Stiahnite si elektronické knihy na najlepšie torrentové stránky

Chcete poznať najlepšie torrentové stránky? V modernej dobe 21. storočia knihy stále nemôžu stratiť svoju hodnotu a stále sú najlepším zdrojom na zhromažďovanie informácií.

Snažíme sa tiež nosiť veľa elektronických kníh na svojich mobilných zariadeniach. No, ak vás zaujímajú knižné torrenty, čítate správneho sprievodcu alebo ste na správnom mieste.

Prichádzajú teda tie najlepšie torrentové stránky na sťahovanie elektronických kníh.

Ako sťahovať elektronické knihy - najlepšie Torrentové stránky

Wikibooky

WikiBook je najlepšia torrentová stránka pre knihy. Je to tiež veľmi slávny web s torrentmi kníh, ktorý má obrovskú databázu elektronických kníh k dispozícii v jazykoch Deutsch, English, Italiano, Portugues, Hindi a v ďalších piatich jazykoch. Wikibooks má prehľadné a čisté používateľské rozhranie a najlepšie e-knihy, ktoré sú celkom jednoduché.

world of warcraft klasická populácia serverov

Ak si teda chcete stiahnuť torrent kníh z Wikibookov, vyberte si požadovaný jazyk a hľadajte knihu, ktorú si chcete stiahnuť.

Jazyky e-knihy dostupné v rôznych jazykoch, ako sú napríklad Deutsch, English, Portugues, Italiano, Hindi, a päť ďalších jazykov.
Druh obsahu eknihy
Dostupnosť Dostupné na celom svete.

The Pirate Bay

Nepochybne je to jedna z najstarších a najlepších služieb pre knižných torrentov. Táto úžasná webová stránka pre knihy BitTorrent má jednoduché používateľské rozhranie. Na domovskej stránke nájdete tiež vyhľadávací panel s rôznymi primárnymi filtrami.

Niektoré torrenty v The Pirate Bay sú overené. Hľadanie správnej elektronickej knihy však nemôže byť problém. Skontrolujte tiež, či je The Pirate Bay zablokovaný v mnohých regiónoch alebo krajinách.

Kompatibilita Kompatibilné s magnetickými odkazmi, zdieľanie súborov P2P
Druh obsahu filmy, televízne programy, hudba, hry, softvér
Dostupnosť Zakázané v rôznych krajinách a regiónoch
Zrkadlová URL Odkaz 1

Free-eBooks.net

Je to ďalší stabilný web na čítanie niektorých bezplatných elektronických kníh. Materiál na stránkach Free-eBooks.net je však veľmi dobre spravovaný alebo usporiadaný do rôznych sekcií, ako sú sci-fi fantasy, beletria, veda, filozofia, technológie, obchod a oveľa viac.

Vlastnosti Žiadne výzvy a reklamy, e-knihy veľmi dobre spravované a usporiadané do rôznych sekcií
Obsah
eknihy
Dostupnosť Dostupné na celom svete.

1337X

1337X je ďalší najlepší torrentový server pre knihy. Má tiež vyhradené sekcie pre audioknihy alebo e-knihy.

najlepšie bluetooth hry pre android

1337X umožňuje používateľom nahrávať a zdieľať všetky typy elektronických kníh na platforme. Je to však dobre vyvinuté používateľské rozhranie, ktoré používateľom uľahčuje vyhľadanie a stiahnutie torrentov kníh aj pomocou magnetických odkazov.

Vlastnosti Jednoduché a čisté používateľské rozhranie, vyhradené sekcie pre rôzne typy obsahu
Druhy obsahu anime, hudba, televízne programy, filmy, hry, softvér
Dostupnosť Zakázané v Rakúsku, Austrálii, Írsku, Spojenom kráľovstve.
Zrkadlová URL Odkaz 1

Torlock

Torlock je efektívny web s torrentovými knihami, ktorý má jednoduché a čisté používateľské rozhranie. Je to dosť podobné ako v prípade 1337X, Torlock má tiež vyhradenú časť pre e-knihy.

Torlock je tiež jedným z najpopulárnejších na niektorých webových stránkach, ktoré obsahujú iba overené torrenty. Nájsť a nainštalovať váš obľúbený ebook je celkom jednoduché a priame.

Celý Torlock je však plynulý web pre torrenty elektronických kníh. Čo sa týka negatívnych stránok, reklamy na Torlocku môžu používateľov dráždiť.

ako nainštalovať twrp s odin
Vlastnosti Torlock vypíše iba overené torrenty
Obsah filmy, televízne programy, softvér, anime
Dostupnosť blokované v Austrálii, Indii, Veľkej Británii
Zrkadlová URL Odkaz 1

Zdieľanie kníh

Books-share je najobľúbenejšia torrentová stránka pre elektronické knihy. Všetky e-knihy sú však veľmi dobre organizované alebo spravované do rôznych kategórií, ako napríklad Humor, Technológie a inžinierstvo, Literárne zbierky, Náboženstvo, Psychológia a oveľa viac.

Torrentová stránka pre knihy však zobrazuje rôzne jazyky, celkový počet stránok a ponúka podrobné vedomosti o každej elektronickej knihe na platforme.

Jednoduché a čisté používateľské rozhranie zdieľania kníh umožňuje používateľom jednoduchšie a ľahšie vyhľadať a stiahnuť svoje obľúbené elektronické knihy. Nezabudnite tiež, že pred inštaláciou elektronických kníh sa musíte do služby zaregistrovať.

Vlastnosti Zdieľanie kníh zobrazuje jazyk, celkový počet strán a ponúka úplný popis každej elektronickej knihy
Druh obsahu eknihy
Dostupnosť Dostupné na celom svete.

Ebookee

Posledným webovým serverom na stiahnutie elektronických kníh je Ebookee. Ak hľadáte informačné e-knihy so vzdelávacím programom, je tu pre vás najlepšia voľba Ebookee.

NFL nedeľa lístok na prenájom

Má jednoduché a čisté používateľské rozhranie a je veľmi dobre rozdelený do rôznych sekcií, ako sú zdravie, zdravotníctvo, obchod, román, technológie, zábava, grafika a dizajn a oveľa viac.

Ebookee je tiež jedným z úžasných torrentových webov elektronických kníh na čítanie vzdelávacích elektronických kníh.

Vlastnosti čisté a jednoduché používateľské rozhranie, elektronické knihy sú veľmi dobre kategorizované do rôznych sekcií
Druhy obsahu eknihy
Dostupnosť Dostupné na celom svete

Záver:

Takže to je všetko o najlepších torrentových stránkach. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Ktorý z nich je váš obľúbený torrent? Našli ste nejaký najlepší web Torrent, o ktorom si myslíte, že ho v tomto článku nemôžeme pokryť? Komentujte nás nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: