vlastné ROM 4

Klamať svoju polohu

Ak získanie horáka nie je to, čo chcete, potom sa musíte naučiť, ako zmeniť svoju polohu.

Nie je možné oklamať satelitnú sieť GPS. Váš telefón vie, kde sa nachádza. A s tým sa nedá nič robiť. Smartfóny so systémom Android sú však vysoko konfigurovateľné zariadenia. Môžete urobiť iba to, aby ste zadali príkazu softvéru pre Android, aby tieto informácie ignoroval. To, že sa získava zo senzorov GPS, a namiesto toho nahraďte informácie poskytnuté aplikáciou.

Prvá vec, ktorú budete potrebovať, je aplikácia Fake GPS Location z Obchodu Play.

Ďalším krokom je povolenie nastavení vývojára v telefóne s Androidom. Nastavenia vývojára sú možnosťou ponuky na telefónoch so systémom Android, ktorá informuje telefón, že máte spustený experimentálny softvér alebo hardvér. V podstate znižuje niektoré bezpečnostné nastavenia. Aby ste mohli spúšťať zložité programy, ako je napríklad aplikácia Fake GPS Location. prečítajme si nižšie, aby sme predstierali vašu polohu na Life360.

 • V telefóne otvorte ponuku Nastavenia.
 • Klepnite na Systém .
 • Kliknite O telefóne .
 • Klepnite na Informácie o softvéri .
 • Sedemkrát rýchlo klepnite na Vytvoriť číslo.
 • Po výzve zadajte kód zámku telefónu.

Teraz máte prístup na stránku nastavení režimu vývojára pod nastavenie -> Systém -> Možnosti vývojára .

Ďalším krokom je inštalácia aplikácie Fake GPS Location z obchodu Google Play, pomocou ktorej bude vaša poloha fingovaná na Life360. Ak ste to ešte neurobili.

Falošné GPS

Teraz musíte telefónu povedať, aby ako zariadenie GPS používal aplikáciu Fake GPS Location.

 • Otvorte Nastavenia.
 • Klepnite na Systém .
 • Klepnite na Možnosti vývojára .
 • Posuňte zobrazenie nadol na Vyberte aplikáciu so simulovanou polohou a klepnite na ňu.
 • Vyberte aplikáciu Fake GPS.

To je všetko.

ako rootnúť zte zmax pro

Nastavenie vašej polohy v rámci Life360 je teraz jednoduché. Stačí otvoriť aplikáciu Fake GPS Location a prejsť na miesto, kde chcete mať svoju polohu. Stlačte zelené tlačidlo Prehrať a váš telefón teraz verí, že ste všade, kam ste na mape navigovali.

Otvorením Life360 by ste mali byť schopní skontrolovať, či všetko funguje. A uvidíte, kde sa na mape skutočne zobrazujete. Malo by to byť to isté miesto, ktoré ste nastavili na označovanie aplikácie Fake GPS Location.

Záverečné myšlienky

Toto sú základné prístupy, pomocou ktorých môžete Life360 presvedčiť, aby ste si mysleli, že ste niekde, kde nie ste. Môžete ho vypnúť, ako návnadu môžete použiť aj telefón s napaľovačkou, alebo pomocou aplikácie GPS spoofing môžete aplikáciu uviesť do omylu.

Máte nejaké ďalšie spôsoby, ako predstierať svoju polohu v Life360’s? Podeľte sa s nami o ne v sekcii komentárov nižšie!

Máme ďalšie spoofingové a GPS zdroje, ktoré vám pomôžu zostať na vrchole vašej hry o umiestnenie.

Záver

Dúfam, že sa vám tento článok bude páčiť. Tiež, ak máte ďalšie problémy týkajúce sa tohto tutoriálu. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Prajem vám skvelý deň!

Prečítajte si tiež: Hacknutie Netflixu a zmena e-mailu - Ako získať účet späť