Exportovať nainštalované rozšírenie Chrome v systéme Windows 10 - Ako na to

exportovať nainštalované rozšírenie Chrome

Ak chcete exportovať nainštalované rozšírenie pre Chrome Windows 10 potom sa ponorte dole dole! Rozšírenia Internetového obchodu Chrome zmiznú, ale často sa aktualizujú a vyskytli sa prípady, keď ich vývojár iba vymazal. Ak sa chcete držať konkrétneho variantu rozšírenia pre Chrome, alebo by ste ich chceli zálohovať, ak už dôležitá nie je k dispozícii. Môžete to však urobiť aj z prehliadača Chrome bez potreby akýchkoľvek rozšírení alebo nástrojov tretích strán. Poďme sa pozrieť, ako:

Pozri tiež: Kompletná kontrola rozšírenia súboru AAE

Exportovať nainštalované rozšírenie Chrome v systéme Windows 10 - Ako na to

Podľa pokynov exportujte nainštalované rozšírenie Chrome v systéme Windows 10:

  • Prejdite do prehliadača Chrome, z ktorého chcete rozšírenie exportovať. Ak máte rozšírenie nainštalované pre iný profil, ako je ten, ktorý sa predvolene otvára, prejdite na neho.
  • Prejdite na stránku chrome: // extensions / a povoľte režim pre vývojárov.
  • Na tej istej stránke zobrazte rozšírenie, ktoré chcete exportovať, a nájdite jeho ID. Prejdite do používateľského priečinka pre váš profil a v priečinku s rozšíreniami vyhľadajte priečinok s rovnakým názvom, ako je ID rozšírenia, ktoré chcete exportovať. Prípony sa vo vašom priečinku profilu nenachádzajú s ich oficiálnymi názvami. Možno ich však identifikovať pomocou ich ID. Jednoducho skopírujte umiestnenie priečinka pre príponu.
  • Vráťte sa späť na chrome: // extensions / a klepnite na tlačidlo „Pack Extension“ umiestnené v hornej časti. Keď sa zobrazí vyskakovacie okno, jednoducho vložte priečinok do poľa „Extension root directory“ a potom klepnite na „Pack Extension“.
  • Ak bola prípona úspešne zabalená, zobrazí sa vám správa.
  • Potom dostanete súbor CRX, ktorý používate na inštaláciu alebo stiahnutie verzie rozšírenia v mnohých ďalších inštaláciách prehliadača Chrome. Majte na pamäti, že súbor CRX a súbor kľúča zálohujete na nejaké miesto okrem priečinka používateľského profilu, kde sú predvolene uložené.

Záver:

Tu je všetko o funkcii „Exportovať nainštalované rozšírenie Chrome v systéme Windows 10“. Je tento článok užitočný? Poznáte inú alternatívnu metódu na jej export? Podeľte sa s nami o svoje názory v komentári dole v sekcii. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: