Elden Ring bude mať otvorený svet, ale bez osídlenia

FromSoftware vytvorí otvorený svet zameraný na to, v čom sú dobrí.

Elden Ring bude mať otvorený svet, ale bez osídlenia

Elden Ring,nový veľký prísľub FromSoftware, šiel na E3 2019 iba s filmovým trailerom, takže musíme venovať pozornosť jeho vývojárom, aby zachytili akýkoľvek detail na hmatateľnejšom materiáli. Našťastie o tom nedávno hovoril Hidetaka Miyazaki (riaditeľ hry): pred pár dňami porovnávalhrateľnosť Dark Souls,a v novomrozhovor s IGNinformuje nás o svete, v ktorom žije.

Podľa kreatívy ním bude Elden Ring hra otvoreného sveta pretože budeme mať veľkú oblasť na preskúmanie na koňoch. Toto rozhodnutie má veľký vplyv na hrateľnosť, ale neznamená to, že ide v podstate o hru ako Assassin’s Creed alebo GTA. V skutočnosti sa zmení natoľko na boj, že nebude predstavovať ani osady a osady, ktoré by sme počas našej cesty mali navštíviť. Určite by sme si mali predstaviť niečo viac napríklad v línii Shadow of the Colossus.

ako požiadať o mobilné stránky na

Znamená to, že neuvidíme ruiny alebo podobné miesta na preskúmanie? Č. Naďalej budeme mať dungeony, vzdorovitých nepriateľov a bossov ako sme videli doteraz, ale svet nebude mať štruktúru tak blízku ako tie predchádzajúce (takmer ako Metroidvania), ale skôr veľkú a otvorenú. Vytvorenie nového typu hry je pre nás veľkou výzvou, ktorú Miyazaki pozná. Ak by sme navyše pridali dediny, bolo by to príliš, tak sme sa rozhodli vytvoriť hru otvoreného sveta zameranú na to, v čom sme dobrí.

Pozri tiež: 3D tlačte Edelkrone Ortak FlexTilt a získajte najlepšiu statívovú hlavu

Windows sa nemohol pripojiť k klientskej službe skupinovej politiky