Účet eBay - Ako odstrániť účet eBay

Ako odstrániť účet eBay? Dnes vám v tomto článku poskytneme podrobné pokyny. Naučíte sa, ako odstrániť svoje eBay účet. Odstráňte svoje platobné údaje. A tiež zaistite, aby boli vaše súkromné ​​údaje uložené na serveroch eBay natrvalo a bezpečne odstránené.

Je to preto, že na dokončenie všetkých transakcií existuje čakacia doba približne sedem dní. Po uplynutí lehoty dostanete e-mail s potvrdením, že váš účet bol zrušený. Môžete naďalej dostávať e-maily z eBay až dva týždne po zatvorení účtu.

Čo by ste mali vedieť pred odstránením účtu eBay:

Ak váš účet už nespĺňa minimálne štandardy. Potom to nebudete môcť zavrieť. Kým to už nebude pod štandardom. Ak účet nebol úplne zaplatený, môže vás eBay naďalej kontaktovať a vymáhať neuhradené poplatky. Ak sa chcete ubezpečiť, že na vašom účte nezostáva zostatok. Stačí jednoducho vykonať jednorazovú platbu. Pri vystavení žiadosti o vymazanie účtu musí byť zostatok na účte nulový. Ak máš peniaze. Pred zatvorením účtu musíte požiadať o vrátenie peňazí.

Pamätajte, že eBay neodstráni váš účet okamžite.

Váš účet sa neodstráni okamžite:

Je to preto, že tu existuje čakacia doba približne sedem dní. Aby mohli zabezpečiť, že všetky transakcie, ktoré uskutočňujete, sú úplné. Po uplynutí lehoty dostanete e-mail s potvrdením, že vaša účet je uzavretý . Môžete naďalej dostávať e-maily z eBay až dva týždne po tom, čo zrušia váš účet na eBay.

Akonáhle natrvalo odstránia váš účet na eBay. Potom nemôžete znova otvoriť pod rovnakým menom používateľa a e-mailovou adresou. Zámerom je zabrániť tomu, aby používatelia obchádzali zlú spätnú väzbu zatvorením a opätovným otvorením účtu. Ďalej už nebudete dostávať svoj profil spätnej väzby, ktorý je k dispozícii ostatným členom eBay. Aj keď spätná väzba, ktorú ste poskytli iným používateľom, nebude odstránená.

Ak by ste si počas čakania zmenili názor na zrušenie účtu. Nezabudnite okamžite kontaktovať eBay a požiadať ich, aby zrušili zrušenie vášho účtu.

Zásady spoločnosti eBay týkajúce sa uchovávania údajov:

Potom, čo odstránia váš účet na eBay. eBay môže na krátku dobu uchovávať vaše údaje a osobné informácie uložené na serveroch, aby pomohla vylepšiť a prispôsobiť službu. Spoločnosť nezverejňuje vaše osobné informácie tretím stranám na ich marketingové a reklamné účely bez vášho výslovného súhlasu. Je to z dôvodu ochrany osobných údajov. Spoločnosť eBay uchováva vaše osobné informácie v súlade s oznámením o ochrane osobných údajov používateľa.

To je nevyhnutné na dodržanie zákonov, zabránenie podvodom, inkasovanie akýchkoľvek dlžných poplatkov, riešenie problémov, riešenie problémov, pomoc pri vyšetrovaní, presadzovanie našej užívateľskej zmluvy a ďalšie kroky povolené zákonom, uvádza spoločnosť.

Preto si určite prečítajte Zásady ochrany osobných údajov eBay a tiež súhlas používateľa Pre viac informácií.

Ako odstrániť účet eBay:

 • Najprv sa musíte ubezpečiť, že sú zaplatené všetky poplatky a zostatok na vašom účte je nulový. Zostatok na účte môžete skontrolovať kedykoľvek prihlásiť sa na svoju webovú stránku eBay .
 • Potom kliknite na ikonu Účet tab.

Poznámka:

Ak bol váš účet eBay pozastavený alebo obmedzený z dôvodu porušenia zmluvných podmienok alebo z iného dôvodu. Potom ju nebudete môcť uzavrieť, kým nebudú vyriešené všetky spory.

 • Akonáhle ste pripravení podať žiadosť o zrušenie vášho účtu eBay. Potom sa prihláste pomocou svojho používateľského mena a hesla na eBay na zavretej webovej stránke môjho účtu na eBay. Mimo USA Používatelia eBay môžu nájsť príslušnú webovú stránku na vymazanie účtu eBay pre svoju krajinu po prihlásení sa na eBay. Potom kliknite na ikonu Témy pomoci ponuku v pravom rohu a zadajte zavrieť účet do vyhľadávacieho poľa.

Poznámka:

Ak je vaše eBay ID vaša e-mailová adresa. Pred požiadaním o odstránenie ho musíte zmeniť.

 • Ak chcete zrušiť účet, musíte najskôr na eBay povedať, prečo odchádzate. Na základe vybranej kategórie a dôvodu. eBay vám poskytne informácie o tom, ako môžete byť schopní problém vyriešiť. Ktoré zažívate v snahe odradiť vás od opustenia eBay.

Odstrániť účet eBay

ako používať admin príkazy v roblox -
 • Kliknite na rozbaľovaciu ponuku pod položkou Vyriešilo to váš problém ?, vyberte možnosť Nie. Zatvorte môj účet. Alebo odstráňte môj účet na eBay z ponuky a potom kliknite na ďalej .
 • Na Potvrďte zatvorenie na obrazovke si prečítajte upozornenie na zrušenie účtu.

Odstrániť účet eBay

Povedať eBay, že ste si ho prečítali a porozumeli mu. Musíte začiarknuť políčko vedľa Čítam a rozumiem vyššie uvedeným informáciám. Potom kliknite na ikonu Zatvoriť môj účet tlačidlo.

A gratulujeme, že ste všetci hotoví! práve ste označili svoj účet na odstránenie. Teraz môžete zo svojich zariadení odstrániť aplikácie eBay. Keď spoločnosť zruší váš účet, už si nebudete môcť vytvoriť nový s rovnakým ID alebo e-mailovou adresou.

Čo sa stane ďalej?

Po uplynutí čakacej doby približne siedmich dní. Spoločnosť eBay vám pošle správu na vašu e-mailovú adresu v registri, aby potvrdila zrušenie účtu. Že vymažú váš účet na eBay. Počas čakacej doby nemôžete ponúkať ceny, nakupovať, vypisovať položky ani meniť svoje kontaktné údaje. Naďalej však budete mať prístup k podrobnostiam svojho účtu na webe. Čo je podľa mňa plusový bod?

Po uplynutí čakacej doby. už nebudete mať prístup k akejkoľvek časti eBay, ktorá vyžaduje účet. Váš profil spätnej väzby už nebude k dispozícii iným členom. A tiež nebudete mať prístup k svojej histórii predaja.

Potvrdzujúcu správu dostanete iba na e-mailovú adresu priradenú k účtu, ktorý zatvárate. Prijímať správy na inú adresu. Pred zrušením účtu musíte zmeniť svoju e-mailovú adresu v nastaveniach účtu.

Uzavretý účet eBay nie je možné znova otvoriť pomocou rovnakej e-mailovej adresy alebo identifikačného čísla. Využívať služby eBay v budúcnosti. Musíte si vytvoriť nový účet pomocou iného používateľského mena alebo e-mailovej adresy, ako je váš starý.

Potrebujete tiež zrušiť účet Paypal?

eBay vyčlenil PayPal do svojej vlastnej spoločnosti. Váš účet PayPal teda nebude automaticky označený na odstránenie. V dôsledku zrušenia vášho účtu eBay. Ak chcete odstrániť aj svoj účet PayPal.

Po zrušení vášho účtu PayPal už nebudete môcť uskutočňovať nákupy pomocou služby PayPal ani si prezerať históriu svojho účtu PayPal.

Ako deaktivovať účet predajcu na eBay:

Ľudia, ktorí už na eBay nepredávajú položky, sa môžu rozhodnúť, či si svoj účet na eBay ponechajú nedotknutý. Namiesto toho tiež deaktivujte ich účet predajcu. Ak to urobíte, stále vám umožní dražiť a nakupovať. Ak však chcete na eBay predávať položky kedykoľvek, budete mať určité obmedzenia.

Ak však chcete svoj účet predajcu na eBay vymazať. Potom postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Uistite sa, že ste vykonali jednorazovú platbu. Ak máte nejaké nevyrovnané zostatky a požadujete vrátenie peňazí. Ak na svojom účte stále máte kredit. Potom budete tiež musieť zrušiť všetky aktívne predplatné, nižšie ich popíšem ako Ako zavrieť svoj eBay obchod.
 • Prihláste sa na stránke eBay Správa vašich platobných informácií. Odstránenie platobných údajov pre vašu kreditnú alebo debetnú kartu alebo bankový účet. Ak chcete odstrániť všetky svoje spôsoby platby, vyberte ikonu Všetky spôsoby platby na stránke svojho účtu predajcu.
 • Potom kliknite na ikonu Odstrániť tlačidlo.

A je to! To je to, ako deaktivujete svoj účet predajcu eBay. Službu však môžete naďalej používať na prihadzovanie a uskutočňovanie nákupov. Aj po deaktivácii vášho účtu predajcu na eBay. Za všetky záznamy, ktoré na webe máte, môžete naďalej zhromažďovať poplatky.

Ako zrušiť účet eBay Store:

Ak prevádzkujete svoj vlastný obchod eBay. Potom sa môžete rozhodnúť namiesto trvalého odstránenia účtu eBay zavrieť. Ak chcete eBay Store zavrieť, postupujte takto:

 • Prihláste sa na webovú stránku My eBay pomocou svojich prihlasovacích údajov.
 • V Účet Na karte kliknite na ikonu Predplatné odkaz.
 • Nájsť Obchody eBay v zozname svojich aktívnych predplatných. Potom kliknite na jedno z nich Zmeniť úroveň alebo Zrušiť predplatné .
 • Ak máte Predajného manažéra alebo iný predajný nástroj alebo balíčky predplatného so svojím obchodom eBay. Vyberte príslušnú možnosť a určte, či si chcete predplatné ponechať za nový mesačný poplatok alebo odhlásiť.
 • Potvrďte zrušenie predplatného eBay Stores kliknutím na ikonu Zavrieť obchod tlačidlo.

Poznámka:

Ak zrušíte svoj obchod na eBay. Potom to môže ovplyvniť vaše poplatky za predplatné iných produktov, ako je napríklad Manažér predaja, a sadzba, ktorú platíte za pevné cenové zoznamy.

Pred zatvorením obchodu. Môžete sa tiež rozhodnúť ukončiť alebo ponechať všetky svoje pevné cenové zoznamy.

Ďalej:

Dobre, priatelia! To boli všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o tom, ako odstrániť účet eBay. A aké dôležité body by ste mali vedieť pred odstránením účtu. Dúfam, že sa vám tento článok bude páčiť a získate všetky odpovede na vaše otázky. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie. Za chvíľu sa k vám dostaneme. Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako používať PayPal na Amazone - funguje to tam?