Stiahnite si poznámku 3 CM13 ROM s programom Marshmallow

Spoločnosť Samsung môže buď zavesiť, aby vybila Marshmallow na Note 3, alebo sedieť, aby ju popriela. Ak sa však môžete pozrieť cez oficiálne spôsoby, Android 6.0 Marshmallow môžete na svojej Note 3 dostať práve teraz s CM13 ROM vytvoril Zornička viac ako xda.

The Samsung Galaxy Note 3 ukončila svoj sľúbený rok a pol oficiálnej pomoci pre Android obnovuje vybitý systém Android 6.0 Marshmallow, takže je ľahké dokázať, že je nesprávny, ak by Samsung vybil Aktualizácia programu Marshmallow na poznámku 3 .

Stiahnite si poznámku 3 CM13 ROM s programom Marshmallow

Systémová poznámka 3 obsahuje 3 GB RAM a úplne vhodný procesor, ak vám spoločnosť Samsung z dôvodu vybavenia odoprie aktualizáciu Android 6.0, v tom okamihu to naozaj kričte, aby to mohol každý počuť v spoločnosti Samsung, pretože nie je dôvod, prečo by Marshmallow na vašom počítači neprúdil ako margarín. Poznámka 3.

Čo je poznámka 3 CM13 ROM?

CyanogenMod 13 inak známy ako CM13 je verzia Marshmallow známeho modulu CyanogenMod ROM. Skupina CM ešte autoritatívne nevypustila žiadnu formu CM13, avšak zdrojový kód je odteraz prístupný pre kohokoľvek, aby mohol zhromažďovať neformálne formuláre.

Inžinier Morningstar vybil pamäť Galaxy Note 3 CM13 ROM v závislosti od zdrojového kódu a momentálne je neformálny. V každom prípade je ROM kvôli jeho všeobecnej námahe šokujúco stabilná pre prvé vybitie.

S ROM skutočne neexistujú žiadne problémy, ktoré by vám bránili v jeho použití ako každodenného ovládača. Hlavným problémom spomenutým na stránke s pokrokom je, že správca súborov CM na sklade momentálne nefunguje, ha!

Galaxy Note 3 CM13 ROM funguje pre všetky variácie hlte modulu gadget bežiaceho na procesore Qualcomm Snapdragon. Patria sem AT&T Note 3 N900A, T-Mobile Note 3 N900T a ďalšie varianty GSM Note 3 ako N900F a ďalšie.

Note 3 CM13 ROM môžete získať z odkazu na stiahnutie dole. V zásade ho nainštalujte pomocou obnovenia TWRP s obnovením továrenských nastavení + medzipamäťou a vymazaním rezervy Dalvik. Rovnako je ROM vopred nastavený a odstránený, takže nemusíte inštalovať SuperSU samostatne.

Stiahnite si Note 3 CM13 ROM

Postupujte podľa podrobného sprievodcu krok za krokom a nainštalujte CM13 na nižšie uvedenom odkaze:

Ako nainštalovať poznámku 3 CM13 ROM

Stiahnite si a nainštalujte Marshmallow Gapps z nasledujúceho odkazu:

Stiahnite si Gapps pre Android 6.0