Stiahnite si MTK Droid Tool [najnovšia verzia]

Máte Zariadenie Mediatek pre Android ? Je pravda, že ste niekto, kto má rád svoj smartphone, keď ho zakoreníte, nainštalujete vlastné pamäte ROM, opravy, mody atď.? Ak vezmeme do úvahy všetko, ak je vaša odpoveď na ktorúkoľvek z vyššie uvedených otázok kladná, ste na správnom mieste, pretože dnes máme na GetDroidTips mimoriadne zariadenie pre každého z vás. Dnes by sme sa venovali nástroju Download MTK Droid Tool [najnovšia dostupná verzia]. Android MTK Droid Tool je mimoriadny program pre Windows, ktorý veľmi pomáha pri vytváraní disipujúcich súborov, zálohovaní ROM, IMEI a v každom prípade pri rootovaní vášho zariadenia Android. “

Znie to fascinujúco? Chcete vyskúšať nástroj MTK Droid sami? Po zvážení všetkých vecí vás môžeme ovládať

Predtým, než sa dostaneme priamo k stiahnutiu MTK Droid Tool [najnovšia dostupná verzia], pozrime sa, čo je vlastne MTK Droid Tool a čo je súčasťou jeho funkcií. Bol by to dobrý nápad aj pre nás?

stratený diaľkový ovládač Amazon

MTK Droid Tool je neuveriteľné naprieč bežným zariadením vytvoreným pre zariadenia Android, ktoré má vnútri čip Mediatek alebo procesor. Toto plošné zariadenie existuje už nejaký čas. Je doteraz považovaný za skutočne vynikajúci a nevyhnutný prístroj pre každého majiteľa smartphonu Android MTK. Pozrime sa teraz na časť najdôležitejších prvkov MTK Droid Tools.

Vlastnosti MTK Droid Tool:

Koreňové zariadenia so systémom Android

Používatelia môžu pomocou tohto MTK Droid Tool zakoreniť svoje inteligentné telefóny so systémom Android založené na MTK iba jedným zaškrtnutím. Mali by ste jednoducho posilniť ladenie USB na svojom zariadení Android tak, že prejdete do časti Nastavenia> Informácie o telefóne a tu niekoľkokrát klepnete na Vytvoriť číslo. Teraz pripojte svoje zariadenie Android k počítaču a spustite MTK Droid Tool. Klepnutím na tlačidlo Root na MTK Droid Tool spustíte rootovanie.

Obnova zálohy

Obnovu môžete zálohovať alebo obnoviť pomocou tohto nástroja MTK Droid. Za týmto účelom pripojte svoje zariadenie Android založené na MTK k počítaču pomocou kábla USB. Karta Snap-on Recovery a snap-on Backup. Skutočne jednoduché, nie?

čo znamená vaša poloha, ktorá sa momentálne používa

Záložný firmvér

Používatelia môžu tiež zálohovať firmvér svojho zariadenia a obnoviť ho. Táto súčasť sa môže ukázať ako užitočná a môže byť záchranou v prípade, že sa niečo dostane mimo základňu. Užívateľské rozhranie prístroja je úplne priame. Nepochybne sa na ňu môžete zvyknúť pri samotnom hlavnom snažení.

Vytvorte súbory Scatter

Len pri náhodnej príležitosti, o ktorej odteraz nemáte najmenšiu predstavu, je disperzný pilník veľa štvorcov, ktoré pomáhajú pri blikaní základného firmvéru zariadenia. Mnoho zariadení, ako napríklad SP Flash Tools, vyžaduje rozptýlený súbor na flashovanie základného firmvéru v zariadení Android založenom na MTK. Pomocou tohto prístroja môžete bez väčších problémov vytvoriť disipatívny súbor pre svoje zariadenie.

Zálohujte alebo napíšte IMEI

Toto zariadenie možno tiež použiť na zálohovanie IMEI vášho zariadenia. Sú chvíle, keď sa zhorší rootovanie vášho zariadenia so systémom Android zle a môže spôsobiť NULL IMEI, čo môže byť hlavným problémom. Tento nástroj môže zálohovať váš IMEI s cieľom, aby ste ho mohli efektívne obnoviť, ak sa situácia zhoršuje.

nie je možné uvoľniť z hlavného panela

Stiahnite si MTK Droid Tool

Nástroje MTK Droid Odkazy na stiahnutie
Nástroj MTK Droid, verzia 2.2.9 Stiahnuť ▼
Nástroj MTK Droid, verzia 2.3.4 Stiahnuť ▼
MTK Droid Tool, verzia 2.4.0 Stiahnuť ▼
Nástroj MTK Droid, verzia 2.4.8 Stiahnuť ▼
Nástroj MTK Droid, verzia 2.5.0 Stiahnuť ▼
Nástroj MTK Droid, verzia 2.5.1 Stiahnuť ▼
Nástroj MTK Droid, verzia 2.5.2 Stiahnuť ▼
Nástroj MTK Droid, verzia 2.5.3 Stiahnuť ▼