Stiahnite a nainštalujte si Chrome pre Android TV

Chrome pre Android TV

Android TV je v skutočnosti skutočne vynikajúci televízny operačný systém, bol však mierne sklamaním. Keď som si uvedomil, že skutočne nemá predinštalovaný slušný prehliadač. Našli sme tiež tri spôsoby, ako si môžete nainštalovať prehliadač na svoj Android TV. V tomto článku sa budeme zaoberať témou Stiahnutie a inštalácia prehliadača Chrome pre Android TV. Poďme začať!

Nie každé zariadenie Android TV vám umožní nainštalovať Chrome spolu s prvými dvoma metódami. Niektoré z týchto zariadení sú v zásade optimalizované pre prehliadač Chrome, avšak väčšina z nich v skutočnosti neuznáva existenciu prehliadača Chrome. Tretia metóda v podstate zaisťuje inštaláciu prehliadača Chrome aj na akékoľvek zariadenie Android TV.

Stiahnite a nainštalujte si Chrome pre Android TV z počítača

Obchod Google Play je vlastne oficiálny obchod na stiahnutie všetkých aplikácií z Android TV. Obchod Play môže skutočne ľahko inštalovať aplikácie aj pre vás na Android TV. Potrebovali by ste počítač.

 • Najskôr musíte otvoriť webový prehľadávač v počítači a prejsť na play.google.com .
 • Potom sa uistite, že ste prihlásení spolu s rovnakým účtom v počítači aj v Android TV.
 • Teraz na vyhľadávacom paneli vyhľadajte prehliadač Chrome a potom otvorte stránku aplikácie.
 • Stlačte tlačidlo Inštalovať a stránka vás požiada, aby ste vyberte zariadenie na ktorý chcete nainštalovať prehliadač.
 • Vyberte si svoju Android TV zo zoznamu, aby ste si nainštalovali prehliadač do televízora. To je vlastne také ľahké.
 • Jediným obmedzením tejto metódy je, že môže sťahovať iba aplikácie optimalizované pre vaše zariadenie. V mojom prípade sa prehliadač Google Chrome v skutočnosti spolu s touto metódou nenainštaloval.

Stiahnite a nainštalujte si Chrome pre Android TV pomocou hlasových príkazov

 • Android TV v zásade prichádza s funkciou hlasového príkazu pre ľahkú navigáciu hlavne v televízii. Z dôvodu nedostatku sofistikovaných vstupných zariadení, ako sú napríklad myš a klávesnica.
 • Ak chcete nainštalovať webový prehľadávač s hlasovými príkazmi, stlačte jednoducho aktivujte Asistenta a povedzte „otvoriť alebo nainštalovať“ a potom zadajte názov aplikácie.
 • Otvorí sa to Obchod Play a vy si ho odtiaľ môžete nainštalovať. Potvrďte kliknutím na tlačidlo Inštalovať s diaľkovým ovládačom. Mala by nainštalovať aplikáciu a potom sa zobraziť aj v zásuvke aplikácie.

Chrome pre Android TV

Stiahnite si a nainštalujte Chrome pre Android TV prostredníctvom jednotky Flash

Teraz je táto metóda v skutočnosti o niečo komplikovanejšia, umožní vám však nainštalovať na váš Android TV všetky druhy prehľadávačov. Na rozdiel od posledných dvoch metód vám túto schopnosť poskytnú aplikácie využívajúce bočné načítanie. Na inštaláciu všetkých webových prehľadávačov nie sú všetky tieto aplikácie v skutočnosti predvolene k dispozícii. Tieto aplikácie by fungovali alebo nie, to je pre vás vlastne úplne iný argument.

 • Najprv musíte nainštalujte si na svoj Android TV ES File Explorer z Obchodu Play. Môžete jednoducho ísť do obchodu Play a odtiaľ si nainštalovať aplikáciu. Otvorte aplikáciu aj v zásuvke.
 • Teraz si musíme stiahnuť APK aj pre webový prehliadač. Vy, chlapci, môžete použiť zrkadlo APK alebo iný web stiahnite si balíček APK z ľubovoľného webového prehliadača na vašom PC.
 • Po stiahnutí súboru APK stačí skopírujte súbor na jednotku flash a potom ho pripojte k Android TV. Stačí otvoriť ES File Explorer, zvoliť USB disk a prejsť na súbor.
 • Teraz stlačte súbor APK prehliadača Chrome spolu s ovládačom a postupujte podľa pokynov nainštalujte si súbor APK na svoj Android TV .

Ďalej | Chrome pre Android TV

Možno budete musieť udeliť výnimku prehliadaču súborov ES a povoliť inštaláciu aplikácie z neznámych zdrojov. Táto možnosť je všeobecne k dispozícii aj v Nastaveniach. Môžete otvoriť Nastavenia na Android TV a potom prejsť na Zabezpečenie a obmedzenia v skutočnosti. Nájdete možnosť ‘ Neznáme zdroje „. Zapnite aplikácie, aby ste im poskytli prístup a umožnili im bočné načítanie aplikácií.

šetrič batérie launcher pre android

Chrome pre Android TV

Aplikácie využívajúce sideloading na Android TV nemusia vždy v skutočnosti zobrazovať ikony aplikácií v zásuvke. Kedykoľvek som testoval tieto aplikácie na rôznych televízoroch Android, niektoré z týchto zariadení v skutočnosti nezobrazovali ikonu aplikácie. Aby ste tento problém obišli, môžete si nainštalovať inú aplikáciu. To vám v zásade umožní vidieť aj ikony aplikácií odložených aplikácií.

 • Musíte si nainštalovať Sideload Launcher z Obchodu Play . Aplikácia je v podstate určená pre Android TV, takže nebudete mať problémy.
 • Po inštalácii aplikácie Sideload Launcher stačí otvoriť aplikáciu a chlapci, uvidíte prehliadač Chrome sedí tam, tiež pekne a samoľúbo.
 • Teraz vyberte ikonu aplikácie a potom otvorte bočný prehliadač Chrome.
 • Môžete tu nastaviť prehliadač a dokonca sa prihlásiť pomocou svojho účtu synchronizujte tiež všetky záložky, históriu a uložené heslá .

Takto si môžete odložiť ľubovoľnú aplikáciu, aby ste ju mohli používať vo svojom televízore Android TV.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok o prehliadači Chrome pre Android TV páči, a je pre vás tiež užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako používať menič hlasu Clownfish pre Discord a Fortnite