Dôležití používatelia telefónov našli veľkonočné vajíčko Android Q

Podľa niektorí používatelia Redditu, tí, ktorí používajú beta verziu Android Q na základnom telefóne. Potom získate výhodu oproti ostatným používateľom systému Android, ktorí vyskúšajú ďalšiu kompiláciu operačného systému open-source spoločnosti Google. Je to preto, že ako prví uvidia veľkonočné vajíčko Q Android. Pre nezainteresovaných je veľkonočné vajíčko niečo ako vnútorný žart alebo skrytá správa. Môžete to vidieť na softvéri. Napríklad v systéme Android Lollipop si môžete všimnúť podobnú minihru Flappy Bird skrytý.

Flappy Bird pre tých, ktorí si to možno nepamätajú, bolo vzrušujúce a ľahko sa s ním hralo. Hráči sa dotkli obrazovky a viedli 8-bitového vtáka vytvoreného pixelovým umením cez určité prekážky založené na rúre. Táto hra zaznamenala veľký úspech a pre tvorcu Dong Nguyena získala tržby až 50 000 dolárov denne. Kto nakoniec zostrelil Flappy Bird z niekoľkých osobných dôvodov?

Veľkonočné vajíčko Android Q

Ale vychyľujeme sa. Veľkonočné vajíčko v Android 9 Pie je písmeno P obklopené krúžkom v kruhu. Pohybuje sa hypnotizujúcim spôsobom. Po klepnutí na obrazovku sa načíta kresliaca aplikácia, ktorá vám umožní používať prst. A vytvorte majstrovské dielo až v ôsmich rôznych farbách. Teraz ich môžu sledovať používatelia telefónu Essential Phone, ktorí sa zúčastnili beta programu Android Q. Android Q Veľkonočné vajíčko. Dostanete sa tam tak, že prejdete do časti Nastavenia> Informácie o telefóne. Posuňte zobrazenie nadol a klepnite na verziu pre Android. Otvorí sa okno s verziou pre Android v hornej časti. Dotknite sa tohto čísla niekoľkokrát, aby ste videli veľkonočné vajíčko.

Veľkonočné vajíčko v systéme Android Q je dvojfarebná obrazovka s pozadím diagonálnych línií položených na štylizovanom logu Androidu a čísle 10. Aj keď túto konštrukciu nazývame Android Q, nesmieme zabudnúť, že sa jedná skutočne o Android 10. Dvojité klepnutie na číslice zjavne spôsobí animáciu číslic a písmena Q. V tom okamihu začnú na pozadí ožívať riadky. Keď sa v tejto chvíli trochu dotknete obrazovky, zobrazí sa logická hra bez záznamu. Pri tomto type puzzle sú dešifrované čísla na bočnej strane obrazovky. Ukazuje, ktoré bunky v každej mriežke sú začiernené. Akonáhle sú všetky správne bunky tmavé, zobrazí sa skrytý obrázok.

Prečítajte si tiež: Spoločnosť Samsung vypustila konektor pre slúchadlá

Ako sme už povedali, je to iba na Základný telefón práve teraz. Ak chcete vyriešiť túto hádanku alebo si práve pozrieť veľkonočné vajíčko. Je nevyhnutné, aby ste mali správne telefónne číslo (prepáčte). Medzitým telefóny Pixel, ktoré používajú šiestu a poslednú beta aktualizáciu, Android Q momentálne nemôžem opraviť nonogram.