Stiahnite si firmvér T-Mobile Note 4 5.1.1

Aktualizácia T-Mobile Note 4 Android 5.1.1, o ktorej sme dúfali, že príde ako OTA v nasledujúcich dňoch, po Sprint Note 4 5.1.1 OTA zo včera, prekvapivo dorazila cez Kies ako prvá s číslom zostavy N910T3UVU1DOFC .

Spoločnosť T-mobile a Samsung neurobili žiadne oficiálne oznámenia, ale tento firmvér poznáme N910T3UVU1DOFC je Android 5.1.1 pre T-Mobile Note 4. Bez oficiálneho protokolu zmien by sme však mali nechať zmeny na vás, ľuďoch (ktorí sa rozhodnú pre flashovanie tohto firmvéru cez Odin).

SamMobile ako prvý nahral firmvér s číslom modelu N910T3, čo bolo dosť čudné, pretože T-Mobile Note 4 má číslo modelu N910T. Je však jasne uvedený ako firmvér pre variant USA T-Mobile, ktorý je opäť upokojujúci.

ako urobiť parné sťahovanie

Ak požiadate o radu, boli by ste radi, keby ste zatiaľ držali pokušenia a vydržali a nenainštalovali firmvér do vášho telefónu T-Mobile Note 4. Počkajte niekoľko dní, aby ste zistili, čo na to hovoria ostatní používatelia.

Aj tento firmvér T-Mobile Note 4 5.1.1 by narušil prístup root a na získanie prístupu root by v tomto ohľade nebolo užitočné ani Cf-Auto-Root, ani blikajúca SuperSU od TWRP. Iba vlastné jadro s injektovaným rootom vás dostane do koreňového adresára 5.1.1, ktorého vývoj môže trvať niekoľko dní.

video nie je k dispozícii, skúste iný server so serverom

Všetko, čo bolo povedané, ak si stále chcete nainštalovať tento firmvér Android 5.1.1 na svoj T-Mobile Note 4. Potom jednoducho uchopte súbor s firmvérom z odkazu na stiahnutie nižšie a flashujte ho pomocou Odina.

Stiahnite si firmvér N910T3UVU1DOFC 5.1.1

Ako nainštalovať firmvér pomocou Odina