Chyba pri spustení binárneho programu Updater v zip - Ako to opraviť

Chyba systému Android

Ste tým, kto čelí rovnakému problému „Chyba pri spustení programu Updater Binary In Zip“ v systéme Android? Mnoho používateľov tvrdilo, že pri vytváraní problémov pri blikaní vlastnej pamäte ROM počas obnovy došlo k chybe. Chybovou správou je chyba pri vykonávaní binárneho programu updater pri zipovaní. Poďme sa pozrieť, ako opraviť chybu pri vykonávaní binárneho súboru Updater pri zipovaní.

Pozri tiež: Riešenie problémov s chybou VPN 800 v systéme Windows

Ako odstraňovať chyby pri vykonávaní binárneho programu Updater v systéme Zip-On pre Android

Všetci radi používame mobilný telefón alebo smartphone so systémom Android. Vlastne v dnešnej dobe Android je najslávnejší a najpopulárnejší mobilný operačný systém, ktorý si obľúbi veľa používateľov na celom svete. Jedným z hlavných dôvodov úspechu systému Android je jeho open-source charakter. Je to založené na systéme Linux, v OS si môžeme skutočne vychutnať mnoho vlastných ROM.

V tejto príručke sa tiež dozviete rôzne typy vlastných pamätí ROM, ktoré si môžete vychutnať na svojom mobilnom zariadení. Ak si však chcete nainštalovať Custom ROM, chcete mať zakorenený smartphone so systémom Android.

najjednoduchší spôsob vyrovnania úrovne na pare

Nepotrebujete iba rootované zariadenia, ale tiež chcete, aby bolo vo vašom mobilnom zariadení nainštalované vlastné obnovenie. Známe a najpopulárnejšie vymáhanie ako CMW alebo TWRP tiež pomáha používateľom Androidu rôznymi spôsobmi. Mnoho používateľov Androidu nám však tvrdilo o chyba pri vykonávaní aktualizačného binárneho súboru pri zipovaní chyba pri blikaní vlastnej ROM.

Čo viete o chybe pri spustení binárneho programu Updater pri zipovaní?

Mnoho používateľov tvrdilo, že pri vytváraní problémov pri blikaní vlastnej pamäte ROM počas obnovy došlo k chybe. Chybovou správou je chyba pri vykonávaní binárneho programu updater pri zipovaní.

Niektorí používatelia sa domnievajú, že k chybe došlo, pretože sa snažia upozorniť na poškodenú alebo nesprávnu chybu. Ale nič také neexistuje, v skutočnosti väčšinou prezeráte chybu, keď blikáte v režime obnovy TWRP. Ak vám teda problémy robí to isté, potom sa pozrime, ako vyriešiť chybu pri spustení binárneho programu updater v zip systéme Android.

Pozri tiež: Rôzne spôsoby opravy chyby 0x80070141 - zariadenie je nedosiahnuteľné

Postupujte podľa pokynov pred blikaním vlastnej pamäte ROM

Chyba pri vykonávaní binárneho programu Updater v zip

Predtým, ako spustíte nový ROM, musíte si pamätať niekoľko vecí. Tieto veci sú celkom bežné a my sa chystáme zdieľať najjednoduchšiu metódu riešenia chyby. Predtým, ako začnete flashovať Custom ROM, mali by ste si vytvoriť úplnú zálohu systému Android.

Krok 1:

Spočiatku vytvorte a plná záloha nandroidu vašej aktuálnej ROM (ktorá sa vykonávala vo vašom zariadení)

Krok 2:

Ak chcete vytvoriť zálohu svojej aktuálnej ROM, prejdite na obnovenie a potom vyberte Zálohovanie “ možnosť.

Krok 3:

Možnosť zálohovania v rámci obnovenia však vytvorí zálohu vášho mobilného systému a môže ju uložiť na kartu SD.

Úprimne povedané, chyba nastáva, pretože používatelia systému Android nedokážu správne využiť možnosť Advanced Wipe. Používatelia však jednoducho použijú možnosť „obnovenie továrenských nastavení a Dalvikova medzipamäť“, ktorá chybu generuje. Takže ak ste rovnakou chybou aj vy, postupujte podľa nasledujúcich jednoduchých krokov.

Krok 1:

Zamierte do Obnova

Krok 2:

Na obnovenie prejdite na Vymazanie> Rozšírené vymazanie (Dôležité)

Krok 3:

Teraz v časti Advanced Wipe vyberte Data, System, Cache & Dalvik Cache a potom všetko potrite prejdením prstom.

Krok 4:

Teraz zvoľte ZIP súbor pamäte ROM a ako obvykle ju flashujte.

Krok 5:

Potom dostanete chybu pri spustení binárneho programu updater v zip, ale nebojte sa!

Krok 6:

Teraz prejdite do ponuky reštartu a potom vyberte reštartovať na zotavenie

Krok 7:

Keď sa zariadenie pri obnove reštartuje. Potom znova flashte súbor ZIP Bez utierania (Nič neutieraj)

pomocou kodi na smart tv

Týmto sa pravdepodobne vyrieši chyba pri vykonávaní binárneho programu updater v chybe zip. Teraz už chybu nemôžete prijať. Nezabudnite však, že po vykonaní tohto sprievodcu sa vám môže zobraziť chyba z mnohých dôvodov. Možno t tu je niečo, čo sa v pamäti ROM pokazilo, a možno budete chcieť nainštalovať novú kópiu súboru ZIP.

Záver:

Ak ste si prečítali príručku, potom sa vám môže javiť rovnaká chyba pri blikaní vlastnej pamäte ROM. Ak sa však vyššie uvedenej príručke nepodarilo problém vyriešiť. Dajte nám potom vedieť nižšie!

Aký je váš názor na to? Ak vám sprievodca pomohol problém vyriešiť, dajte nám vedieť v komentári v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: