Stiahnite si videá z Reddit Downloader

Pokúšate sa sťahovať videá z Reddit downloader? Príspevky Redditu môžu byť textové, fotografie, odkazy a videá. Niektoré videá, ktoré sú zdieľané na Reddite, sú zdieľané z rôznych služieb, napr. Streamovateľné, YouTube, LiveLeak alebo niečo úplne identické. V niektorých situáciách sa však videá nahrávajú priamo do Redditu. Tiež je trochu ťažké ich zdieľať bez odkazu na pôvodný príspevok, ktorý je ľahko dostupný, ale nemusí byť všetkým obľúbeným spôsobom zdieľania. V tejto situácii môžete nainštalovať alebo stiahnuť videá zverejnené na serveri Reddit. Môžete ich tiež zdieľať, pokiaľ nič nekopírujete a neposkytnete náležitý kredit. Poďme sa pozrieť na to, ako:

Stiahnite si videá z Redditu

Podobne existujú aj webové aplikácie, ktoré vám umožňujú sťahovať videá z Twitter. Existujú aj niektoré aplikácie, ktoré robia to isté aj pre Reddit. Môžete si tiež zvoliť svoj výber, ale navrhujeme Reddit stiahnutie videa . Webová aplikácia je však úplne zadarmo, ale ak potrebujete nejaké aplikácie pre počítač, jednoducho niečo darujte. Za 10 dolárov získate aj aplikácie pre Mac a Windows.

rozsah strašidiel v údolí Stardew

Zamierte do Reddit Video Downloader a Ctrl + V odkaz na príspevok Reddit, z ktorého si chcete stiahnuť video. Potom klepnite na tlačidlo so šípkou, ktoré je oranžové, a video sa načíta vo webovej aplikácii.

Ak chcete, tiež si prehráte video. Nielen to, ale tiež klepnete na tlačidlo Stiahnuť. Po klepnutí sa video otvorí na novej karte. Kliknite na ňu pravým tlačidlom myši a v kontextovej ponuke zvoľte možnosť uložiť ako. Video sa však automaticky ukladá vo formáte MP4.

Je to webová aplikácia a technicky funguje na všetkých mobilných zariadeniach, ale v systéme iOS sa nezdá, že by existoval spôsob, ako v prehliadači Chrome alebo Safari získať možnosť uloženia. Ak chcete nainštalovať alebo stiahnuť video zverejnené na serveri Reddit v systéme Android. Potom jednoducho použite túto aplikáciu, ale keď sa dostanete na tlačidlo Prevziať, zobrazí sa vám tam aj tlačidlo „Kopírovať adresu URL videa“. Klepnutím na toto skopírujete adresu URL videa a potom otvoríte prehrávač VLC v mobile.

Prejdite na kartu Sieť a kliknite na možnosť „Stiahnuté súbory“. Potom vložte odkaz a kliknite na Stiahnuť. Súbor sa stiahne a na prístup k nemu použijete správcu súborov v mobile. V mobilných zariadeniach môžete prejsť na výber úložiska v aplikácii Nastavenia a preskúmať súbory na svojich mobilných zariadeniach. V systéme iOS prejdite do aplikácie Súbory a presuňte sa do priečinka VLC.

Video tam však bude a môžete ho ľahko prehrať alebo otvoriť v ľubovoľnej aplikácii, ktorú chcete. Stále však bude vo formáte MP4, ktorý prehrávače médií všeobecne podporujú. Môžete to hrať aj vo VLC prehrávači, ak chcete.

Záver:

Tu je všetko o Reddit Downloader. Je tento článok užitočný? Stretli ste sa niekedy s problémami pri sťahovaní videí z Reddit downloader? Našli ste nejaký iný trik, ktorému sa v tomto článku nemôžeme venovať? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: